Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Faka napisał:

W ogóle co do nekro to ja bym odpuścił, kompletnie po za metą w tym sezonie jest, niestety.

I tak musiałbym zagrać, bo są achievementy za przejście 5 aktu. Mi się fajnie nim gra, bo wszystko pada jak muchy ;p ale na tym 3 poziomie trudności wpadają szybko lvle. Jestem maksymalnie w połowie 2 aktu, a poziom coś w granicach 36-38.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2019 o 14:55, Faka napisał:

W ogóle co do nekro to ja bym odpuścił, kompletnie po za metą w tym sezonie jest, niestety.

 

A czym najlepiej zagrać?

 

Co do wersji Switch to gra się mega, ale też grałem tylko przenośnie. Na telewizorze nie mam siły na takie gry, to nie te czasu kiedy się siedziało nocami przed kompem i klikało w Diablo 2

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2019 o 16:28, XM. napisał:

Jak wersja na switcha się sprawuje? Bo właśnie zamówiłem. Wszystko na karcie jest czy download?

fantastycznie sie sprawuje, stale 60 fps, dopiero przy naprawde solidnym zamieszaniu na glebokich riftach dropuje. musisz pobrac latke jezykowa jak chcesz po polsku grac 

no i po drodze byly update'y rozne pod sezony nowe ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, 20inchDT napisał:

Żółte itemy to się jeszcze będą nadawać do noszenia czy tylko rozwalać na części? Mam już 4 części seta sezonowego. Na czym się skupić - bounties czy rifty? Do czego dążyć, jak żyć, co robić dalej? ;p

 

Bounties jest dobry na początek dla zbierania gearu, a w późniejszym etapie zbierania materiałów, a GR to jak nic innego wspinanie po rankingach kto najwięcej zrobił, ale to tez i można zbierać przedmioty i ulepszasz legendarne gemy pod koniec walki.

Odnośnik do komentarza

Stare itemy legendarne to złomuj, niepotrzebne Ci. Na 70 lvl masa tego śmiecia będzie leciała. Ja już nawet nie patrzę co podnoszę za legendarki, ja jedynie tylko podnoszę czerwone (które są bardzo rzadkie) primal przedmioty. Aby tylko uzbierać jakiś set, dobre ringi i amulet dla klasy i farma. A skille do kostki, które wyciągasz to będziesz miał masę tych legendarek jeszcze, najważniejsze są 3 skille z kostki do builda, którego chciałbyś zrobić.

Odnośnik do komentarza

Pograłem sporo i już mnie dopada znużenie. Robienie nowych postaci i sprawdzanie ich skilli jest przyjemne, ale w życiu nie chciałbym siedzieć godzinami i grindować riftów tylko po to, żeby mieć lepszy item.  Jeszcze żeby gameplay był angażujący... tutaj się leci na autopilocie i jednym skillem czyści mapę. Po sesji w tej grze mam poczucie zmarnowanego czasu. Oby 4 miała coś w stylu raidów, gdzie trzeba pomyśleć jak pokonać bossa i znaleźć na niego sposób, bo ten gameplay loop jest przestarzały i nudny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem Diablową dziewicą, ale zacząłem dzisiaj grać, w związku, że dopiero się zapoznaję z systemem i mechanikami, to nieśmiało wybrałem normal. Jest łatwo. Będzie trudniej czy od razu zmieniać poziom? Bo jak wjeżdżam tarczą, to tylko mięso lata na cztery strony ekranu. Postać Crusader.

O ile póki co niczego mi nie urwało, to robi się coraz przyjemniej i jest szansa, że mnie wciągnie.

Trochę za kolorowo, ale jakoś to przeżyję.

Odnośnik do komentarza

@Kmiot Poziom trudności możesz zmieniać w każdej chwili, więc jak za łatwo to zwiększaj. Więcej expa/golda wpada i jest większa szansa na lepszy loot. Ja bym zaczynał od najtrudniejszego dostępnego teraz i zmieniał jak będzie za trudno. Niestety 3 jest taka kolorowa i pstrokata, ale ja pomimo narzekań spędziłem kolejne 59h, ale tym razem na XO.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Gram sobie czarodziejką, mam 25 poziom paragon i pytanie. Oglądałem buildy na Icy Veins i chciałem zrobić build na Archonie. Tylko skąd mam u diabła wziąć zestaw Vyr? Mam grać te szczeliny aż mi dropnie? Robić bounty i czekać aż dostanę w nagrodę plany zrobienia tego zestawu? I kolejne: koleś ma przypisane skille, ale ma np dwa skille z jednego rodzaju przypisane jednocześnie. Na konsoli da się to zrobić? Bo nie ogarniam :)

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gregor var Emreis napisał:

Kurczę, ale w ten sposób to latami mogę zbierać set. A co dopiero set składający się z iluśtam elementów. Masakra. 

Nie jest aż tak źle. Robisz rity i bounties i modlisz się, że wypadnie. Jak masz np. dwie pary rękawic z jednego seta, to w kostce możesz zamienić na inną część arsenału. Można też uprawiać hazard u Kadali i próbować trafić na coś czego potrzebujesz za shardy.

Odnośnik do komentarza

Dużo frajdy z tej gry traci się przez to, że żyjemy w erze internetu i najlepsze buildy i gear pod nie jest na wyciągnięcie ręki. Gdyby samemu się kombinowało, to byłoby przyjemniej. Cel tej gry, to dopakowanie postaci tak, żeby bić rekordy na T16. Ja wrócę w przyszłym sezonie, żeby pograć demon hunterem i wbić ostatniego achievementa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...