Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś ma zamiar ją kupić z PL Store za 55zł ,a nie zaliczył ToD to zdecydowanie odradzam!!ToD nie dość ,że lepszy to spokojnie starcza na 20h gry :)

 

F*** za późno już kończy mi się sciagać z PL Store, a ToD kupuje od 2 tygodni i jak zobaczyłem nową wersje na PSN to stwierdzilem że jednak nie będe kupował poprzedniej. A tu taki zonk gra na 4 h. Hmm mam nadzieję że będą to na prawdę dobre 4 h.

 

Dont worry to będą naprawdę dobre 4h w Twoim growym życiu.Jednakże mając do wyboru QfB za 55zł ,a ToD do kupienia za 80zł wybór jest oczywisty.ToD jest większy,ma tonę sekretów,masę planet i broni,etapy strzelankowe w kosmosie,skill pointy do robienia(szkoda,że nie połączone z Trophy) itp.Ja za mojego QfB płaciłem 30zł(US Store) i jako,że ToD swojego czasu wymasterowałem na 99%,dwókrotne przejście gry,pakowanie broni itp-na bank ok 50h spędzone z grą(brakowało tylko skilla w którym każdy typ przeciwnika musiał tańczyć-kto grał ten wie o co chodzi :)) więc byłem spragniony nowych przygód Ratcheta-są dobre ale zdecydowanie za krótkie i za mało rozbudowane

 

 

Sciagłem i grałem - jeszcze nie skończyłem bo jak juz mi się browar skończył to ja byłem skończony ;) Gra jest na prawde dobra, chyba skuszę się jeszcze na pierwszą część na PS3.

Odnośnik do komentarza

Nie CHYBA się skuszę,a NA PEWNO się skuszę Adaroth :P

 

ToD to najlepszy platfoformer tej generacji jak do tej pory i jeśli podoba Ci się QfB to będziesz wręcz zachwycony ToD - więcej planet,sekretów,zadań,większe plansze,więcej broni,więcej godzin zabawy,etapy w kosmosie i mimo wszystko o wiele ładniejszy design plansz(w QfB jedynie ta kolorowa plansza z wiatrakami mi się podobała).

 

QfB jest dobry,ba jest świetny ale to tak naprawdę króciutki mission pack do ToD

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Nie CHYBA się skuszę,a NA PEWNO się skuszę Adaroth :P

 

ToD to najlepszy platfoformer tej generacji jak do tej pory i jeśli podoba Ci się QfB to będziesz wręcz zachwycony ToD - więcej planet,sekretów,zadań,większe plansze,więcej broni,więcej godzin zabawy,etapy w kosmosie i mimo wszystko o wiele ładniejszy design plansz(w QfB jedynie ta kolorowa plansza z wiatrakami mi się podobała).

 

QfB jest dobry,ba jest świetny ale to tak naprawdę króciutki mission pack do ToD

naprawde nie zlosliwosc, ale ciekawosc mna kieruje:

wymienilbys jakas konkurencje, ok?

(chodzi mi o ps3 i x360)

Odnośnik do komentarza

szczerze to brak jest poważnej konkurencji na PS3 i x360 bo w dobie szału na fps ten gatunek gier jest zapomniany.X360 ma w sumie tylko Kameo i w przyszłości dostanie Banjo Kazooi.Na ps3 w gruncie rzeczy prócz Ratcheta nie ma nic podobnego,oczywiście w kolejce czeka nowy Jak and Dexter.No i pamiętajmy,że ten gatunek jako taki już nie istnieje-tak naprawdę każda z tych gier to hybrydy różnych gatunków.

 

Mimo wszystko nawet gdyby była konkurencja to duże prawdopodobieństwo ,że ToD i tak by wyszedł z niej zwycięsko-to zdecydowanie najlepsza część tej sagi i ma jedną jedyną wadę-że to tak naprawdę dalej identyczny schemat rozgrywki jak w ratchetach z PS2(dosłownie kalka) podany w oprawie rodem z bajer z Pixara

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

The Last Guy (demo) - nie nazwałbym tego wariacją węża. Jedyne podobieństwa to widok z lotu ptaka i wydłużający się korowód ludzi. W przypadku The Last Guy jest to logiczne bo w rzeczywistości im więcej ludzi biegnie po ulicy tym korowód jest dłuższy. Żadne zasady z węża tu nie istnieją, można biegać w dowolnym kierunku, zetknięcie ze ścianą nie zabija, również "ogon" nie jest zabójczy. W demo grało się przyjemnie, na pewno kupię pełną wersję. Czy gra jest warta oceny 9/10? Nie wydaje mi się, ale ocenię to po zagraniu w pełną wersję.

 

Bionic Commando Rearmed (demo) - dobra gierka, najbardziej przypomina mi Lethal Weapon z Amigi500. Ma fajny klimat w starym stylu. Też łykam.

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...