Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Ta właśnie jak Monk teraz się ma ?

różnie, zależnie od pacza balansującego sety, dwa sezony temu build pod 7stronne uderzenie i palm hand robił w(pipi) w rankingach, aktualnie w sezonach solo najlepiej radzi sobie Krzyżak zawsze jest w pierwszych dwóch miejscach z buildem na bombardiera.

 

 

Kim najlepiej sobie zacząć grać? Tylko w singlu będę grał, ale mam zamiar przejść docelowo najwyższy poziom trudności

no troche bez sensu, nie odblokujesz najwyższego poziomu trudnosci grając tylko kampanie, główną atrakcją są szczeliny i tam dropi głównie sprzęt na najwyższe poziomy trudności.

jeśli chcesz przejść kampanie to krzyzak na start będzie ok jak nigdy nie grałeś w diablo, wytrzymały mocno bije nawet z guwno ekwipunkiem. a tak to nie ma zasady, każda klasa ma swoje wady i zalety, zależy od stylu gry, np mnie odrzuca skakanie barbarzyńcą czy tornada wizzarda bo imo są głupie xd graj jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

http://www.diablofans.com/

 

zakładka builds.

solo jak wiadomo do grania samemu, Group build tylko pod grupy, hybrid -> jedno i drugie 

buildy mozna podzielić na te gr (grater rifty najniżej zarejestestrowana szczelina) i Speedy (czyli pod farmę czy to zleceń czy zwykłych szczelin)

nie zawsze Gigantyczny dps =/= grywalna postać

lepiej zrobić 10 riftów na t10 niż 1 na t15.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pacz na 20lecie już dostępny na pc. pękł diablo w 35 minut :reggie: wiadomo, lepsze to niż nic, ale jak zwykle z dużej petardy mały kapiszon. reskin lokacji i postaci, lazarus to zoltan kull w innej szacie XD NO ALE NOWE ANIMACJE! ech. 2/10 odbębnić i zapomnieć.

Odnośnik do komentarza

pacz na 20lecie już dostępny na pc. pękł diablo w 35 minut :reggie: wiadomo, lepsze to niż nic, ale jak zwykle z dużej petardy mały kapiszon. reskin lokacji i postaci, lazarus to zoltan kull w innej szacie XD NO ALE NOWE ANIMACJE! ech. 2/10 odbębnić i zapomnieć.

A nekro? Jak nie ma to wole DS3 zacząć po Wiedźminie, niż w to gunwo grać.

Odnośnik do komentarza

jak sprawic, by ten portal sie pojawil? stworzylem sobie nowa postac, doszedlem do tristram i nic nie ma :( gram na x1, patch pobrany, komuniakt o evencie na starcie gry sie pojawil. 

 

To sie odpala tylko w trybie przygody? to chyba trzeba bedzie w koncu przejc D3  na X1. dammit 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Też wczoraj machnąłem ten event i generalnie spory zawód, bo na 20-lecie mogli się postarać znacznie bardziej. ALE! Trzeba przyznać, że pomimo chamskich reskinów postaci i elementów otoczenia, to odtworzenie D1 wyszło im naprawdę spoko. Są "questy" z jedynki, są charakterystyczne przedmioty z ciekawymi opisami lo.re D1 (chust z tym, że nic z nimi nie da rady zrobić) i jest całe mnóstwo smaczków, które przynajmniej mnie jako osobie grającej w Diablo od części pierwszej, jakoś tam zagrały na sentymencie. No i w zasadzie najważniejszy aspekt tego eventu, czyli genialna muza z jedynki - choćby dla niej warto stracić te pół godziny i ponownie wskoczyć pod katedrę.

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że ten evencik to byłaby fajna rzecz gdyby nie robili wokół tego otoczki jakby conajmniej nowy dodatek wypuszczali. Ogłoszenie na Blizzconie, hajpowanie jak by nie wiem co to było i teraz jest zawód, bo contentu na 30 minut. Wypuściliby to po cichutku z patchem i ludzie by sikali pod siebie jak by to odkryli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...