Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba będzie wrócić do Diablo 3 PC, pościągać patche i wypróbować Nekromantę. Po 1k+ paragonach mi się tak znudziło, że rzygałem każdą szczeliną XD. Wiadomo jaka cena za tego nekromantę będzie? Bo o tej nowej edycji to nawet nie myślę ani kupować, zwykłe golenie frajerów jak będzie powyżej 200 zł XD

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nie wiadomo na te chwile, wiadomo ze będzie pakiet nekromanty + jakieś proporce pety ramki i inne guwna które nikogo

 

Pakiet Przebudzenie Nekromantów zawiera nową grywalną klasę, zakładki skrytki, dodatkowe miejsca na postacie, zwierzaka golema i nie tylko!

https://eu.battle.net/d3/pl/blog/20838873/

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

xd. bo nie dostaje sie nagrod za kampanie tylko za konkretne zadania np zabij maltaela na t10, wyszkol zlotnika na 12 poziom itd. jak masz sezon masz 'to do list" i tego sie trzymaj

 

no tak, o tym mowie. to sie rozdzialy nazywa w sezonie czy tam akty i tego sie trzymalem ;) 1,2,3 zrobilem ,4 nie zdążyłem. widziałem, że za ukończenie każdego rozdziału jest nagroda jakaś. za 1 jakis banner i obramowanie, za 2,3,4 jakies zbroje czy tam schematy 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ok matura z nekromanty:

narazie jest tak https://eu.battle.net/d3/en/profile/orzeszek87-1295/hero/95186842

 

ogólnie jest efekt wow, nowość, fajne animacje, kombinatoryka z nowymi mechanikami, nekromanta z tego co widze ma problem z balansem setów, odstaje od reszty bohaterów, tak jak patrze na 4 dostepne klasowe sety, aby poważnie pofarmić cokolwiek czyli t6+ należy mieć CAŁY SET + broń z combem do setu. Każda inna postać po zdobyciu tych 2-3 elementów i z goownoekwipunkiem moze spokojnie latac na t6 u nekromanty tego nie ma, zassysa nieludzko. 

 

Gram na pc, ewidentnie blizzard przykręcił kurek z dropem legend, gram na t10 w zwykłym rifcie, potrafi często nic nie dropnąć, w głębokich też najlepiej nie jest. Jest to problem gdyż nie ma płynnego przejścia między poziomami trudności, wbijamy 70tke gramy na t1, coś tam sie uda zebrać gramy na t3, potem farma do uzbierania całego setu (co też nie jest szybkie z racji na drop rate) i potem odrazu skok na t10-t12 bzdura totalna.

 

Babolem jest też, że postać jest pod inteligencje... no nekromanta opiera się na esencji i punktach życia, czemu nie dali fioletowych kryształów których inna klasa nie używa? no bo wiecie nekromanta używa punktów zycia do rzucania zaklęć... no to potrzebuje więcej zycia... no nie potrzebuje inteligencji xd. 

 

Legendy dropią imo o wiele rzadziej niż przed ostatnim paczem, co jest jeszcze bardziej frustrujące ze aby zwiekszyc szanse lootu to musimy grac na wyzszych udrękach, a nekro blokuje sie na t2-t3 i raz na 25 szczelin dropnie coś co można rozwazyć do założenia. Pewnie teraz sie zastanawiacie, 2 dni temu wyszedł nekromanta, ile ja gram by mieć takie itemki jakie mam powyżej?

1) to jest "najszybszy" do zdobycia set pozostałych 3 mam po 2-3 elementy, najbardziej potęzny rathmy mam 2 elementy

2) yebany crafting, miałem każdego surowca 20k+ na stanie, aktualnie mam po 50sztuk xd wydałem wszytsko co miałem w kucie szrotu u kowala i trzaskanie w kostce upgradów i tak jak widzicie, ogólnie szrot, ale ruszyłem się z yebanego t2
3) kadala nadal retard, 50.000 shardów i absolutnie nic do założenia.

 

co od sezonów, nekromanta jest broken, więc do czasu nerfa będzie miał najlepszą penetracje głębokich szczelin. 

boli mnie dupa za te 15 euro 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...