Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

Skad macie tak rozlegla wiedze o tych SIxaxisach? Moje te podobno nie wiadomo co zrobione do dzis dzialaja swietnie, a nie traktowalem ich ulgowo... Przejrzysty plastik jest akurat cool i przejrzystosc nie swiadczy o niczym.

 

Jedyna roznice jaka widze miedzy moimi Sixaxisami a DS3 w czasie uzywania to waga. Moze sie jednak nie znam...

Odnośnik do komentarza
Sixaxis to była wyjątkowo nieudana konstrukcja.

Nie zgodzę się choć za szczyt techniczny jej nie uważam.Po pierwsze z(pipi)@# to były sixaxisy z konsol 60gb-a Ty taką masz.Wykonane były z tandetnego plastiku(pod światło można było widzieć bebechy pada) i daremnie chodziły gałki.Do 40gb dokładali już zupdatowaną wersję sixaxisa-lepszy plastik plus lepsze gałki.A Dual Shock to dalsza ewolucja wykonania(a może po prostu równania do jakości pada z PS2) z wibracjami :)

Do 40stki (końcówka serii gdy na rynku były już 80tki) qumplowi dali taki sam przeźroczysty SixAxis jaki jest/był w 60tkach (chociaż gałki mu chodzą ok.)

Prawda - w pierwszych 40stkach najlepsze pady były :)

Mi w moim DS3 tak trochę (sry za określenie) "kisielowato" chodzą

 

:x: :square: :circle: :triangle: ale ogólnie jest ok. i mam cały czas wrażenie, że bateria w nim dłużej trzyma :)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze chciałem się Was spytać czy są także podróbki DS3 ? z tego co zauważyłem to widziałem już dwie wersje pudełka:

1 - http://members.chello.pl/w.lagodzka/allegro/dh3/dh3_01.jpg

2 - http://robson.pl/image/konsola/akcesoria/p...ze/ps3_50_b.jpg

 

Jakby ktoś coś wiedział to piszcie, na jednym opakowaniu są te chinskie czy tam japonskie oznaczenia, a na drugim nie ma.

Odnośnik do komentarza

PS3 mam dopiero dwa dni a DS3 musiałem już 2 razy ładować.A nie grałem tak dużo.Po raz pierwszy ładowałem go po pierwszym starcie systemu.Nie pamietam ile dokładnie się ładował chyba między 2-3 godziny.Teraz po przegranych może 6-7 godzinach ładuje go drugi raz.I w związku z tym mam dwa pytania:

1)Czy on nie powinien wytrzymać dłużej?

2)Ile powinien się ładować taki "normalny"?(Chcę wiedzieć czy mój taki normalny jest)

Odnośnik do komentarza
Ile powinien się ładować taki "normalny"?(Chcę wiedzieć czy mój taki normalny jest)

Mój "normalny" DS3 ładuje się ok 1,5h jeżeli w tym czasie gram, co dziwne mniej wiecej tyle samo ładuje się gdy oglądam jakiś film na konsoli a pad jest wyłączony. Co do długości trzymania akumulatorka to wynosi ok 10 h(na oko), nie wiem jakie jest oficjalne info na ten temat.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dokładnie. Też tu pisałem na początku użytkowania PS3 z tym samym problemem. Teraz żywotność baterii wydluzyla sie o jakies 2/3 godziny.

Mam ostatnio taki dylemat. Chciałbym sobie kupić drugiego pada ale DS3 jest dla mnie za drogi. Pad używany byłby tylko co jakiś czas dla drugiej osoby do grania w fife/tekkena. Inwestować w DS3 czy powinien dać radę Sixaxis?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Też tak macie w swoich DS3, że na plastiku z analogów jest ten taki pasek wzdłuż z obydwu stron ? chodzi mi o to, że na prawym analogu ten pasek jakby wpleciony jest w ten plastik i czuć go ale nie aż tak jak z lewej strony i przez to jak ruszam nim 360 st. czy po prostu gram to czuć tarcie tego paska o obudowę pada, (pipi), strasznie to irytuje, jak to zrobić żeby tego nie było ? zeszlifować czy jakiegoś smaru użyć ? Geez, jak oni to tam w tych chinach składają, co bym dał żeby te pady, czy w ogole akcesoria do konsol były robione gdzie indzie, (pipi), jak nie analogi/triggery z pada od xbox'a 360 piszczą to tu też coś musi być.

 

Jakby ktoś wiedział to niech pisze.

Odnośnik do komentarza
Dokładnie. Też tu pisałem na początku użytkowania PS3 z tym samym problemem. Teraz żywotność baterii wydluzyla sie o jakies 2/3 godziny.

Mam ostatnio taki dylemat. Chciałbym sobie kupić drugiego pada ale DS3 jest dla mnie za drogi. Pad używany byłby tylko co jakiś czas dla drugiej osoby do grania w fife/tekkena. Inwestować w DS3 czy powinien dać radę Sixaxis?

Jeżeli nie podniecają Cię wibracje, to po kiego przepłacać? Sixaxis da radę, proste.

Odnośnik do komentarza
nie zgodze sie .

DS3 jest wart swojej ceny i jakosciowo jest 5x lepiej wykonany niz SixaxiS,

Ja osobiscie mam takie podejscie, Nie stac mnie na tanie rzeczy. Wole kupic raz drozej niz 3 razy taniej.

Cofając się w temacie znajdziesz posty, które twierdzą dokładnie odwrotnie. Ile ludzi, tyle opinii.

Ja nie oceniam jakości, ale przydatność i użyteczność - chyba o to pytał Maciucha, skoro zaznaczył, że drugi pad będzie używany sporadycznie.

Posiadam obydwa i dla mnie SixA = DS3-wibra. Oba tak samo dobre.

Odnośnik do komentarza
Dokładnie. Też tu pisałem na początku użytkowania PS3 z tym samym problemem. Teraz żywotność baterii wydluzyla sie o jakies 2/3 godziny.

Mam ostatnio taki dylemat. Chciałbym sobie kupić drugiego pada ale DS3 jest dla mnie za drogi. Pad używany byłby tylko co jakiś czas dla drugiej osoby do grania w fife/tekkena. Inwestować w DS3 czy powinien dać radę Sixaxis?

 

Ja zakupiłem Sixaxisa jako drugi pad i sprawdza się świetnie. Druga osoba przecież nie potrzebuje wibracji do szczęścia. LBP cieszy w multi przed TV z wibracjami jak i bez.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Chcę kupić coś takiego http://allegro.pl/item643404694_markowy_ko...onsoli_ps3.html[/b] DS3 jest nieco przydrogi, nie wiem za co oni wołają niemal 200zł a SixAxis poniżej 100zł to używki, w związku z tym postanowiłem kupić taki konwerter, jako że pada od PS2 miałbym załatwionego ^_^ I tu pytanie, używa ktoś tego ? Działa to ze wszystkimi grami ? Wiadomo że czujników ruchu nie będzie, np w MGS4 jeśli dobrze pamiętam potrząśnięcie padem powodowało wyłączenie octocam'u. Bardziej pasowało by mi kupno tego konwertera bo mógłbym sobie wtedy pozwolić również na Tekkena.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...