Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem szybko czarodziejkę. Na razie t10 czyści elegancko ( wyższe zablokowane ). Jakby ktoś chciał pograć, jakieś taxi w sezonie, nowa postać czy coś to dajcie znać.

 

Mi tam przyjemnie się gra. PoE 3 razy próbowałem. Łącznie ponad 100h i kurde nie ciągnie mnie do tego. Niby fajna ale to nie to. Nie ma tego czegoś. W Diablo jak wychodzę barbarzyńcą na 1 poziomie i bije zombiaki maczugą to czuć to coś. 

 

U mnie z chęcią gry w D3 jest sinusoida. Raz górka, raz dołek. I tak od premiery. Mniej więcej co 6-9 miesięcy porzucam i wracam do gry. PoE na pewno jest o wiele bogatsze jeśli chodzi o mechanikę ale nie sprawia mi niestety przyjemności.

 

Rozumiem że Diablo może być wkurzające bo w 20h mam praktycznie ubraną postać. Ale z drugiej strony mam też pracę, dzieci, masę innych obowiązków i mi taki układ pasuje. Jakbym był jeszcze w szkole albo mniej pracował to na PoE pewnie inaczej bym patrzył.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

raczej nie problem, jeśli chodzi o itemy to i tak co pacz musisz dropić nowy bo stare są niegrywalne, co do paraganów to idziesz grać z ruskimi to nabiją ci 2000+paragonów w 10 sekund.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

:frog:

 

no wpadłem w tym sezonie diabełka, gram jak poyebon po parę godzin dziennie, wybór padł na demonhunterkę pod sztylety i jest śmiesznie, mam guwnoekwipunek narazie nie odblokowałem powyżej t8 (zrobili blokade paragonami ;/) i strażnik szczeliny pada na strzała. na strzała... na t8... WTF. rekord cyferki to widziałem 1,7mld dmg krytyka xd najwięcej widze mnichów i demonhunterow w tym sezonie potem krzyżaki i potem wizz i wd, przez jakieś 50h gry w sezonie 9tym jeden barb mi się przewinał z ludzkim paragonem powyzej 500+

Odnośnik do komentarza

:frog:

 

no wpadłem w tym sezonie diabełka, gram jak poyebon po parę godzin dziennie, wybór padł na demonhunterkę pod sztylety i jest śmiesznie, mam guwnoekwipunek narazie nie odblokowałem powyżej t8 (zrobili blokade paragonami ;/) i strażnik szczeliny pada na strzała. na strzała... na t8... WTF. rekord cyferki to widziałem 1,7mld dmg krytyka xd najwięcej widze mnichów i demonhunterow w tym sezonie potem krzyżaki i potem wizz i wd, przez jakieś 50h gry w sezonie 9tym jeden barb mi się przewinał z ludzkim paragonem powyzej 500+

Nie jestem w temacie ostatnich zmian - to jakiś nowy ciekawy build wyszedł pod DH/Mnicha? Masz jakieś linki?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no ogólnie nikt tym moim buildem nie gra http://www.diablofans.com/builds/85825-s9-dh-lightning-impale-build-for-early-farming tego pana zmodyfikowałem, praktycznie wszystko do wymiany i dużo farmy jeszcze przedemną.

 

tak wyglądam aktualnie http://eu.battle.net/d3/pl/profile/orzeszek87-1295/hero/54644898 

 

docelowo to mocne i szybkie bicie granatami przez co mam dużą przeżywalnośc i generowanie hatred, a jako dmg mam nożyk. dobrze robi też ta umiejka ze wszytskimi runami co daje speeda, ładnie sie czyści rifty i zlecenia. No wiadomo jak dps to tylko maruder.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Orzeł to możemy razem coś pograć. Szczeliny robię. Zależy od teamu i czy chcę szybko czy nie ale tak 65-85. Zlecenia. Boosty do 70 lvl jak ktoś chce.

 

Ja z kolei z kim nie pogadam to mówi że mu się źle DH gra. Że na publikach to tylko wiz, barb, monk i ostatecznie szaman. Nikt z DH nie chce grać:P.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

XD

Beka z diablo. Rozpętała się guwnoburza dotycząca aktualizacji 2.5 do diabełka. Blizzard chciał wprowadzi uwaga to nie żart STAROZYTNE PIERWOTNE LEGENDY XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD no nie wiem jak to skomentować. Starożytne legendy były nieśmiesznym żartem, ale to już woogle beka. blizz wycofał się rakiem z tego i w tym paczu tego nie będzie, ale niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/20529333/informacje-o-aktualizacji-250-dla-pst-07-02-2017   

Ogólne

  • Pierwotne starożytne przedmioty
    • Wszystkie przedmioty legendarne i z zestawów, jakie wypadną w grze, mogą teraz okazać się przedmiotami pierwotnymi starożytnymi.
    • Są one rzadsze niż przedmioty starożytne i mają większe zakresy statystyk. 

 

blizzard z rok temu wprowadził mechanikę dość kulawą starożytnych legend. teraz są bardziej starożytne legendy pierwotne xddd co jest absurdalne. no i przez do tego bardzo niezbalansowane, osoba która zdobędzie szybko taki item bedzie prowadzić w rankingach niesprawiedliwie o kilkaset długości.

 

tl;dr zamiast walczyć z rakiem dali większego raka ludzie ich zyebali i narazie pozostanie nerf na paczki nefalemów  LOL nikt juz nie będzie grał w te gre

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...