Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi w tej aferze butowej naszej kadry? Mają rakiety w sobie, że tak się ich boją Niemcy? 

Nasi też zachowują się tak jakby one miały zapewnić im wszystkie możliwe  medale do zdobycia. 

https://sport.tvp.pl/58282936/skoki-igrzyska-rozpoczete-policzkiem-2-lutego-nastapil-poczatek-konca-komentarz?utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1643883548

Odnośnik do komentarza

Wiem ze troche nie na temat ale tematu igrzysk nawet nikomu sie nie chcialo zakladac bo dobrze wiemy ze procz skokow nikogo nie obchodza.

 

Mamy swietna zawodniczke Natalie Maliszewska w shorttracku.

Czaicie akcje ze jestescie wicemistrzynia swiata, mistrzynia europy, aktualna wicemistrzynia europy, wygraliscie puchar swiata w generalce a w tym sezonie byliscie 3 , brakuje wam tylko medalu igrzysk i nie wystartujecie bo macie pozytywny wynik bezobjawowego koronaswirusa? :)

 

Troche przejebanko

Odnośnik do komentarza

Właśnie baby "skaczą". Jakaś dziwna ta skocznia. Zaraz po wyjściu z progu wygląda jakby już szorowały tyłami nart po buli, ale lecą jeszcze dalej. Do tego kamera jakoś dziwacznie ustawiona. Te pojawiające się w rogu ekranu w trakcie lotu statystyki to nie wiem dla kogo xD

 

Cały czas tam wieje, więc powtórka z pyongchangu niewykluczona tzw. efekt Matei/Wasiljewa/Huli i ogólnie spory random.

Odnośnik do komentarza

Ale wiecie ze my zawsze bylismy lamusami jesli chodzi o zime?

 

Taka ciekawostka.

Odejmujac Małysza, Stocha i Kowalczyk w ciagu 94 lat igrzysk Polska zdobyla uwaga uwaga niesamowita ilosc medali w liczbie  9 :)

 

W tym jeden zloty mitycznego juz farta Fortuny.

 

Wymienione trio to dorzutka 12 medali w tym 5 zlotych (3 Kamila i 2 Justyny)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

To niezłe te zimowe igrzyska my mieliśmy, zważywszy na to, że mamy zajebiste warunki na ćwiczenie naszych sportowców na południu bolzgi. Ja pierdolę, co tam nie zadziałało, to już chuj wie. Potencjał na ćwiczenie sportowców zimowych to mamy, co kurła, mało mamy zimowych warunków do ćwiczenia?

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, kanabis napisał:

Ale wiecie ze my zawsze bylismy lamusami jesli chodzi o zime?

 

Taka ciekawostka.

Odejmujac Małysza, Stocha i Kowalczyk w ciagu 94 lat igrzysk Polska zdobyla uwaga uwaga niesamowita ilosc medali w liczbie  9 :)

 

W tym jeden zloty mitycznego juz farta Fortuny.

 

Wymienione trio to dorzutka 12 medali w tym 5 zlotych (3 Kamila i 2 Justyny)

 

 

 

 

No niestety nigdy zimową potęgą nie byliśmy, bo zimowy sport oprócz warunków geograficznych IMO wymaga też nakładów finansowych by zbudować infrastrukturę. Tafla lodowiska to nie problem, ale tor bobslejowy czy porządna trasa zjazdowa czy inna narciarska to już większy problem. Nawet skocznia narciarska to konkretna budowla. Przecież przez lata to tylko Zakopane działało jako tako. Gdyby nie Małysz to pewnie dalej tkwilibyśmy w zimowym limbo. Chyba żadnych innych imprez pucharu świata w pozostałych dyscyplinach nie organizujemy - biegi narciarskie, slalom gigant, biathlon, bobsleje/sanki... Nic. Nie jestem pewien, ale łyżwy też nas omijają, a nie piszę o figurowych, ale o short tracku czy panczenach. Poza tym, nie liczyłem, ale jestem przekonany, że zimą na olimpiadzie jest dużo mniej dyscyplin niż latem. Poza hokejem nie ma drużynowek, a pewnie sama lekkoatletyka ma podobną ilość dyscyplin jak cała zimówka, a w LA jesteśmy całkiem nieźli i tu trzaskamy latem krążki. 

Odnośnik do komentarza

Jest Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim. Otwarta w 2017 r. 

 

Arena Lodowa to unikatowy w skali europejskiej i jedyny w Polsce kryty obiekt do uprawiania 5 dyscyplin zimowych: łyżwiarstwa szybkiego, łyżwiarstwa figurowego, short tracku, curlingu i hokeja na lodzie. Poza nimi obiekt dysponuje: torem wrotkarskim, boiskiem do piłki nożnej, boiskami do uprawiania siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, kortami do tenisa ziemnego, badmintona, kręgielnią, bieżnią, siłownią, sauną oraz komorą hiperbaryczną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...