Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję od jakiegoś czasu pada do PS3 firmy dreamGEAR model Shadow Wireless Controller.

Najlepsza rzecz w tym padzie to mix analogow z pada do X360 i wyglad DS3 - dla mnie ideal. Niestety nie moge znalezc pada nigdzie w Europie (ebay'e, sklepy, google ;-) - jedyne co wyskakuje to amerykanski ebay: dreamGEAR Shadow Wireless Controller. Jednak koszt sciagniecia go ze Stanow to okolo 250 PLN + cło itp.

Czy wie ktos moze gdzie mozna go znalezc w Europie ?

HELP ! :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem troszke bardziej spokojny.. ale zasiegne jeszcze informacji w kilku miejscach ;) Oby one tez potwierdzily one teorie o tym, ze nowe pady sa jednolite.

 

E: Jeszcze jedna kwestia... Gdyby to byla nowsza seria (bez tej wstawki) to mialaby raczej inny numer modelu a moj to ZC2E.. taki sam jak Szymka, ale u niego sa wstawki.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Emet, sprzedaje te duale na serwisie aukcyjnym

 

Mam 20 prosto od Sony, SA JEDNOLITE

 

Mam bialego Duala sprowadzonego z HK jak jeszcze nie bylo w USA i EU - bez wstawek CECHZC2J - J=JAPAN

 

Mam 3 konsole 80GB Duale Bez wstawek CECHZC2E - E=EUROPE

 

Sixaxis - wstawka

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Mam mały problem...

 

DS3 nie włącza konsoli za pomocą "PS Button", cztery diody z tyłu tylko wolno migają - nie tak szybko jak przy normalnym uruchamianiu. Gdy już konsola włączona i wciskam "PS Button" - nadal to samo. Gdy połączę DS3 z PS3 przez USB to konsola dalej się nie włącza za pomocą "PS Button", gdy się ją uruchomi w tradycyjny sposób i wciśnie "PS Button" to dopiero wykrywa pada i wszystko niby działa, ale przez USB. Gdy odłączę kabel, pad się wyłącza. DS3 naładowany na maxa!

 

Ktoś się orientuje co jest grane? Bo nie wiem czy już mam płakać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...