Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się w tej chwili bardziej podoba TLAD od BOGT. To co mnie jarało gdy jeszcze grałem na X360 w BOGT teraz ciągle kojarzy się z akcjami z Just Cause 2 (czołg, spadochron, śmigłowiec etc.) i co niestety jest lepsze w tym drugim tytule. Natomiast TLAD to stary, dobry klimat trzymający za jaja od samego początku. Uwielbiam ten dodatek.

Odnośnik do komentarza

Fajnie. Zaczne od TLAD.

 

Ale ciągle nie wiem ile każdy z dodatków zajmuje. Chodzi mi o to ile MB. Mam nadzieje że kazdy z nich 2GB nie przekracza. Na kompie w nocy ściągne 2gb a na ps3 jakies 1gb ((pipi)ane wifi). Nie wiem czy w ogóle sens kupować. Jak zajmują dużo ta na prąd więcej wydam. A więc?

Odnośnik do komentarza

A mnie się w tej chwili bardziej podoba TLAD od BOGT. To co mnie jarało gdy jeszcze grałem na X360 w BOGT teraz ciągle kojarzy się z akcjami z Just Cause 2 (czołg, spadochron, śmigłowiec etc.) i co niestety jest lepsze w tym drugim tytule. Natomiast TLAD to stary, dobry klimat trzymający za jaja od samego początku. Uwielbiam ten dodatek.

U mnie mega plusa ma Ballada za Yusuf Amir-a.

 

Arab jest mistrzowski hehe. Rzadko się zdarza żebym poryczał się ze śmiechu przez grę.

Odnośnik do komentarza

Kupił ktoś Lead and Gold: Gangs of the Wild West? I jak? Są lagi, dużo osób gra, bez problemu wyszukuje mecze?

 

Tak btw wczoraj ukazała się prawdziwa perełka na psn The Secret of Monkey Island: Special Edition. Są trophy.

 

Ja wczoraj kupiłem gra się bez problemu tylko sama gra jakoś nie specjalnie mnie wciągnęła 4 klasy postaci jakoś nie za bardzo zróżnicowane.Samo strzelanie wygląda lepiej na filmikach masz przed sobą taka wielka biała kropkę przezroczysta ale i tak zasłani pole widzenia i postać która jest po lewej stronie ale też zasłania do tego brak strefy trafień przynajmniej nie zauważyłem żeby kogoś sprzątnąć musisz wywalić pół magazynka obojętnie z jakiej broni (snajperki nie sprawdzałem ) i z jakiej odległości.Zagrałem dwa mecze i nie mam ochoty wracać dziś jeszcze raz sprawdzę ale jak na razie nie polecam

Edytowane przez rozz
Odnośnik do komentarza

 

Tak btw wczoraj ukazała się prawdziwa perełka na psn The Secret of Monkey Island: Special Edition. Są trophy.

Jeżeli ktoś nie grał, to ma znakomitą okazję aby nadrobić zaległości. Mega miodna produkcja i jedna z lepszych gier na PSS.

 

 

Screeny z drugiej części, która niebawem trafi na PSS.

http://www.ps3site.pl/monkey-island-2-zmierza-na-psn/44110/

Odnośnik do komentarza

Świetna wiadomość z tym Monkey Island, to była moja pierwsza gra przygodowa na A500. Zagrałbym w tą odnowioną wersję, ale właśnie zmieniłem kartę z visa na mastercard i konto us nie przyjmuje już nowych danych :(

i tradycyjnie żadnych informacji na temat wersji europejskiej...

 

Ja znowu nic nie zmienialem i nie aktualizowalem(bo karta wazna do 2013 to po co), ale dzisiaj jak chcialem sobie wlasnie zakupic MI to wywala mi caly czas, ze dane "not valid" :/ Ktos wie czego jest tego przyczyna? Naprawic da sie?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio pograłem trochę w Shatter i muszę powiedzieć, że mnie rozwaliło. Gameplay jest prosty, ale pomysł z kierowaniem piłki jest świetny. Póżniej trzeba się nieźle namęczyć z spadającymi klockami. I tak nic nie pobije świetnego OSTa, na prawdę niesamowity, więcej tak dobrej muzyki w grach. Polecam fanom arcade, retro, a także tym, którzy chcą po prostu pograć w coś prostego, ale zarazem wymagającego.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z Monkey Island. Gra się zacina. Chodzi o lokacje w której stoi pirat sprzedający mapy i 3 typów ze szczurem. Gdy chce wrócić z tej lokacji do wcześniejszej (z pirackim barem) to gra lubi się zawiesić.

Potwierdzam,też coś mi się dzieje z tą grą . Masz z PL PSS ?

Odnośnik do komentarza

Mam problem z Monkey Island. Gra się zacina. Chodzi o lokacje w której stoi pirat sprzedający mapy i 3 typów ze szczurem. Gdy chce wrócić z tej lokacji do wcześniejszej (z pirackim barem) to gra lubi się zawiesić.

Potwierdzam,też coś mi się dzieje z tą grą . Masz z PL PSS ?

 

Mnie się w tym momencie zawieszała, dopóki nie

spryskałem więźnia w celi.

Bug :/ CECHL04, 3.30.

 

Na PL nie ma. Ani w newest ani w spisie alfabetycznym. Ja właśnie dlatego kupiłem z USA, nie chciało mi się czekać na PL.

 

Początkowo nie mogłem się przestawić na nową grafikę i grałem z selectem. Nie podoba mi się, że pozmieniali dizajn niektórych postaci i lokacji. Ale ogólnie na plus porcik. Oby więcej takich.

 

 

Ciekawe kiedy łaskawie przeportują Worms 2 Armageddon z XLA... :|

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...