Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy którzy oczekiwali na swoją kopie dead space z ultimy po promocyjnej cenie poczekają do poniedziałku bądź wtorku zgodnie z zapewnieniami pana ekspedienta w punkcie tej wspaniałej firmy. Moim zdaniem każdy kto oczekuje na możliwość odbioru osobistego niech się nie zdziwi jeśli poczeka jeszcze tydzień. Żenada ot co!

Nie żenada tylko, jakby kroolik to ujął, sytuacja nie do przyjęcia. Pozdrawiam kroolika ;)

 

A mi Pani Joanna nakłamała w mailu, że w środę wysyłają drugą partię promocyjnych zamówień. Ja zamiawiając w sobote po południu pewnie jestm w piatej partii albo gorzej.

Odnośnik do komentarza
Wszyscy którzy oczekiwali na swoją kopie dead space z ultimy po promocyjnej cenie poczekają do poniedziałku bądź wtorku zgodnie z zapewnieniami pana ekspedienta w punkcie tej wspaniałej firmy. Moim zdaniem każdy kto oczekuje na możliwość odbioru osobistego niech się nie zdziwi jeśli poczeka jeszcze tydzień. Żenada ot co!

 

 

Moja kopia Dead Space została wysłana dzisiaj więc nie wszyscy muszą czekać :P

 

Ale mi to i tak teraz nie robi różnicy bo padła mi konsola <_<

Odnośnik do komentarza
Wszyscy którzy oczekiwali na swoją kopie dead space z ultimy po promocyjnej cenie poczekają do poniedziałku bądź wtorku zgodnie z zapewnieniami pana ekspedienta w punkcie tej wspaniałej firmy. Moim zdaniem każdy kto oczekuje na możliwość odbioru osobistego niech się nie zdziwi jeśli poczeka jeszcze tydzień. Żenada ot co!

 

 

Moja kopia Dead Space została wysłana dzisiaj więc nie wszyscy muszą czekać :P

 

Ale mi to i tak teraz nie robi różnicy bo padła mi konsola <_<

Ja tez dzis dostałem wiadomość od Joasi, że dzisiaj moja kopia została wysłana.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że firmy które robią takie promocje (w tym wypadku Ultima) wiedzą, że i tak mało kto zrezygnuje z zamówienia, bo taniej nigdzie nie ma.

Więc zwlekają z wysyłką (powód niewiadomy - nie mają/za dużo zamówień/kasa leży na % w banku), bo i tak każdy będzie czekał ze względów finansowych (oszczędność). Fajnie, że w ogóle są takie akcje, ale ich przebieg i realizacja woła o pomstę. Gdyby była większa konkurencja na rynku to takie sytuacje nie miałyby miejsca.

Fakt, że kupując te 3 gry (ME, L4D, DS) można sporo zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Wazne by brac przy takich promocyjnych ofertach opcje wysylki za pobraniem, nie mrozisz kasy przez tydzien, tylko placisz za gre wtedy, kiedy przyjdzie listonosz.

Tak właśnie zrobiłem.

 

Btw. Dead Space skończony - piękna gra, trzymająca w akcji - tylko raz odważyłem się założyć słuchawki i grać po 22:00 do bodajże północy, nigdy więcej :wkurzony:

Teraz upgrade'uje wszystkie bronie, kończe drugi raz grę i zaczynam na impossible.

 

Last question: Czy scorpion suit jest słabszy od suit 6 poziomu? Bo mogę go kupić, jako jedynego - na logikę, jest chyba lepszy?

Odnośnik do komentarza
Btw. Dead Space skończony - piękna gra, trzymająca w akcji - tylko raz odważyłem się założyć słuchawki i grać po 22:00 do bodajże północy, nigdy więcej :wkurzony:

Bojaźliwy z ciebie chłopiec. Przecież Dead Space w ogóle straszne nie jest ;)

Słuchawki, na maxa, 22:00, zmierzam w kierunku drzwi, a przed momentem była spora walka - myśle, czysto - otwieram drzwi, a za plecami Nekromorf, to mi utkiło w pamięci :whistling:

Odnośnik do komentarza
Btw. Dead Space skończony - piękna gra, trzymająca w akcji - tylko raz odważyłem się założyć słuchawki i grać po 22:00 do bodajże północy, nigdy więcej :wkurzony:

Bojaźliwy z ciebie chłopiec. Przecież Dead Space w ogóle straszne nie jest ;)

To moze Ciebie malo rusza, bo grajac na dobrym sprzecie z dobrym dzwiekiem nie raz mozna podskoczyc. Moze potwory same w sobie nie sa straszne, ale dzwieki i to ze wszytsko sie dzieje z takiego zaskoczenia trzyma w ogromnym napieciu. Jeszcze nie skonczylem - ale takze polecam !

Odnośnik do komentarza
Btw. Dead Space skończony - piękna gra, trzymająca w akcji - tylko raz odważyłem się założyć słuchawki i grać po 22:00 do bodajże północy, nigdy więcej :wkurzony:

Bojaźliwy z ciebie chłopiec. Przecież Dead Space w ogóle straszne nie jest ;)

To moze Ciebie malo rusza, bo grajac na dobrym sprzecie z dobrym dzwiekiem nie raz mozna podskoczyc.

A ja myslałem, że jak grasz na jakimkolwiek sprzęcie audio to jak jesteś bojaźliwy i tak podskoczysz. Przecież tyle luda już wspominało, że DS ma cięzki klimat ale nie straszy. Nie moja wina, że was w odpowiednich chwilach jakiś nekromorf wystraszył.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Rany, a ja nawet nie mogę przejść dema, wchodzę do tego pomieszczenia gdzie pierwszy raz pojawiaja sie potwory i mimo że staram sie nawalać po kończynach to i tak w końcu brakuje mi amunicji... :wkurzony: Wogóle to cos sie dzieje dalej czy to demo to taki niby survival ? :P

up ;)

Demo ma na sztywno dość wysoki poziom - imo. Ale za drugim podejściem sobie poradziłem, mimo iż nie wiedziałem gdzie jest pasek stanu zdrowia :E

Co masz na myśli dziać się dalej? Na najtrudniejszym poziomie modlisz się, żeby w pewnym momencie w czasie walki nie usłyszeć dźwięku pustego magazynku.

 

 

@Hlipo, ja tylko proszę o możliwości pancerzu 6 poziomu, nie mam MSP, a chce przejść gre na najtrudniejszym - teraz jestem na drugim podejściu i coś takiego mi się odblokowało.

BTW. Teraz pomyślałem dopiero - na najtrudniejszym zaczynamy z niczym :closedeyes: Gdybym sobie nie radził, warto wziąć ten pancerz [tank]? Bo mnie tam scorpion póki co wystarcza.

 

@Gooralesko, myśle że easye wyjaśnił wszystko :)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Rany, a ja nawet nie mogę przejść dema, wchodzę do tego pomieszczenia gdzie pierwszy raz pojawiaja sie potwory i mimo że staram sie nawalać po kończynach to i tak w końcu brakuje mi amunicji... :wkurzony: Wogóle to cos sie dzieje dalej czy to demo to taki niby survival ? :P

up ;)

Demo ma na sztywno dość wysoki poziom - imo. Ale za drugim podejściem sobie poradziłem, mimo iż nie wiedziałem gdzie jest pasek stanu zdrowia :E

Co masz na myśli dziać się dalej? Na najtrudniejszym poziomie modlisz się, żeby w pewnym momencie w czasie walki nie usłyszeć dźwięku pustego magazynku.

 

 

@Hlipo, ja tylko proszę o możliwości pancerzu 6 poziomu, nie mam MSP, a chce przejść gre na najtrudniejszym - teraz jestem na drugim podejściu i coś takiego mi się odblokowało.

BTW. Teraz pomyślałem dopiero - na najtrudniejszym zaczynamy z niczym :closedeyes: Gdybym sobie nie radził, warto wziąć ten pancerz [tank]? Bo mnie tam scorpion póki co wystarcza.

 

@Gooralesko, myśle że easye wyjaśnił wszystko :)

Chodzi mi o to że wchodze do tego pomieszczenia i mam udać sie do windy bodajże, niestety nie koge jej aktywować.Po prostu podchodze do tego panelu gdzie prowadzi mnie linia,lecz nic nie mogę nacisnąć,a co chwila pojawia sie nowa fala potworów,w końcu kończy mi sie amunicja......

Odnośnik do komentarza
A ja myslałem, że jak grasz na jakimkolwiek sprzęcie audio to jak jesteś bojaźliwy i tak podskoczysz. Przecież tyle luda już wspominało, że DS ma cięzki klimat ale nie straszy. Nie moja wina, że was w odpowiednich chwilach jakiś nekromorf wystraszył.

 

Słuchaj... gadasz a nie spróbowałeś. Ja też się naczytałem, że dead space super, świetny klimat, ale wcale taki straszny nie jest. No to jak dostałem grę, to poczekałem do północy, zaszyłem sie w ciemnym pokoju, słuchawki na uszy i.... już w menu prawie z krzesła spadłem :D Miałem słuchawki na max rozkręcone, a w menu w pewnych momentach dosłownie na mili sekunde pojawia się strasznie głośny szum- jakby przerwanie/zakłocenie transmisji...

A w samej grze - nekroformy jakoś straszne nie są, ale poziom hard + zwykły pancerz ( nie scorpion, ani tank) + ciemny pokój + słuchawki = dead space potrafi być straszny. Zagraj najpierw w takiej konfiguracji, a dopiero potem opowiadaj, że dead space straszny nie jest...

 

Dlatego żeby czerpać z gry jak najwięcej za dnia pomykam w Fable 2, a Dead Space'a uruchamiam dopiero nocą :D

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza

@pele15 - chyba trochę za mocne słowa :)

 

Anyway, jestem po dwóch godzinach gry, i mam trochę mieszane uczucia. Przede wszystkim, co rzuciło mi się w oczy - duża inspiracja grami z serii Resident Evil, głównie trzema pierwszymi częściami (ekwipunek, otwieranie się drzwi dopiero po pokonaniu bossa itd). Są też aspekty z "czwórki", jak na przykład ulepszanie broni. To z kolei można pociągnąć pod minimalny element RPG - zbroje i staza czy kineza. Ja przynajmniej widzę takie coś pierwszy raz w grze tego typu.

Klimat jest ultragęsty, czuć tą beznadzieję w położeniu postaci. Fabuła nie jest jakaś super, ale bynajmniej nie przeszkadza.

Poziom trudności - no po dwóch etapach chyba niewiele mogę mówić, aczkolwiek nie wydal mi się jakiś wysoki - na poziomie "średni" bez dłuższych przestojów.

 

Jak na razie, wrażenia bardzo pozytywne, z tym, że gra nie straszy tak jak ludzie mówią. Może dlatego, że jednak ciężko mnie przestraszyć, a może dlatego, że korzysta raczej z utartych schematów, które każdy już pewnie gdzieś widział.

Odnośnik do komentarza

ja wiem czy za mocne słowa, jak ktoś się wypowiada na temat gry może nie negatywnie ale na pewno nie dobrze nie mając jej to cos tu jest nie tak. strone wcześniej prowadzi dyskusje na temat straszenia tej gry grajac na PGA kilka chapterów z kimś kto gra w nocy na słuchawkach i przed tv w zupełnej ciszy a nie wśród tłumu ludzi to wiesz... śmieszne dla mnie to jest bo "eksperta" zgrywał i się troche rozpisał po czym mówi że się będzie wypowiadał jak gre bedzie miał... po co wogóle zaczynał mógł normalnie pisać a nie odrazu krytykować

Odnośnik do komentarza
Dobra pogadamy jak będę miał w profilu ikonkę Dead Space wtedy będę miał prawo mówić, że ta gra nie jest straszna.

wreszcie mówisz z sensem

To była ironia z mojej strony.

 

gooralesko nie masz gry a mówisz że nie jest straszna... ehh down ;/

Grę pozyczyłem i 4 czaptery na PC skończyłem a mój post, jak napisałem wyżej, to była ironia. Po prostu tutaj utarło się, że jak nie masz gry w profilu to nie możesz się o niej wypowiadać. To jest bezsens bo na Xboxie 360 się platformy nie kończa ale jak ktoś jest ograniczony to tego nie zrozumie.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
ja wiem czy za mocne słowa, jak ktoś się wypowiada na temat gry może nie negatywnie ale na pewno nie dobrze nie mając jej to cos tu jest nie tak. strone wcześniej prowadzi dyskusje na temat straszenia tej gry grajac na PGA kilka chapterów z kimś kto gra w nocy na słuchawkach i przed tv w zupełnej ciszy a nie wśród tłumu ludzi to wiesz... śmieszne dla mnie to jest bo "eksperta" zgrywał i się troche rozpisał po czym mówi że się będzie wypowiadał jak gre bedzie miał... po co wogóle zaczynał mógł normalnie pisać a nie odrazu krytykować

Kilka chapterów, to dla mnie jakieś 3? Maybe 4? A to jest 1/3 gry i może sobie wyrobić opinie, acz nie zobaczył większości ukrytych smaczków następnych, trudniejszych chapterów. Imo śmieszysz mnie ty i Twoje wypowiedzi, szczególnie nazywając go downem. Pele, jesteś chociaż pełnoletni by grać w takie gry?

Uprzedzając Twoje wypowiedzi, jakże oczywiście śmieszne, nie - nie mam 18 lat, lecz na mojej płycie pisze +15, mature - czyli mogę.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...