Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Napiszę 2 słowa o The Cave, bo miałem okazję zagrać na x360.

Najprościej powiedzieć o niej - Dizzy w nowych szatach, czyli gra 2d, w której podnosi się przedmioty, aby je użyć w innym miejscu i otworzyć sobie drogę do kolejnego levelu. Twist polega na tym, że kieruje się 3 postaciami (wybiera się spośród 7 czy 8 bohaterów), każda niby posiada specjalną umiejętność, ale jest ona przydatna tylko na levelu związanym z tą postacią (jaskinia generuje się w ten sposób, że część leveli jest uniwersalna, a część można przejść tylko korzystając z umiejętności jednej z postaci). Narrator niby daje radę (głos i jego teksty), ale mówi tylko w momencie ukończenia levelu, podczas rozwiązywania zagadek (czyli 90% czasu) milczy.

Lekko wiało nudą, po przejściu 5 leveli stało się strasznie schematycznie (najpierw chodzenie po levelu i sprawdzanie co da się podnieść lub użyć, potem rozstawienie postaci w odpowiednich miejscach i przenoszenie przedmiotów, i otwarcie przejścia do kolejnego levelu). Dla mnie to trochę za mało, chętnie obejrzę gameplay na filmie, przewijając tylko do końcówek leveli.

 

edit: Dizzy, z tego co widzę na yt miał więcej elementów zręcznościowych i ograniczoną liczbę żyć. W The Cave utrata życia to żaden problem (respawn w tym samym miejscu), a zręcznościowo-platformowych elementów jest bardzo mało.

Edytowane przez oTOMo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie większość z Was ograła Jetpack Joyride do znudzenia na Androidzie czy iOS, ale na PSN jest wciąż do pobrania za darmo, a dodatkowo mamy 12 trofeów do wbicia ;)

 

 

A i mam pytanie do tych co grali. Gdy bierzecie rankingi, to pokazuje Wam wasz rekord poprawnie?

Udało mi się dolecieć na ponad 5000m a w rankingu mam 1735m i nie wiem skąd się to wzięło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiecie ci mnie wkurza najbardziej w PSN? Jest masa gier do kupienia do których nie ma dem, filmików czy nawet kurna screena!!!! To muszę zawsze na youtube patrzeć z czym mam doczynienia? Tak przeglądałem wczoraj i jakieś Novastrike - shooter czy co? Jakiś Thunder Ex od Square za 29 zeta - co to jest. Kuźwa karygodne, żeby nawet screenów nie dać w sklepie. Kupuj sobie kliencie w ciemno....

 

A skoro już wspomniałem o tym to może polecicie coś z mniej znanych gier PSN?

 

Novastrike fajny? Wygląda na youtube jak Time Pilot w przyszłości i się skuszę chyba.

 

Dyad fajny? Coś jak Tempest?

 

Topatoi - na filmikach ciekawy - dobre to?

 

Dark Mist na filmach ciekawe bardzo nawet. Dobre?

 

Pale Crest Mist???? WTF??

 

Page Chronica? Filmiki mi nie bardzo mówią z czym to się je?

 

Ja od siebie polecę Shattera - najlepszy arkanoid w jakiego grałem ze świetną muzą i stylem.

 

Szukam też dwogałkowych shooterów i ogólnie shooterów wszelakich (te najbardziej znane już mam) - coś ala Mutant Storm bym chciał na ps3.

Edytowane przez adamst85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mam pytanie odnośnie dodatku do rdr'a a mianowicie na psn są jakieś dwa undead nightmare collection i rdr undead nightmare z tego co doczytałem to ten drugi jest samostujką ten pierwszy natomiast wymaga podstawy. No i właśnie jak mam już rdr z plusa to czy będzie mi ten collection hulał czy lipa? Bo w tym collection są chyba wszystkie dodatki jakie wyszły.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No nie pisz nawet tak bo się narajałem, ale 5 zł mi nawet szkoda jeśli ma być dno. :<

E:
och ty, ale chvje, 23 zł xD A jeszcze miesiąc temu było za niecałe 4 złocisze. No nic, nie było pytania, za 23 zł to mam studencki balet na cały tydzień. <żyd>

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...