Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobil z was ktos juz calaka ? W sumie problem moze sprawic tylko przejscie na tym najtrudniejszym poziomie trudnosci, duzo nerwow na nim mozna stracic ? Mysle zeby sie za to wziasc, tylko zeby jakis zbyt bardzo przegiety nie byl.

nie wydaje mi sie aby byl trudny, sam mialem go zrobic ale blad e74 i po zawodach. Trzeba duzo amunicji trzymac i kupowac wszelkie upgrejdy do cuttera i armora

Odnośnik do komentarza

Zagrałem w demo no i nawet spodobało mi się, ale mam pytanie:

Czy gra ogólnie jest trudna? Doskwiera mało amunicji? No bo po demie mam dziwne wrażenie, że tak jest. Po prostu strasznie lubię bezstresową rozrywkę :P.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

I dobrze Panowie zrobiliście, 100 zł to śmieszna cena za ten majstersztyk. Dobiłem do 8 rozdziału i jestem zachwycony, grafika, klimat, nerwowe rozglądanie się, kupa gore :) Dobrze się zaprawić przed grą komiksem + filmem animowanym! Chociaż gra wydaje się raczej na jeden playthrough to jest to bezdyskusyjnie jeden z najlepszych tytułów tego roku.

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

mnie demo wręcz odstraszyło... nie wiem czemu tak robią dema :/ np. bioshock miał za(pipi)iście zachęcające demo - powoli się rozkręcające i w momencie kiedy miała nastąpić jakaś konkretna akcja - finito. A tu.. od razu z grubej rury - potwory, strzelanie, zero klimatu.... a myślę że nie tym drzemie moc produktu.

Tak czy inaczej z ultimy zamówione, bo grzech z takiej pormocji nie skorzystać.

Odnośnik do komentarza
mnie demo wręcz odstraszyło... nie wiem czemu tak robią dema :/ np. bioshock miał za(pipi)iście zachęcające demo - powoli się rozkręcające i w momencie kiedy miała nastąpić jakaś konkretna akcja - finito. A tu.. od razu z grubej rury - potwory, strzelanie, zero klimatu.... a myślę że nie tym drzemie moc produktu.

Tak czy inaczej z ultimy zamówione, bo grzech z takiej pormocji nie skorzystać.

Dema na oczy nie widziałem ale kilka chapterów obskoczyłem na PGA na standzie i ta sesyjka mnie niesamowicie zachęciła do kupienia. Widocznie chłopaki z EA zły chapter wybrali na demo skoro kilka osób wspomniało, że jest źle.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
mnie demo wręcz odstraszyło... nie wiem czemu tak robią dema :/ np. bioshock miał za(pipi)iście zachęcające demo - powoli się rozkręcające i w momencie kiedy miała nastąpić jakaś konkretna akcja - finito. A tu.. od razu z grubej rury - potwory, strzelanie, zero klimatu.... a myślę że nie tym drzemie moc produktu.

Tak czy inaczej z ultimy zamówione, bo grzech z takiej pormocji nie skorzystać.

Bo to jest shooterek tpp z klimatem i tyle. Nie straszy, trudny specialnie nie jest.

Odnośnik do komentarza

Momenty jak trzaskasz jednego nekromorfa i nagle na ekranie dostrzegasz, że za tobą są następne brzydale - bezcenne. Skończyłem już całą grę i jak dla mnie fabuła daje radę, zwroty akcji itd. Mogli jednak zrobić trochę więcej typów paskudników, wkur**ają mnie zabiegy typu - to samo tylko inna kolorystyka i mocniejszy. Ale ogólnie świetna gra, czekam na dwójeczkę :>

Odnośnik do komentarza

do swojej wypowiedzi dodam, ze przechodzac pierwszy raz Dooma3 i FEARa, musialem co jakis czas robic przerwy, bo cholernie mocno sie balem ;) a zadnego SHa, czy RE, nigdy nie ukonczylem, bo to juz bylo dla mnie za duzo :P a Dead Space... zwyczajny, niczym sie nie wyrozniajacy TPS. gra jest na sile przeciagana ( mogla by byc o 1/3 krotsza ), a takie rzeczy, jak 'ohh izaak, idz tu, bo to sie zwalilo, napraw to, aktywuj tamto, by to odpalilo, dawajac ci dostep do czegos, co rownie dobrze moglo byc dostepne od poczatku, bez takiego sztucznego wydluzania dlugosci gry!, strasznie mnie denerwowalo. gra prosta, jak sie potrafi grac, to ammo i kasy pod dostatkiem ( tak, przeszedlem na impossible, zeby nie bylo ).

pierwsze pare dni czekalem do nocy, by pograc. potem uznalem, ze to nie ma sensu i parlem na sile, by to przejsc. gra jest monotonna, repetatywna i nudna cholernie. gram teraz w assassins creed, ktory rowniez jest repetatywny, ale w nim znuzenia poki co nie odczuwam, a jestem chyba w polowie gry.

za te 100zl co w ultimie jest/bylo, mozna by wziasc, ale ja za to zaplacilem pelna cene, przez co jestem caly czas wkurzony. moglem kupic tomb raidera.

krytyczna opinia przyda sie kazdej grze, zeby potencjalny kupujacy nie naczytal sie tylko pozytywnych opinii ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...