Skocz do zawartości

Tenis


Rekomendowane odpowiedzi

Stasiu powinien wykorzystać to, że jest bardziej wypoczęty. w piątek Novak miał przeprawę, wczoraj też musiał wyjść na kort. ciężko go zajechać ale jednak bardziej zmęczony powinien być. jak stoi w miejscu to wchodzi mu prawie wszystko ale jak musi pobiegać to już bywa różnie.

 

btw o której był finał kobiecego debla? w wynikach widzę że Safarova z Matek wygrały co mnie bardzo cieszy, trzeba na powtórkę polować jeśli będzie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem w sumie, też tylko rezultat widziałem.

 

No zgadza się, ale mimo to to Wawrinka już trochę jęzor wywiesza, nie Djok ;) Stanowi zwyczajnie nie wchodzi wszystko to, co powinno. Novak ma spory zasięg i trzeba walić naprawdę po liniach i kątach, żeby go zajechać. Wszystko na styk.

Edytowane przez acidizer
Odnośnik do komentarza

za bardzo chce wygrać. tylko RG mu brakuje do kolekcji, dodatkowo ma pewnie ochotę na koronę wielkiego szlema. z Andym to samo było, do pewnego momentu mu szło, później chyba poczuł się zbyt pewny, zbyt kozaczył i zaczynały się problemy. dziwne akcje i auty z dupy.

Stan to nie pionek, będzie stawiał mu opór. o ile dobrze pamiętam rok temu w Australii Novak poległ z nim.

Odnośnik do komentarza

w tym zestawieniu to akurat mi obojętne kto wygra. obu lubię i im kibicuję. Stan nie zawsze dochodzi tak wysoko ale skoro już to zrobił to niech skończy jak w Australii rok temu. z drugiej strony fajnie jakby Novak w końcu dopisał RG do kolekcji. rozdarty jak ta sosna :dunno: oby tylko dobry mecz był, bez kontrowersji i czysta walka. ktokolwiek wygra to tak czy siak w pełni zasłuży.

Odnośnik do komentarza

i właśnie o to chodzi by wygrał lepszy, prezentujący lepszą grę, tenis i postawę. żadnego zbędnego pieprzenia, aktorzenia itd. hi serena. 

Djoko na rok dopisze RG do checklisty, jeszcze nie jedno wygra. Stan jest solidny ale ma mniejsze szanse na wygrywanie jak Novak.

dla sprawiedliwie w 100%. gdyby jeszcze tylko serena odpadła w półfinale, albo chociaż przegrała w finale, to dla mnie byłby to idealny turniej. liczyłem na finał Timea - Lucie, niestety. reszta wyników jak chciałem.

Odnośnik do komentarza

znowu coś sobie zrobi i tyle pozamiata. on to jak alfa romeo wśród samochodów. kwestia czasu aż coś się zepsuje :teehee:

 

z innej beczki. tak sobie latam po necie i beka. wszystkie negatywne słowa i krytykę skierowaną w serene od razu równają do rasizmu i seksizmu. nie można złego powiedzieć bo jest czarną kobietą :yao: jakby była biała to pewnie nie było by problemu. hmm, w sumie na bank by nie było jak nie tak dawno temu jeździli po azarence to wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza

Z Nadalem to jest w ogóle temat otwarty, bo on po przerwie już stosunkowo długo, jak na tenis, zbiera się do kupy i formę sprzed dwóch, trzech lat, jakoś ciężko uzyskać mu choćby i na 75%. Groźny jest i zawsze będzie, to oczywiste przy zawodniku tej klasy, ale póki co patrzę na niego z lekkim dystansem. A Djok? Jak gdzieś tutaj zostało już wspomniane, akurat przed finałem Garrosa miał, powiedzmy, ciężką przeprawę przez półfinał. Osobiście daleki jestem od stwierdzenia jasno, że miało to zabójczy dla jego formy wpływ, niemniej ciągłość turnieju zawsze daje o sobie znać. To w tym roku. W poprzednich też nie pykło, owszem; ale nie zapominajmy, że jest to gość, z którym należy się liczyć podczas każdego szlema. W pierwszej rundzie nie odpada.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jakim parchem jest Janowicz to szkoda słów. Jeszcze zwala winę na kibiców po porażce. Niech wraca trenować z szopami, bo jeszcze wiele się musi nauczyć, szczególnie jeśli chodzi o pokorę.

Tak czułem, że ten burak znowu pokaże swoje prawdziwe oblicze. Chętnie bym go strzelił z liścia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...