Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

co ty gadasz, w d2 nie ważne jaką klasą grałeś, podstawą była enigma z teleportem, ten korbacz co dawał boosta +3 do drzewek i talizmany z uberów, każdy build się o to opierał jeśli chciałeś wyjść poza pierwszy akt na poziomie piekło.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

zależy co masz na myśli, ogólnie te przedmioty nadal są w obiegu, ale umówmy się gra nie jest super popularna, więc trafienie typa z takim itemem to jak trafienie szóstki w totka. Druga sprawa, na konsolach pojawiły się sezony i tam te magiczne itemy nie mają wstępu (rosyjskie miecze tylko dostępne jak już w kampanii online, riftach online i zadaniach online niesezonowych)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak z ciekawości sobie dzisiaj wróciłem do D3 i  mój main DH dalej robi sieczkę z buildem sentry (set natalii) XDD. Myślałem, że coś się pozmieniało do tego czasu, a tu dalej idę jak przecinak w tych szczelinach. Żadnego nerfa nie dostał ten build.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Po co ci to guwno woogle xd jakiś dziki build na nekromancie?
 

ten set ma dwie wersje, niskolevelową i wysokolvlową widac klikasz do craftu te niskolvlową, zobacz czy masz znaleziony plan na ten wysokopoziomowy.

ogolnie to: 

zobacz czy jest plan u kowala na ten 70lvl

zobacz czy kowal jest na 12lvlu

zobacz jaki masz filtr w itemach do craftu, moze masz zaznaczone itemy do wytworzenia tu i teraz/ brakuje jakiego skladnika i go filtr wyklucza.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

A to na build multishoot dh mi potrzeba, dlatego tak się głowię czemu jest niskolevelowy craft item. Co do kowala, mam go wymaksowanego 12 lvl. Czyli problem tu leży mam niskolevelowy plan craftu, ok.

 

Dobra, okazuje się, że ja mam te niskie patterny. No nic, trzeba farmić, żeby wypadł ten wysoki lvl.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
7 minut temu, Faka napisał:

A to na build multishoot dh mi potrzeba, dlatego tak się głowię czemu jest niskolevelowy craft item. Co do kowala, mam go wymaksowanego 12 lvl. Czyli problem tu leży mam niskolevelowy plan craftu, ok.

 

Dobra, okazuje się, że ja mam te niskie patterny. No nic, trzeba farmić, żeby wypadł ten wysoki lvl.

Nvm xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

O kurde, ale necro to powerhouse. Zaczalem najpierw crusem na hard, ale doczytalem, ze jest achiev za przejscie 5 aktu nekrem, a ze chce w kampanie zagrać tylko raz, to zmienilem postac. Ustawilem na jeszcze wyzszy poziom trudnosci i moj borze jaka roznica w mocy. Pewnie to sie potem balansuje, ale teraz jest niesamowicie latwo. Jakby ktos chcial zaczac grac np. od poczatku razem na hardcore to dajcie znac, bo bede potem celował w tego achieva xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...