Skocz do zawartości

Dead Space


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Święta racja ! Ja po godzince niecałej zacząłem od początku grę, juz na hardzie i dopiero zaczeło sie ciekawiej. Gra przedstawia w końcu jakieś wyzwanie i nie ma bezmyślnego parcia przed siebie, wchodzi element zaszczucia i wrażenie że naprawdę walczymy o przetrwanie na tym zapomnianym przez Boga okręcie kosmicznym :)

Odnośnik do komentarza

Gra ukończona i trzeba przyznać że kawał dobrej rozgrywki. Fabuła trzyma poziom, choć widać że autorzy wzorowali się na filmach w tym klimacie. Różnorodność przeciwników jest zadowalająca i fajnie że nie trzeba walić do nich na wprost tylko odcinać kończyny. Trochę lipa jeżeli chodzi o bronie, połowa z nich jest nie przydatna. Jak na survival-horror gra nie jest straszna, owszem są momenty gdzie odczuwa się niepokój i że coś się za chwile zdarzy, ale finał takich akcji zupełnie nie straszy. Najbardziej przerażającym momentem po którym podskoczyłem na fotelu ;) było zakończenie, szkoda że twórcy nie zafundowali więcej takich akcji podnoszących ciśnienie. Może w kontynuacji która mam nadzieje powstanie będzie więcej straszenia a mniej eksterminacji przeciwników, bo tu było tego o wiele za dużo.

Odnośnik do komentarza

2 dni temu kupiłem dead space i mam problem z misją (nazwa levela)w prózni.otóz trzeba zamieścić nadajnik sos na asteroidzie i zabijam 3 potworów i niszcze te 2 maszyny co trzymają asteroide.tylko na tej asteroidzie caly czas kręcą sie 2 pierścienie i zawsze jak wskakuje do asteroidy i wkladam nadajnik sos to mnie zawsze zabija (bioreez zwolnienie czasu ale nie dziala).co mam zrobic zeby te 2 pierścienie sie nie kręciły :(

Odnośnik do komentarza

Musisz wskoczyć na asteroidę i przebiec na drugą jej stronę do próżni i tam wkładasz ten nadajnik (będziesz poza zasięgiem tych obracających się pierścieni) ale najpierw będziesz musiał rozwalić jeszcze kilka potworków i dwie kolejne maszyny

Odnośnik do komentarza

Ustaw się z lewej strony asteroidy i jak tylko te pierścienie stamtąd wystarują, wskocz na nią i przebiegnij na drugą stronę. Tam też trzeba zabić zdaje się parę Lurkerów i rozwalić kolejne 2 lub 3 urządzenia, które trzymają asteroidę, więc może przydać się pojemnik z tlenem. Potem wracasz z powrotem i zwalniasz asteroidę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Od wewnątrz też się da, ale na krawędzi. Przyznam, że sam się zaciąłem w tym miejscu w grze i zachodziłem w głowę: "no gdzie k*a pozostałe dwa generatory?". ;D

 

Swoją drogą: świetna gra, oldschoolowa. Szkoda, że są tylko dwie, różne zbroje i połowa broni jest bezużyteczna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W końcu wczoraj wbiłem platynę. I podtrzymuję zdanie z powyższego posta - o ile za pierwszym podejściem grało mi się świetnie, o tyle za drugim i trzecim wiało nudą. Fabularnie gra to majstersztyk, designersko(RIG, nekromorfy) też jest całkiem nieźle, ale sama kampania jest na dłuższą metę nużąca(wieje schematami), a lokacje, które pokonujemy - monotonne. A, no i warto dodać, że gra na Impossible jest naprawdę bardzo łatwa. Dobra gra, ale na raz.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam problem z ta gra:

przechodze ja po raz drugi, w trybie new game+, czyli zachowujac wszystko z poprzedniej rozgrywki. ide po trofi za maksymalne rozbudowanie wszystkiego. brakuje mi tylko i wylacznie trzech nodow (30 000 - tylko!) do jednej z giwer. I co sie k#@#@ stalo? gra sie chyba zwalila -

jestem na pokladzie VALOUR, w pomieszczeniu w ogniem, gdzie trzeba przesuwac wiszace zelastwo, niszczyc bezpieczniki na filarach i wyciagnac jakies ustrojstwo z silnika. z tym ze puszki na bezpieczniki sa puste!!! nie ma ich tam, nie mam czego rozwalic, ogien szaleje i wyciagniecie tego "czegos" koniecznego do przejscia dalej jest niemozliwe.

sejwa mam tylko z kilku pokoi wczesniej, jego wgrywanie nic nie pomoglo, jak rowniez restartowanie gry czy konsoli. moge takze biegac po calym dostepnym levelu, az do wagonika kolejki wlacznie. ponowne wrocenie w to miejsce nic nie poprawia. a brakuje mi tak niewiele do tego trofea ale pozbieralem i sprzedalem juz wszystko co sie dalo, wlacznie z ukonczeniem strzelnicy i juz nic wiecej nie wyciagne. pozostaje mi rozpoczecie wszystkiego od nowea, czy macie jakis pomysl jak to naprawic?

Edytowane przez Jaszczur
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...