Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

No zacytowałeś mnie i potwierdziłeś co napisałem, brawo. Tak, jak tak pisałem, mi wszystko jedno, bo D2 nie grałem za bardzo. Możesz sobie zacytować jeszcze raz jak chcesz.

Ale wycinając słowa burzysz sens mojej wypowiedzi. Nie rozumiem chęci robienia drugi raz tej samej gry. Macie już D2 na rynku, po co jeszcze raz? Żeby ładniejszą grafikę mieć?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

diablo 2 imo to już zamkniety rozdział. gra sobie fantastycznie radziła praktycznie do czasu premiery trójki. Trzeba iść dalej do przodu, nie cofać się "bo ludzie nie ograli dwójki", gra jest przystosowana do współczesnych kompów, chodzi na każdym sprzęcie który ma ekran i myszkę więc nie widze problemu by sobie ograć diabłeka 2. Kto nie ograł Diablo 2 w tych paru latach no to trudno, przegapił sprawę. Diablo 2 na konsole to już woogle super abstrakcja, jak wy to sobie wyobrażacie? na diablo 3 są cyrki i jest okrojona zawartość, co dopiero diablo 2 xd gra tak szybka i bez unikow XD

 

diablo 2 już umarło i zostawcie tego trupa w spokoju. 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Myślę, że dodatek do trójki lub nowe postacie. Diablo 2 raczej nie odświeżą. Kocham ten tytuł i nawet teraz do niego wracam, skoro działa na pecetach to chyba bez sensu byłoby robić remaster. Kto chce tego klimatu pogra w d2 albo path of exile. D2 na konsoli? Absurd totalny. Może 3 częściowa edycja na peceta, aby przypomnieć młodszym graczom o dwóch pierwszych częściach. 

 

 

Skończy się pewnie na jakimś updacie albo karciance ;) 

Odnośnik do komentarza

 

Anniversary Dungeon Facts
  • The Anniversary Dungeon recreates the events, monsters, and levels of the original Diablo inside Diablo III.
  • Returning Boss Fights include The Butcher, The Skeleton King, Lazarus and Diablo himself.
  • The Dungeon will be 16 levels deep and accessible for all existing characters.
  • It will feature special visual and audio filters to invoke all that sweet nostalgia. Here is a little sneak peek of what that will look like.
  • The Anniversary Dungeon will be included in "The Darkening of Tristram" patch for free. It will be on PTR next week.
Additional Upcoming Changes
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Otworzono diablo w diablo 3 za darmo? Nowa klasa, miejscówki, sezony, ulepszenia itp itp? Super !

no nie super.

to nic innego jak lokacja z 1 aktu tristram i 4 bosów z czego 3 to copy paste. Nowa klasa? nikogo. 2 miejscowki? XD no nikogo. Sezony? sa od 1,5 roku na pc. ulepszenie? pacz jak pacz.

No nie ma żadnych plusów.

 

wylewają się informacje:

Po zabiciu diablo w evencie związanym z 20 leciem wypada legendarny gem pasujący do hełmów i wygląda tak

 

 

2016-nov-5-023.jpg

  • The Anniversary Dungeon recreates the events, monsters, and levels of the orginal diablo inside Diablo III.
  • Returning Boss Fights are The Butcher, The Skeleton King, Lazarus and Diablo himself.
  • The Dungeon will be 16 levels deep and accessible for all existing characters.
  • It will feature special visual and audio to invoke all that sweet nostalgia. Here is a little sneak peek of what that will look like. It will, however only use D3 assets (exception: some bosses).
  • Inside the dungeon, you'll only be able to move in 8 directions, everything will control and be animated a little more retro-y.
  • The UI in the dungeon will also be changed to be more reminiscent of the earlier titles.
  • You will be able to enter the Dungeon via a teleporter in The Old Ruins of Tristram.
  • The Anniversary Dungeon will be included in "The Darkening of Tristram" patch for free. It will be on PTR next week
  • It will be a limited time occurring for the month of January every year.
  • Completing the Dungeon rewards a legendary gem that fits into the Helmet slot, reminiscent of Diablo's Soulstone into which it will transmog your helmet. Click here for its full stats and look.
  • You will also be rewarded with two new portrait frames, a Banner and Sigil, a Butcher pet, as well as two weapon transmogs, the Butcher's Sickle and Wirt's Wooden Leg.
Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

jakby mnie ktos pytal to d3 nikogo. ale jednak na premierze ludzie plakali ze nie bylo nekromanty wiec moze lepiej pozno niz wcale.

 

samo odtworzenie diablo w d3 srednie. masz gdzie info ze te 16 lvli to bedzie tylko katedra z aktu 1? bo diablo mialo jeszcze katakumby, jaskinie z lawa i pieklo ze o innych przeciwnikach niz widzieliscie w d3 nie wspomne.

ma to byc tylko nostalgiczna wycieczka na pare godzin(pewnie nawet krocej skoro d1 da sie przejsc w 15 min) dla starych fanow a nie jakis pelnoprawny expand rozszerzajacy gre o cokolwiek istotnego.

 

inne pytanie: przy nercomancie powiedzieli ze bedzie dostepny za darmo "dla tych co maja reaper of souls". czy z tym 20th anniversary bedzie tak samo? bo po porazce d3 nie marnowalem kasy na dodatek.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...