Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer

http://www.ps3site.pl/e3-motorstorm-pacific-rift-trailer/

Piękne i tak jak w przypadku pierwszej części, z targów na targi gra wygląda coraz lepiej. Już nie mogę się doczekać premiery :)

Polecam zassać trailer z PS Store.

OMG! Evolution Studio jest wielkie! Ciekawe jak gra będzie się prezentowła gdy zakończą prace.

Odnośnik do komentarza

Prezentuje się świetnie, gra jest ukończona w 70%, ciekawe jak będzie wyglądała przy 100% ;)

jeden z komentarzy

"seriously, this must be one of the best looking games i ever seen :o" ;)

 

 

IGN o MS:PR

Motorstorm 2 has come a LONG way in only two months. Only two months later, the game is fun as hell, runs great and looks awesome. They're amazed at studio has come so far so quickly, but this is the sequel to MotorStorm that I've been waiting to see since the original's release.

http://ps3.ign.com/articles/890/890414p1.html

:twisted2:

Odnośnik do komentarza

Niesomowicie Motorstorm wygląda,gigantyczny postęp od PS Days.

 

Jedno co mnie dziwi to fakt,że tak wyglądających killerów jak M2 i K2 nie pokazali na swojej konferencji,a zamiast tego przez praktycznie 90min truli o bzdetach i o tym jak to 2008 rok i następny będzie należeć do Sony ,a tych gier nie dali jako dowód

Odnośnik do komentarza
Noooo MS PR wymiata! Nie chodzi nawet o wykonanie samochodów i tras tylko o krajobrazy i szybkość rozgrywki !!!! Jestem ciekaw czy przebije swojego starszego brata ;)

Nie ma innego wyjścia, musi przebić. Poza tym 16 tras, split na 4 osoby, znacznie lepszy tryb online, będzie się działo 8)

Odnośnik do komentarza
Oby dali splita, w ogole to chyba prawie zadna next-genowa gra nie obsluguje splita Oo A teraz zaczynaja sie pojawiac , jak nie M:PR to Cod 5, KZ2 i oby jeszcze wiecej ; )

 

Split bedzie nawet dla 4 graczy :) Nie wiem czy zauwazyliscie ale czasami sie kamera gupi, mysle ze to powinni poprawic do premiery no i jeszcze minimalnie powinni poprawic wode i niektore teksturki. Mimo tych kilku bledow gra zrobila na mnie ogromne wrazenie no nic pozostalo czekac do premiery

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...