Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie rozumiem o co wam biega, mi się nowy MS bardzo podoba, fakt mogliby więcej efektów graficznych dodać na tereny, ale ogólnie jest X-treme ? - jest !, jest gra z kolegą ? - jest !!, jest większa możliwość w bezpośrednim starciu z przeciwnikiem ? - jest !!! , tyle mi starczy !! :).

Odnośnik do komentarza
A dla tych co nie grali w jedynke czyli m.in ja -

9+

 

;]

dokładnie

 

 

 

"PR jest swietny, doje**ny graficznie..." cytat prosto z recki :)

Ogólnie tory są znacznie lepsze niż w jedynce, grafika kopie po jajkach, przeciwnicy są jeszcze bardziej w(pipi)iaj*cy... ogólnie must have :]

 

Jeżeli chodzi o trasy, pozwolę sobie zapodać jeden cytat.

"O ile MS był dziewczynką z lizaczkiem, tak PR porównać mozna do dojrzałej kobiety, która z premedytacją kusi swoim seksapilem..."

 

Ehh, już nie mogę się doczekać tej gry, znów powrócą te szalone wyścigi i błoto w zębach :]

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dziwnie jest z tymi ocenami nowego MS. Jedni piszą, że gra ma za mało zmian w stosunku do jedynki i znowu jest za trudna, a drudzy, że jest super bo daje tyle samo frajdy co pierwsza część, jest ładniejsza i bardziej wypasiona. Np. taki Eurogamer dał 7/10. Myślę, że jeśli ktoś lubi tego typu gry to oceni MS:PR bardzo wysoko, a z kolei ten co nie lubi i takie wyścigi nie dają mu zbyt wiele frajdy (dziwny człowiek), doczepi się wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie przeczytalem recencje w PE i... HIV napisal, ze znowu nie ma replayow :/

Czyli zapewnienia IGNu o obecnosci takowych (a tym bardziej mozliwosci ich zapisania ich jako plik video do obejrzenia np w XMB) mozna wlozyc miedzy bajki :/

Dziwne i glupie jest to, ze nie ma replayow, bo po wyscigu mozna przeciez ogladac poczynania cpu z ujec replayowych.

Odnośnik do komentarza
Myślę, że jeśli ktoś lubi tego typu gry to oceni MS:PR bardzo wysoko, a z kolei ten co nie lubi i takie wyścigi nie dają mu zbyt wiele frajdy (dziwny człowiek), doczepi się wszystkiego.

 

Jestem osobą która generalnie nie jest sympatykiem tego gatunku (no może nie tak ostro, ale przyznam że 1 część MotorStorm nie kupiłem, teraz pożyczyłem od qmpla, ale i tak generalnie gram w SC4 :P) nie wymieniłbym ci modeli buggy, ani quada. A uważam że Pacific Rift jest po prostu ulepszonym MS w którego KAŻDY powinien zagrać, bez wyjątku czy lubi czy też nie ten gatunek, ja siębawiłem świetnie.

Gra na 2 graczy w MS !, jaki ja happy ;) !.

Odnośnik do komentarza
http://www.gametrailers.com/player/41871.html

 

Czy ktos ma jescze jakies watpliwosci dotyczace grafiki itp?

Moim zdaniem jest to absolutny must-have dla kazdego wielbiciela off-roadowych wyscigow. 3:04 -> ten moment NISZCZY!! Czy moze mi ktos powiedziec czemu mam skojarzenia z unchartedem? Poprostu mniam :P

Kiedy dokladna data premiery?

Cieszy wysoka ocena, a co do grafiki, zero zaskoczenia, wiedziałem, że to będzie bardzo wysoki poziom :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie i nie mogę juz doczekać sie premiery ale... mimo to nie mogę też pojąć dlaczego Rain God Spires wygląda jak w demie (czyli słabo) a nie jak na targach. Przecież reszta tras prezentuje się wyśmienicie :huh:

Nawet mapka podana na oficjalnym forum PS prezentuje wersję z wiekszą ilością roślinności, ktorej brak w demie i pełnej wersji (zaznaczyłem mniej-wiecej żółtymi strzałkami).

http://img397.imageshack.us/my.php?image=rgsrv6.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...