Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba cos zrobic bo to jest jakas kpina. Na prawde nie wiem czym oni sie kieruja... Polskie PSS nie dosc, ze z jakiegos powodu jest okaleczone pod katem kontentu. Czemu nie ma u nas dem tylu gier? Jestesmy gorsi niz reszta swiata? Bo z cen wynika cos wprost odmiennego... Polacy to najbogatsi ludzie swiata. No (pipi)... tak dalej byc nie moze! Czemu ktos np z PSX Extreme podczas wywiadu z przedstawicielami SCEP nie wygarnie im tego, ze robia z nas kpiny?

 

EDIT: A potem sa takie, a nie inne wyniki sprzedazy w Polsce, skoro 80-90% osob kupuje z kont zagranicznych...

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Można by zrobić taką akcje - każdy chętny nagrywa krótki filmik pokazując jak ściąga coś płatnego z obcego Stora. "Cześć, jestem Grzesiek i nie lubię być robiony w balona więc kupuje za granicą" i tu najazd na telewizor i menu z ostatnimi zakupami z ceną w dolarach. Wymyślić jakiś chwytliwy tytuł dla akcji, np. SCEP SSIE ;) , wrzucić na YouTube - sto takich filmików i Sony ma taką siarę że pewnie nawet się SCEE wkurzy. Co Wy na to?

 

 

Hahhahahahaha dobry motyw;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Można by zrobić taką akcje - każdy chętny nagrywa krótki filmik pokazując jak ściąga coś płatnego z obcego Stora. "Cześć, jestem Grzesiek i nie lubię być robiony w balona więc kupuje za granicą" i tu najazd na telewizor i menu z ostatnimi zakupami z ceną w dolarach. Wymyślić jakiś chwytliwy tytuł dla akcji, np. SCEP SSIE ;) , wrzucić na YouTube - sto takich filmików i Sony ma taką siarę że pewnie nawet się SCEE wkurzy. Co Wy na to?

 

Jak będę miał trochę wolnego czasu, to czemu nie :D

 

Zrobimy Antyreklamę dla SCEP :D

 

Nawet jeszcze nie przetłumaczyli PSS na język polski... eh...

Odnośnik do komentarza

nie przesadzajcie Loco Roco u nas kosztuje bodajże 11zł ,a w US 9,99$......i jest to jedyny przykład czegoś tańszego w polskim sklepie :P

 

Cena Ratcheta to już śmiech na sali.Niektóre ceny tłumaczyłem sobie przeliczaniem waluty Euro bo bardzo niekorzystnym kursie ale ku@#$ w tym przypadku jakim cudem z 10 funtów zrobiło im się 55zł??!!!

 

Ratchet powinien kosztować 29zł,a gry takie jak Puzzle Fighter,Eden itp 19zł i tyle....

 

Pewnie w jakimś rocznym raporcie SCEP powie,że jedynie 5% posiadaczy PS3 w Polsce podłączonych do neta robi zakupy u nich w PS STORE.

 

 

PS.może SCEP w ten sposób zbiera kasę na tłumaczenie polskich gier takich jak np Killzone 2 :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

No sami sobie strzelają w nogę. Bo ja tylko u nas kupiłem PixelJunk, a reszte na PSS US. I nic mnie nie przekonuje do zakupów szczególnie na Polskim, gdzie mamy drożej niż w EU. 10Euro ~ 55zł no jaki ułom te ceny wymyśla. Oni pewnie myślą, mało osób kupuje, to nadrobimy ceną, a mało osób kupuje, bo płacimy za wszystko prawie 2x więcej...Ja nie chce się czepiac cen US, bo tam wiadomo... trudno żeby nagle powiedzieli w stanach, dobra gry 100$ bo wasza waluta słaba, ale skąd cena polska przy Europejskiej 10EUR...

Odnośnik do komentarza
najlepsze by było jakby w odpowiedzi na te filmiki Sony jakiś nowym softem zablokowałby możliwość wchodzenia na inne Store niż kraj ,w którym się gracz znajduje....:P

A po co SCEA ma coś blokować, dla nich to kasa :D To co musieli to zablokowali (Video). Śmieszy mnie dalsze olewanie Europy przez Sony, przecież u nas się wiećej PS3 sprzedało niż w stanach mimo większej ceny i 4 miesięcy opóźnieja. Już nie wspomne, że wiele osób z US ściągneło konsole, co im nabiło sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

nic nie zdzialacie... tak polityka cenowe. co najwyzej dostaniecie odpowiedz: nie chesz? to nie kupuj! w usa konsole posiada kilka mln osob wiec rzuca cene 14.99$ na ktorej i tak zarobia. w PL PS3 posiada kilka tysiecy... moze kilkadziesiat. wiec jest logiczne ustawianie ceny na wyzszym poziomie tak aby taki "marny" zysk troszke podniesc. moze mysla, ze polacy nie maja innego wyjscia wiec badz co badz i tak beda zmuszeni zaplacic. byc moze sa to ich wewnetrzne sprawy... (czyt. dodatkowe oplaty itp. (pipi) wie co) wy na to nic nie poradzicie. to tak jakbyscie chcieli zawalczyc, zeby ceny sprzetu RTV z zachodu byly na takim samym poziomie w polsce. zreszta roznice cenowe zauwazalne sa w zwyklych wersjach pudelkowych... nie ma sensu na walke z wiatrakami. :D

 

EDIT. teraz dopiero zauwazylem, ze ArturNOW napisal 4 min wczesniej prawie to samo... no nic :D nie bylo tego wczesniej

 

EDIT2. raczet wyladowal na PSS USA... zasysam :D

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

Zauwazyliscie, ze w quest for booty (wersja z usa odpalana na konsoli pal) totalnie zrabane sa napisy? Czasem sa bardzo niezsynchronizowane, a juz kilka razy zamiast angielskich napisow byly... francuskie? Nie wiem jaki to byl jezyk ale na pewno nie angielski (rozmowy audio lecialy normalnie po angielsku). Tylko kilka zdan sie tak pojawilo, pozniej byly juz normalnie. Ma ktos tak?

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza

dokładnie-już się bałem,że coś jest nie tak z moim dyskiem(bo już mało miejsca mi zostało).

Dzieje się tak u mnie jedynie w sytuacji gdy odpala się filmik podczas podróżowania z lokacji do lokacji(widoczna jest mapka skarbów i ich statek na niej krąży),zawsze wtedy jest jakiś dialog do tego ic zęsto audio jest wtedy niezsynchronizowane z napisami

 

PS.już przeszedłem Ratcheta-fajny jak zawsze ale ewidentnie to mission pack do Toools of Destruction albo bardziej rozbudowane demo.Mało sekretów,małe plansze,mało światów,a wszystko starcza na gdzieś 4h.Oczywiście dalej to świetny Ratchet,oprawa AV nic się nie zmieniła od ToD -czyli dalej jest genialna(choć podczas przerywników widać,że gra była robiona na szybko-brakuje tej genialnej animacji i gestykulacji z poprzedniej części).Jeśli komuś się spodoba ta gra to niech atakuje ToD-szczególnie teraz jak można ją wyrwać poniżej 100zł.Jeśli ktoś ma zamiar ją kupić z PL Store za 55zł ,a nie zaliczył ToD to zdecydowanie odradzam!!ToD nie dość ,że lepszy to spokojnie starcza na 20h gry :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Kojima na GC: MGS:AC!D na PSN - możliwe.

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=221689

MG Acid for PSN "possible" - Kojima News

 

News by Tom Bramwell

 

Yesterday

 

Metal Gear Solid superdad Hideo Kojima has told Eurogamer that it's "possible" the Metal Gear Acid games could end up on PlayStation Network, although he stressed nothing is in production.

 

Kojima was in Germany at Games Convention to chat in the aftermath of June's Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriot release, and as big fans of the PSP Acid series, we couldn't resist checking on its future.

 

"I'll say yes to that idea, but not because it is already running or anything," Kojima told Eurogamer when asked about the possibility of porting the turn-based strategy titles to PSN.

 

"I'm just saying yes because it's possible, I think it is possible. Sorry to say we don't have specific plans at the moment, but it is possible, yes."

 

There have been two Metal Gear Acid games to far, both exclusive to the PSP. The idea in both is to manoeuvre Solid Snake (and eventually another character) around traditional MGS-style environments trying to avoid being seen and reach your goals.

 

Movement and actions are turn-based, with longer cool-down periods for more energetic activities like firing rifles. To add additional intrigue, actions are powered by a customisable deck of cards, each of which has certain properties and uses.

 

It takes a little getting used to (although the second game removed some of the barriers for entry), but still we still miss it. Hopefully Kojima will go home and issue orders to his Kojima Productions pals

 

Odnośnik do komentarza
Jeśli ktoś ma zamiar ją kupić z PL Store za 55zł ,a nie zaliczył ToD to zdecydowanie odradzam!!ToD nie dość ,że lepszy to spokojnie starcza na 20h gry :)

 

F*** za późno już kończy mi się sciagać z PL Store, a ToD kupuje od 2 tygodni i jak zobaczyłem nową wersje na PSN to stwierdzilem że jednak nie będe kupował poprzedniej. A tu taki zonk gra na 4 h. Hmm mam nadzieję że będą to na prawdę dobre 4 h.

Odnośnik do komentarza
Jeśli ktoś ma zamiar ją kupić z PL Store za 55zł ,a nie zaliczył ToD to zdecydowanie odradzam!!ToD nie dość ,że lepszy to spokojnie starcza na 20h gry :)

 

F*** za późno już kończy mi się sciagać z PL Store, a ToD kupuje od 2 tygodni i jak zobaczyłem nową wersje na PSN to stwierdzilem że jednak nie będe kupował poprzedniej. A tu taki zonk gra na 4 h. Hmm mam nadzieję że będą to na prawdę dobre 4 h.

 

Dont worry to będą naprawdę dobre 4h w Twoim growym życiu.Jednakże mając do wyboru QfB za 55zł ,a ToD do kupienia za 80zł wybór jest oczywisty.ToD jest większy,ma tonę sekretów,masę planet i broni,etapy strzelankowe w kosmosie,skill pointy do robienia(szkoda,że nie połączone z Trophy) itp.Ja za mojego QfB płaciłem 30zł(US Store) i jako,że ToD swojego czasu wymasterowałem na 99%,dwókrotne przejście gry,pakowanie broni itp-na bank ok 50h spędzone z grą(brakowało tylko skilla w którym każdy typ przeciwnika musiał tańczyć-kto grał ten wie o co chodzi :)) więc byłem spragniony nowych przygód Ratcheta-są dobre ale zdecydowanie za krótkie i za mało rozbudowane

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Mam kilka pytanek:

1.Czy eKarta mozna placic w Jap Storze?

2.Czy orientujecie sie moze,czy gierki takie jak Resident maja rowniez jezyk angielski? I na jakiej zasadzie dziala w Jap podatek? Gierka stoi 600 jenów i dochodzi do tego 400 jenów podatku( albo to cos innego dochodzi;D)

 

Znam odpowiedź na numer jeden: Otóż.....

 

Nie da rady....

Odnośnik do komentarza
Mam kilka pytanek:

1.Czy eKarta mozna placic w Jap Storze?

2.Czy orientujecie sie moze,czy gierki takie jak Resident maja rowniez jezyk angielski? I na jakiej zasadzie dziala w Jap podatek? Gierka stoi 600 jenów i dochodzi do tego 400 jenów podatku( albo to cos innego dochodzi;D)

 

Znam odpowiedź na numer jeden: Otóż.....

 

Nie da rady....

 

 

Uuuu tak tez myslalem.. No ale wielka szkoda...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...