Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem się w końcu za diablo. Jako, że w takie typu gry nie gram odpaliłem na normalu, wziąłem sobie nekromante i zacząłem przygodę. W drugim akcie normalnie zasypiałem bo w zasadzie nie trzeba nic robić takie wyzwanie jest. Zmieniłem na trudny i dalej idę jak przecinak. Na jakim poziomie wy gracie? 

Zapomniałem dodać, że gram stricte singlowo dla fabułki. Ale lubię wyzwanie i wszystkie gry gram na bardziej.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, creatinfreak napisał:

Wziąłem się w końcu za diablo. Jako, że w takie typu gry nie gram odpaliłem na normalu, wziąłem sobie nekromante i zacząłem przygodę. W drugim akcie normalnie zasypiałem bo w zasadzie nie trzeba nic robić takie wyzwanie jest. Zmieniłem na trudny i dalej idę jak przecinak. Na jakim poziomie wy gracie? 

Zapomniałem dodać, że gram stricte singlowo dla fabułki. Ale lubię wyzwanie i wszystkie gry gram na bardziej.

Byłem tam, widziałem to. Też pierwszy raz grałem w tę grę. Co jakiś czas będziesz mógł podwyższać poziom trudności, wiec z tego korzystaj śmiało. Ja przeszedłem kampanię i ostatecznie skończyłem na poziomie Torment 1 i o ile wciąż było "nieprzesadnie trudno" to przy większym zamieszaniu od czasu do czasu potrafiło się zrobić gorąco. Z kolei na Torment 2 to znowu bywało żmudnie, bo przeciwnicy mieli dużo hp i wymiany ciosów były czasochłonne, wiec wróciłem na Torment 1. 

Aha, nie bawiłem się za bardzo w crafting i waliłem tym, co wypadało z przeciwników.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś mi wytłumaczy łopatologicznie jak pograć w Diablo 3 chociaż we dwie osoby na jednym Switchu? Generalnie za każdym razem jak player 2 zrobi postać gra wymyśla coś, żeby się nie odpalić, a to, że postać nie sezonowa, jak zrobimy sezonową to, że nie można się połączyć z serwerami, jak odłącze od serwerów diablo i chce zrobić niesezonową też nie przechodzi.. a myślałem, że będzie granko w 4 na jednej konsoli:(

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Czy w tej grze da sie zginac? Zaczalem wczoraj grac bo czworka juz niedlugo a tu jeszcze trojka nieograna. Zrobilem nekromante i zaczalem na normalu bo napisane bylo ze wyzszy to dla graczy z lepszym gearem. Kur.wa doszedlem do Lut Gholein (jak w nastepnym akcie beda bagna to odinstaluje w piz.du) i nie zginalem ani razu, ba, nawet nie uzylem jednego elixiru leczacego bo mam jakis kosmiczny regen. Jak na poczatku przywolalem zwyczajne szkielety pomocnikow do do teraz ani jeden z nich nie zginal i taknkuja wszystko co sie da, sa niesmiertelne tak jak ja.

To jest jakis zart? Kto w ogole wpadl na taki pomysl. Ja myslalem ze to bedzie tak jak w dwojeczce po przejsciu gry ng+ na koszmarze czy piekle a tutaj takie rzeczy. Do tego chcialem zmienic poziom trudnosci bo widze taka opcje w menu a gra mi mowi ze wybralem seasonal rozgrywke i nie da sie jej zmienic. O co w tym chodzi? Mam zaczynac od nowa? 

Czy ta gra jest w stanie zaoferowac cos w singlu czy to moze jest pod multiplayer robione?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
30 minut temu, 20inchDT napisał:

Można. Ja sobie odpuściłem, bo miałem jakoś 250, a że prawie nikt tego nie robi, to samemu by się zbyt długo grindowało.

A grając w dwie osoby, można zrobić tak, że jedna robi jedno zadanie, druga inne? A zaliczy obu osobą? Jeśli tak, to dosyć szybko byłoby można to zaliczyć. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, 20inchDT napisał:

Tak, można tak zrobić. Dlatego najszybciej jest grać w 4. Każdy robi swój akt, a jak skończą, to lecą do 5 i potem powtórka.

No tak tylko dwie osoby jeszcze ogarniesz, ale 4 to raczej marne szanse. Szkoda mi to porzucać tym bardziej, że mam już wszystkie inne trofea zaliczone. Może uda się na jakimś discordzie zrobić ustawkę z osobami mającymi ps4, no chyba że jest tam jakiś cross-play?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...