Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

Ploty, ploty i jeszcze raz ploty... moim zdaniem prędzej przemodelują serię niż zaprzestaną jej wydawania. Myślisz że EA stłucze swojej jajka, z których mogą się wylęgać złote kury? (eeee. jakoś tak to szło):

Sprzedaż serii NFS (KLIK)

Ostatnia odsłona serii, czyli pro street ma sprzedaż na poziomie 5 milionów kopii. To Twoim zdaniem słabo :blink:

 

Podczas gdy sprzedaż ich nowych ip idzie nieźle aczkolwiek nie ma co tu startować do takich serii jak NFS, vide sprzedaż DS:

Sprzedaż Dead Space (KLIK)

Sprzedaż Mirror's Edge (KLIK)

Fakt, że gry są dużo krócej na rynku, ale mimo to miesiące premierowe są chyba kluczowe przy tych wynikach prawda?

 

Tak czy inaczej EA chyba nie sparzyło się na nowych produkcjach, a operacja "badanie rynku" wyszła pozytywnie. Mam przeczucie graniczące z pewnośćią, że zobaczym kolejne części Dead Space'a , Mirror's Edge'a etc. , ale zawsze w towarzystwie kolejnych odsłon NFSów.

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza
Ulala! To sobie gra u mnie od razu na wejściu zaplusowała. Grałem dopiero 50 minut - czyli chwilke dosłownie, ale już mi się baaaaaardzo podoba. Jak na razie potworów jest w sam raz - akurat na tyle żeby utrzymać w ciągłym napięciu. Demo to była jakaś porażka... gdyby dali pierwsze 20 minut gry jako demo to skusiłbym się dużo wcześniej - a tak to trzeba było czatować na okazję jakąś ( ULTIMA)

Muszę powiedzieć, że noc + zgaszone światło + słuchawki na uszach pomagają grze w budowaniu klimatu.

A, i gram na hardzie w podstawowym, zwykłym pancerzu, więc myślę, że to też wpływa na odbiór gry - nie ma bezmyślnego biegu i siekanki, a zamiast tego panuje klimat zaszczucia i obawy czy amunicji wystarczy...

Zobaczymy jak będzie dalej.

 

BTW: Tak się wkręciłem, że aż za tłumaczenie hieroglifów się zabrałem :) W jednym miejscu na podłodze są przetłumaczone kolejne litery alfabetu na alfabet nekroformów... przed drzwiami, które prowadziły do jednego z pomieszczeń, było napisane coś dziwnymi znakami i jak zacząłem tłumaczyć to wyszło: "THIS IS ONLY THE BEGINNING" - nieźle, lubie takie smaczki :)

podobno wszystkie hieroglify sa przetłumaczalne

co do tłumaczenia napisów - na pewnej scianie (na telewizorze) bodajże coś koło połowy(poz 6 chyba) gry też jest alfabet choć niektóre litery są niewyrażne

gdzie ty na podłodze znalazłeś to abecadło??

wazne - przygotuj aparat fot. i po napisach końcowych na 2 sek (na chwile) pojawiają sie słowa napisane hieroglifami (zrób fotke) - jak bedziesz już miał przetłumaczone to napisz co to jest bo ten alfabet z połowy gry nie daje wielu liter i nie moge rozszyfrować napisu

 

Pytanie trochę z innej beczki.

W jakiej kolejności najlepiej zacząć: gra, animowane komiksy z MarketPlace, film animowany DS:Downfall ??

 

film przedstawia to co sie stało na Ishimurze tuż przed wydarzeniami z gry (kończy sie idealnie w tym momencie gdzie gra sie zaczyna)

co jest w komiksach nie wiem - nie wypowiadam sie

 

dla mnie najlepiej gra potem film

 

Ktoś przetłumaczył co jest na ostatnim obrazie w końcu, bo ja znalazłem tylko alfabet na telewizorze?

 

BTW. Cisne na impossible, ale jest po prostu masakra - amunicji co chwilę brakuje, nie mówiąc o tym, że ścierwom trzeba wpakować 3x bullet w noge, i 2xbullet w ręke - i może wypadnie 6 naboi do plasma cuttera :E Mimo to, postaram się przejść bez płatnego DLC

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Ktoś przetłumaczył co jest na ostatnim obrazie w końcu, bo ja znalazłem tylko alfabet na telewizorze?

 

BTW. Cisne na impossible, ale jest po prostu masakra - amunicji co chwilę brakuje, nie mówiąc o tym, że ścierwom trzeba wpakować 3x bullet w noge, i 2xbullet w ręke - i może wypadnie 6 naboi do plasma cuttera :E Mimo to, postaram się przejść bez płatnego DLC

 

Poczkeaj jeszcze trochę, bo ja męczę 1 chapter na noc, a jestem teraz w 9... do wigilii powinno być przetłumaczone :)

 

Odnośnik do komentarza

No i jak męczyłem, tak zmęczyłem :). 12 godzin na hardzie. Zaglądanie w każdy zakamarek, baaaardzo powolne brnięcie do przodu. 1 Chapter dziennie, tak więc gra dała mi ogrom zabawy. Jak dla mnie ostra, soczysta i mocna 9. Kto nie grał niech żałuje!

Ten napis co pojawia się na końcu gry w dziwnym alfabecie znaczy po prostu

COMPLETED, a ja myślałem że twórcy coś innego wymóźdżą

:/ Nie wiem kiedy zacznę robić reszte achievów i poziom impossible, bo zaczynam Left 4 Dead, ale kiedyś się zabiorę.

Od siebie dodam, że nie patrzyłem na listę achivmentów do zdobycia... tak żeby mnie zaskakiwały jak coś odkryję :) I muszę powiedzieć, że super się tak gra ( podobnie grałem w Fable 2). Dopiero teraz spojrzałem ile jeszcze mi wykręconych achiev'ów brakuje... za pierwszym przejściem na hard zdobyłem 575 punktów i w końcu przekroczyłem 10k - miło, że z tak niesamowitą grą :D

 

A zainfekowana Nicole na końcu gry, jak wyskakuje spod siedzenia..... brrrr...to był moment, który mnie najbardziej w całej grze wystraszył. Kończyłem grę w nocy, maxymalnie skupiony oglądam filmik, aż tu nagle whrrrraaaaa !!!! hehe :D

 

Czekam na dwójeczkę, a jedynka zamiast polecieć gdzieś na wymianę zagrzewa miejsce w mojej kolekcji - zaszczytne miejsce zaraz obok Bioshocka :)

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza

A zainfekowana Nicole na końcu gry, jak wyskakuje spod siedzenia..... brrrr...to był moment, który mnie najbardziej w całej grze wystraszył. Kończyłem grę w nocy, maxymalnie skupiony oglądam filmik, aż tu nagle whrrrraaaaa !!!! hehe :D

Cóż, ja nie skończyłem w nocy, ale głośniki były na maxa ... w kiblu siedziałem 2 godziny :E

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie ukończyłem gre na Hardzie i odblokowały mi sie bonusy itd teraz chciał bym odpalic na tym samym save gre i zrobic acha ''One Gun'' ale by zrobic to musze grac na Easy :lol: . Po zrobieniu acha mam kolejny ach ''inżynier 3 rzędu'' i znów potrzebuje zmiany poziomu trudności na Niemożliwy :catfight: . Czy da sie zmienic poziom trudności nie rozpoczynając nowej gry tak by miec cały Eqip :mellow: ??

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie ukończyłem gre na Hardzie i odblokowały mi sie bonusy itd teraz chciał bym odpalic na tym samym save gre i zrobic acha ''One Gun'' ale by zrobic to musze grac na Easy :lol: . Po zrobieniu acha mam kolejny ach ''inżynier 3 rzędu'' i znów potrzebuje zmiany poziomu trudności na Niemożliwy :catfight: . Czy da sie zmienic poziom trudności nie rozpoczynając nowej gry tak by miec cały Eqip :mellow: ??

 

Z góry dzięki

Nie musisz - ja na impossible rzadko kiedy sięgam po inne zabawki - piła plazmowa na wymaxowana to broń perfekcyjna... prawie :) Odpalaj na hard.

 

Na impossible trzeba od nowa, tylko zachowaj sobie save z końca gry, 2-3 save'y bo mnie się coś zbugowało i odpalić impossible na początku nie mogłem.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Nie wydawaj Milek, ja myślałem, że sobie nie poradze przez pierwsze akty bo jest cholernie trudno, a teraz jest ... łatwiej ;)

Dzwoń na XBL to Ci "pomoge".

Chyba, że wygląd, szpan etc. w takim wypadku to nie moja brożka.

Fisiu, dzięki ale ja pomocy nie potrzebuję. Po prostu zastanawiam się nad kupnem kilku ulepszeń "coby grało się łatwiej, milej i przyjemniej" także na najwyższym poziomie trudności. :P

Jak nie skumam jakiegoś achiva, to zadzwonię.

 

No i pisze się "broszka" :D Chyba, że chodziło ci o Pawła ... Brożka :vincencik:

Odnośnik do komentarza

Gra skończona. 560 GS wyciągnięte, nie chcę mi się calakować. Za ciężki klimat dla mnie. Jednak powiem jedno. DS to jedno z największych zaskoczeń IN PLUS tego roku. Nie spodziewałem się aż takiego kozaka. Niech EA utrzymuje taką formę jak teraz. Świetna gra, ze świetnym klimatem, fajną fabułą i super grafiką. Zeszło mi trochę ponad 7h także nie za długo, ale bylo to chyba najintensywniejsze 7 godzin w moim growym życiu:) Polecam wszystkim, którzy do tej pory nie grali w to cudo. Moja ocena: 9

Pozdrawiam i UDANEGO SYLWESTRA I DO SIEGO ROKU !!!

Odnośnik do komentarza
Troche mało 560 jak na jedno przejście , może dlatego , że na szybko przechodziłeś . Mi zajęło 12h i 700GS ;) tylko , że ja obwąchiwałem każdy kąt.

Ja obwąchiwałem też i 725. Umknęło mi 10 GS za ochronę statku przed asteroidami.

Tak się tylko teraz zastanawiam, czy jestem w stanie przejść poziom niemożliwy samą piłą? (żeby zrobić dwa achivy za jednym podejściem). Bo wymaksowanie broni zajmie mi jakieś dwa trzy rozdziały ponownego przejścia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...