Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

No ale właśnie słyszę, że Kamil 3ci w pś jak dotychczas i 99 punktów do prowadzącego Tande, także będzie się działo :lapka:

 

A w turnieju 4 skoczni tylko 1,7 punktów straty Kamila. No i Żyła traci około 10 do podium. To by było coś, gdybyśmy mieli 2 Polaków na podium Turnieju 4 skoczni :) Ale dla mnie nawet jak będzie trochę poza podium to i tak chapeau bas

  Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Beznadziejny konkurs. Szkoda takiego krafta ktory w kwalifikacjach skakal fantastycznie a teraz stracil szanse na tcs. Kamik sie uratowal a tande trafil na lepsze warunki i odrobil ponad 7 punktow :/ Troche chu.jnia ale kto wygra w trzech kroli z dwojki stoch tande ten wygra turniej. Beda emocje. No i Kamil ma wygrac bo wygram piniondze

Odnośnik do komentarza

Stoch na FB:

 

No dobrze, koniec siania plotek. Pora na wiadomości z pierwszej ręki 1f642.png:)Jestem po prześwietleniu, poza małym krwiakiem nic mi nie jest. Z bólem jakoś sobie poradzę. Zamierzam z pełną mocą skakać najlepiej jak potrafię 1f680.png1f680.png1f680.png Jesteście ze mną?

#kamiland #rakietajestcała #tsc

I elegacko bo juz myslalem, że cale to TCS będzie chu.ja warte i Tande będzie walczył sam ze sobą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja słyszałem w TVP że nie leży ostatni skocznia Kamciowi. Prawda czy pijacki omam Darka? A jak na niej Andrzej T. skakał ostatnimi laty?

Jak sie jest w formie Stocha czy Tandego kazda skocznia lezy.

 

Ale nie da sie ukryc ze ch.ujnia na maksa z tego innsbrucka. Wypaczylo to generalke.

 

Ja mysle ze jednak Kamil. Tande i ma wpadki co pokazal pierwszy konkurs , skacze nie rowno. No i doswiadczenie za Kamilem. Obym sie nie mylil

Odnośnik do komentarza

No troche szaleli z ta belka sedziowie. Kraft dalej spadek po grypie, za to Zyla swietnie i stabilnie , Stoch najlepszy w pierwszym treningu takze historyczna chwila z dwoma polakami na podium tcs jest jak najbardziej prawdopodobna. Tande po podmuchach w powietrzu lecial aby wyladawac wiec nie wiadomo. Za to w parze jest z Prevcem takze bardzo ciekawie.

 

No zobaczymy jutro, mysle ze bedzie swietna walka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...