Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Przydala by sie polowa Japonskiego store.

 

Sony kiedys tlumaczylo ze europae czesto jest z tylu bo to wiele rozych rynkow, wiele pozwolen od roznych organizacji, wiele jezykow i dlatego to tak dlugo czasami trwa.

 

Nie wiem czy to wiarygodne wyjasnienie. Dla mnie nie bardzo bo dla przykladu FF7 dalo sie puscic w USA i EU w jednym czasie.

Odnośnik do komentarza
Przydala by sie polowa Japonskiego store.

 

Sony kiedys tlumaczylo ze europae czesto jest z tylu bo to wiele rozych rynkow, wiele pozwolen od roznych organizacji, wiele jezykow i dlatego to tak dlugo czasami trwa.

 

Nie wiem czy to wiarygodne wyjasnienie. Dla mnie nie bardzo bo dla przykladu FF7 dalo sie puscic w USA i EU w jednym czasie.

FF VII wydało Sony, więc to nie problem był. Z innymi grami jest tak, że nie każdy wydawca istnieje, nie każdy ma wszystkie prawa. Czasem inne firmy mają prawo do muzyki, inne do filmów, inne do czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
czy mozna u nas w Polsce w jakis sposob sciagnac jakiekolwiek gry z japonskiego PS Store?

Ponoć trzeba mieć japońską kartę ale ..... Nie wiem sam kiedyś spróbuje coś tam kupić to powiem :), ja używam zwykłej kredytowej i moge kupować zarówna na US jak i EU ale JPN nigdy nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
czy mozna u nas w Polsce w jakis sposob sciagnac jakiekolwiek gry z japonskiego PS Store?

Ponoć trzeba mieć japońską kartę ale ..... Nie wiem sam kiedyś spróbuje coś tam kupić to powiem :), ja używam zwykłej kredytowej i moge kupować zarówna na US jak i EU ale JPN nigdy nie sprawdzałem.

 

karte kredytowa mam i mysle ze jak najbardziej dziala w usa i innych krajach - chodzilo mi bardziej o to ze jak wchodze do PS Store z menu w mojej PS3 to widze tylko gry oferowane w Europie - czy moge sie przelaczyc np na strone w USA i stamtad sciagnac / zaplacic za jakies gry ktore nie sa oferowane u nas?

Odnośnik do komentarza
Ok a ja mam takie pytanie? Jaki adres podaliscie przy zakladaniu konta US - przeciez nie polski...potem przy rejestracji karty tez trzeba podac adres i tez musi to byc adres w US. Jak to wyglada?

Adres maila podaje polski..

Przy zakladaniu konta podaje np. adres polskiej ambasady

Na USA PSS kupuje bez problemow :D

Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6850...kze_na_PS3.html

 

powiem tak:

exclusivy z xboxa mam gdzies

w pare pewnie bym zagral, ale nie ubolewam jakos szczegolnie ze nie moge

za to wydaje mi sie ze te male gierki do kupienia z netu maja lepsze (a wcale nie interesuje sie to zawartoscia, od czasu do czasu jakis news mi wpadnie w oko)

 

i wlasnie jedna z tych gierek ma u nas zagoscic

 

 

 

Odnośnik do komentarza
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6850...kze_na_PS3.html

 

powiem tak:

exclusivy z xboxa mam gdzies

w pare pewnie bym zagral, ale nie ubolewam jakos szczegolnie ze nie moge

za to wydaje mi sie ze te male gierki do kupienia z netu maja lepsze (a wcale nie interesuje sie to zawartoscia, od czasu do czasu jakis news mi wpadnie w oko)

 

i wlasnie jedna z tych gierek ma u nas zagoscic

 

Masz gdzieś bo są xbox'owe?:>

 

Ja tam się cieszę, uwielbiam takie gierki - kreska wymiata a do tego dochodzi wykręcony humor - can't wait :)

Odnośnik do komentarza

Chodzi ci o tytuly z PSX'a ?

Nie nie ma zadnego "tla" - w zasadzie to mozesz sobie nastawic (w zaleznosci jaki masz odbiornik) czy obraz ma pokrywac caly ekran czy zrobic "kwadrat".

To Silent Hill jest na PSS ?? O_O (i na jakiej zasadzie mialaby byc okrojona ??).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Mógłby mi ktoś odpisać na moje pytanie :P post #913

nie wiem czy o to Ci chodzilo, ale co do klasykow to z tego co pamietam jak gralem w FF VII to byla mozliwosc wyboru pomiedzy 16:9 a 4:3. w przypadku tego pierwszego obraz byl po prostu rozciagniety a gdy wybieralo sie stadardowe 4:3 to po bokach bylo czarne tlo bodajrze. nie znam odpowiedzi na pytanie dotyczace Silent Hill ale przypuszczam ze to normalna full wersja

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...