Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, orzel napisał:

Wiem że dla wielu użytkowników pytanie wyda się debilne ale zapytać muszę.Czy da radę grać w D3 na PS4 bez podłączonego neta?Dzięki z góry za odpowiedź.

Tak, jest tryb offline czy kanapowy coop.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
6 minut temu, Frost napisał:

Jak moge pograc w kampanie online z randomami? Pogralem ponad godzine i nie spotkalem zadnego innego gracza, kampania odpala sie domyslnie w singlu? Ustawienia prywatnosci mam na publiczne

 

Musisz byc podlaczony do internetu.

Odnośnik do komentarza

Zdobyłem niedawno sezonowy set (IV chapter seasonal journey ukończony) i powoli nie wiem co dalej :P. Robię sobie rifty na przemian zwykłe dla kluczy i greater dla levelowania gemów, ale już praktycznie nic lepszego niż to, co mam mi nie leci. Mam ancient legendarkę na broń, cały armor to sezonowy set i... co teraz? @Orzeszek proszę o tipy.

 

Zakładam, że mechanicznie gierki między konsolami i PC są identyczne na ten moment, ale na wszelki wypadek wspomnę - gram na Switchu.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Mojave napisał:

I nic. Widzisz na PC masz sezony Kruku, wiec niby jakis end game jest, zeby figurowac na ladderach. Dla konsolomaniakow przejscie gry i zdobycie top tier ekwipunku to koniec gry. My z Orzeszkiem swego czasu robilismy to w weekend. :v

 

No przecież na konsolach też są sezony xdd. Napisałem, że gram na Switchu, jak bym zrobił sezonowy set bez sezonów? Ja się pytam jak dalej podnosić jeszcze statsy sobie, bo na pewno są jakieś sposoby. Może jakieś rerolle, jakieś konkretne statystyki może, jakieś zaje,biste pasywy z kostki, no nie wiem, dlatego pytam.

No i nie zajmuje to długo, ale to spoko. Cały set samemu od zera zrobiłem może w 15h, teraz mając gem of ease i trochę więcej ogarnięcia jak i kiedy co robić podczas levelowania 1-70 to bym w 10h jak nie mniej to cyknął.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No to teraz kruku robisz wyścig jak najniżej zejdziesz w jak najszybszym czasie w greater riftach, klejnoty nieprzydatne maksujesz i możesz je w kostce przerabiać na dodatkowe staty do ekwipunku. Są jeszcze wyzwania setowe, które są bardziej pod zręczność, ale to musisz poczytać gdzie one są i jak je odpalić.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Pierwszy raz gram sezonową postacią i ogólnie zaczynam zabawę w Diablo 3. Wziąłem sobie nekromantę i poziom trudności o stopień wyższy niż normalny. Trochę żałuję, bo jestem w drugim akcie i jest banalnie. Rozumiem, że na początku muszę po prostu skończyć kampanię, a potem bawić się ewentualnie dalej w dodatkowe rzeczy? Jakieś ogólne wskazówki? Gram na Switchu, jeżeli ma to znaczenie

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

w każdym momencie, możesz sobie podwyższyć poziom trudności, ale to sie nie opyla ma tym etapie.

nie musisz grac kampanii, mozesz grać normalnie, robiąc zadania od tyraela i zbierac matsy do kostki, najlepiej wbić jak najszybciej 70ty poziom (najlepiej robić szybkie questy i resetowac światy i tak non stop do 70tki) potem nalezy zrobić zadania na darmowy set, bo ten da spokojnie boosta do latania na t6-t8, a potem już grind grind grind.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Orzeszek napisał:

w każdym momencie, możesz sobie podwyższyć poziom trudności, ale to sie nie opyla ma tym etapie.

nie musisz grac kampanii, mozesz grać normalnie, robiąc zadania od tyraela i zbierac matsy do kostki, najlepiej wbić jak najszybciej 70ty poziom (najlepiej robić szybkie questy i resetowac światy i tak non stop do 70tki) potem nalezy zrobić zadania na darmowy set, bo ten da spokojnie boosta do latania na t6-t8, a potem już grind grind grind.

 

Dzięki. Poziom trudności mogę tylko obniżyć, podwyższyć nie mogę. Postanowiłem jednak chociaż raz skończyć grę, czyli przejść fabułę. Potem będę się zastanawiał, czy w ogóle chcę bawić się w jakikolwiek grind, zadania i tak dalej

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

No zależy co chcesz robić, domyślnie endgamem są szczeliny na czas, do tego potrzebny jest gear, a ten zdobędziesz robiąc zwykłe szczeliny, od poziomu t4 w góre, nie wiem jaki masz gear po fabule, ale najlepiej, zaczać robić zadania sezonowe, za nie dostaniesz jeden pełen set, ten da ci boosta do spokojnego latania na t6-t8 a potem juz farma farma farma.

zrób kostke kanaiego, wrzuć ważne legendy, zacznij szukać pierścionków i amuletów z dziurami na legendarne klejnoty, na czas farmy, czesto moc legendy> staty. 
można powiedzieć, że dopiero teraz zacząłeś gre.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem kilka szczelin na tym najwyższym poziomie trudności, w sensie Torment chyba 3 albo 4 i było ok. Gram Nekromantą, szkielety i magowie sami z siebie robią miazgę. Zwłaszcza, że mam legendarny pierścień, który podwaja mi ilość magów przy każdym przyzwaniu plus są kilka sekund dłużej.

Jak szybko tę kostkę zrobić? Trzeba iść przez całą grę? Bo czytałem, że w 3 akcie jest. 

W co dawać punkty Paragona? Inteligencję skoro zwiększa mi damage?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Oh boy.

poziomy trudnosci sie odblokowują z progresem, jak ja grałem najwyzej dostepny był t12 a w szczelinach to t32.

kostke zdobywasz w adventure mode, idziesz na 3ci akt, zagadaj do tego typa (kull?) da ci questa z kostką.

paragony tak woogle to system z doopy, ma skrajnie minimalny wplyw na build i gameplay wiec tu nie ma filozofii, jak juz bedziesz latał na t8-t10 to wbicie 1000pargonu to kwestia 10-15 szczelin

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No jest system głębokich szczelin, engame w diablo polega na jak najszybszym zaliczeniu najwyższego numerku szczeliny. Ludzie się scigają kto zejdzie szybciej i głębiej. Imo bez sensu, bo duzo zależy od rng mobków i elit plus biom lokacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...