Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

raczej US store przezywa zloty okres, nova strike, 1942 i pare innych gierek w ktore chcę zagrac, pewnie w EU store pojawi sie w 2010 roku.

konto us zalozylem tylko po to zeby sciagac dema i nie zapisalem hasla, na takim koncie raczej gierek kupowac nie bede ;)

nie wspominajac ze nie wiem jak placic na us store :) pier$*^#@ podzialy, sklep powinien byc jeden w roznych jezykach, nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
raczej US store przezywa zloty okres, nova strike, 1942 i pare innych gierek w ktore chcę zagrac, pewnie w EU store pojawi sie w 2010 roku.

konto us zalozylem tylko po to zeby sciagac dema i nie zapisalem hasla, na takim koncie raczej gierek kupowac nie bede ;)

nie wspominajac ze nie wiem jak placic na us store :) pier$*^#@ podzialy, sklep powinien byc jeden w roznych jezykach, nie rozumiem tego.

 

Także się zastanawiam po co są jakieś dziwne podziały i czemu polski ps store jest takim śmietnikiem, w USA wszystko jest ładnie ułożone, podzielone na kategorie, addony do gier pudełkowych, ściągalnych, wszystko ma swoją kategorię i błyskawicznie można znaleźć co trzeba. Ceny również są bardzo piękne, jak widzę taki "summer sale" i Pain za 4,99$, a potem wchodzę do polskiego sklepu i widzę 30 złotych cenę to ja dziękuję.Wchodząc do sklepu w USA czuję także przepych towaru i bogactwo. Zresztą ja kupuję tylko z US Store ze względu na ceny, które zawsze tam będą korzystniejsze. W US Store płaci się tak samo jak w polskim ps store jak i każdym innym.

 

PS. Ja także założyłem konto na US by demka ściągać xD, ale te ceny są piękne i wiem, że będę kupować tylko tam. Tobie także polecam jak i wszystkim innym.

Odnośnik do komentarza

Ratchet raczej na 90% zostanie tylko na wersji dla PS Store-jest po prostu za małą grą jak na koszty wypuszczenia na płycie-szacowany czas rozgrywki to ok 3-4h.Choć z drugiej strony jak się dobrze sprzeda i będzie zainteresowanie to na 100% będzie na płycie.

 

BTW dziwi mnie,że taki killer jak Wipeout HD,który szykuje się na najbardziej rozbudowaną grę na PS Store jest zapowiedziany jako PS Network exclusive-choć pewnie to się zmieni bo ta seria to jedna z legend PSX i ma wielu fanów

Odnośnik do komentarza
Ratchet raczej na 90% zostanie tylko na wersji dla PS Store-jest po prostu za małą grą jak na koszty wypuszczenia na płycie-szacowany czas rozgrywki to ok 3-4h.Choć z drugiej strony jak się dobrze sprzeda i będzie zainteresowanie to na 100% będzie na płycie.

 

BTW dziwi mnie,że taki killer jak Wipeout HD,który szykuje się na najbardziej rozbudowaną grę na PS Store jest zapowiedziany jako PS Network exclusive-choć pewnie to się zmieni bo ta seria to jedna z legend PSX i ma wielu fanów

 

Quest for Booty w Europie wyjdzie na płycie Blu-Ray. Nie wiadomo tylko czy w tym samym czasie co trafi do PS Store.

 

Źródło: http://polygamia.pl/ratchet-clank-quest-fo...wniez-na-plycie

Odnośnik do komentarza

nie wspominajac, ze owszem zabawne to jest i pomysl niezly, ale zeby plakac ze smiechu... _-_

 

btw. kupilem eden wczoraj... crapiasta i irytujaca gierka. Moglem demo najpierw sprawdzic. Bardziej mi się podoba N+ na x360.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

W końcu założyłem odpowiednie konto na usstore i kupiłem gry na które czekałem.

Novastrike - pozytywne zaskoczenie, spodziewałem się totalnego crapu po przeczytaniu kilku recenzji, a gra okazała się dosyć grywalna. Od samego obrazka w menu wyboru gier, poprzez muzykę w menu gry i grę właściwą czuje się fajny, stary styl. Po paru podejściach stwierdziłem że gra jest trudna nawet na najłatwiejszym poziomie - dostaję lanie już na 2 etapie.

1942 - jak i inne gry capcom/backbone to podrasowany stary hit. Lepsza grafika, muzyka, dynamika... ale grywalność taka sama, co jak dla mnie jest dużym minusem bo 20 lat temu może fajnie się w to grało, ale teraz przydałyby się znaczne usprawnienia w grywalności. Super Stardust jest jak dotąd niedoścignionym wzorem tego, jak powinny wyglądać odświeżone gry. Kto grał w Super Stardusta na Amidze 1200 ten wie o czym mówię :)

 

Mój ranking gier PSN:

1. Pixeljunk Monsters

2. Super Stardust

3. Novastrike/1942

4. Wszystkie pozostałe :)

 

Jakie macie osiągnięcia w Pixeljunk Monsters? Na podstawowej wyspie ogólnie jestem na miejscu 236, a nie zrobiłem jeszcze jednego etapu na hard. Najlepszy wynik to 72 miejsce na etapie Easy 1. Nie wiem jakim cudem ludzie wyciskają z tego etapu jeszcze 600 punktów więcej :)

Odnośnik do komentarza
nie wspominajac, ze owszem zabawne to jest i pomysl niezly, ale zeby plakac ze smiechu... _-_

 

btw. kupilem eden wczoraj... crapiasta i irytujaca gierka. Moglem demo najpierw sprawdzic. Bardziej mi się podoba N+ na x360.

Mi sie eden podoba grafika klimatyczna doskonale dopasowana muzyka.Co do tego ze irytujaca to sie zgodze nie ma to jak spasc z samej gory na sam dol najprosciej mowiac:) no i troche trofeow mozna wyrwac.

Odnośnik do komentarza
nie wspominajac, ze owszem zabawne to jest i pomysl niezly, ale zeby plakac ze smiechu... _-_

 

btw. kupilem eden wczoraj... crapiasta i irytujaca gierka. Moglem demo najpierw sprawdzic. Bardziej mi się podoba N+ na x360.

Mi sie eden podoba grafika klimatyczna doskonale dopasowana muzyka.Co do tego ze irytujaca to sie zgodze nie ma to jak spasc z samej gory na sam dol najprosciej mowiac:) no i troche trofeow mozna wyrwac.

Trofea w tej grze wyrwac ciezko, i znacznie ich mniej niz w przypadku Uncharted... trophy whores teraz graja tylko w uncharted az do zdobycia calaka :P Choc eden daje chyba wieksza frajde, bo trofea sa naprawde wymagajace.

 

Zeratul - daj tej gierce jeszcze jedna szanse albo dwie - mi za pierwszym razem tez sie nie podobala (glownie dlatego ze nie do konca wiedzialem o co chodzi), ale jak sie wkrecilem to gra jest genialna.

Odnośnik do komentarza

Panowie juz po updacie........... i co moge powiedziec nt Force Unleasched ?....... NIC bo nie dane nam zagrac w niego teraz, grrrr !!! (......chcialem to napisac w temacie z gra, ale jak juz tu jest to trudno O_O), czekamy na USA.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...