Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Niech lepiej przemodelują trasy. Cascade Falls to istna porażka. Trasą po prawej stornie zaraz za linią startu nikt nie jeździ. Jest ona zbyt kręta i traci się na niej sporo czasu. To samo tyczy się Sugar Rush. Koło skoczni tuż za pierwszą fabryką powinna znajdować się ściana lub baner. Nikt nie jeździ już ani na lewo ani prawo. Wszyscy jadą przez krzuny i drzewa ścinając zakręt. To samo było w jedynce. Na Dust był ogromny odcinek trasy, po którym nikt nie jeździł.

Odnośnik do komentarza

po zagraniu w tę gre ok. 20 h w festivale i inne tryby uważam ze to jest najtrudniejsza sciganka na ps3.często wkurzająca jak przed metą o 0,5 sek. wyprzedzają cie 2 osoby i jestes 3 a myslales ze bedziesz 1.wlasnie to mialem przed chwilą wkurzylem sie i nie gram do jutra :D ale to najlepsza sciganka.i najlepsze al w grze wyscigowej wedlug mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ja mam dopiero 10h za sobą, kończę aktualnie rank 6. jakoś specjalnie trudno do tej pory może nie było, sporo było wyścigów (też na rank 6) które wygrywałem od razu, ale jednak większość to powtarzanie przynajmniej raz, czasem kilka razy też jest konieczne ;) ale jakoś nie miałem jakiś większych frustracji, nawet jak 5 raz powtarzałem dany wyścig nie miałem ochoty rzucać padem, ale to już raczej wychodzi moje spokojne usposobienie ;)

 

mam nadzieję że skończę festival, myślę że jeszcze rank 7 będzie w moim casulowym zasięgu, rank 8 się zobaczy, jak się nie uda to przechodzę do online ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wiadomo kiedy patch znowu pojawi się na serwerach?kiedy był dostępny to akurat mojego PR miałem pożyczonego,a teraz już nie można go pobrać :/ tak długo zajmuje im usuwanie jakiegoś błędu ,który był w tym patchu?!

 

btw.ostatnio przeglądałem ranking i w pierwszej dwudziestce na świecie sądząc po nickach jest aż dwóch Polaków.Jest może ktoś z nich na forum np Damian Barwiński :) ?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Nie sprzedała się nawet w milionie egzemplarzy ? Mylisz się :)

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44290

 

Proszę bardzo, pierwsza lepsza strona. Na 10 grudnia MS:PR sprzedał się w milionie egzemplarzy, więc myślę, że na dzień dzisiejszy może być 1,5-1,7 mln opchniętych kopii.

 

Sam chciałbym nabyć tę grę, ale niestety, brak troszkę funduszy. W poprzednie demko grało się nawet przyjemnie, ale wiele jej brakowało do dema 2.0, które jest po prostu rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza

W takim razie przepraszam za pomyłkę - zmylił mnie pewien serwis, na którym przeczytałem, że gra sprzedała się w liczbie ok. 700 tysięcy egzemplarzy - w takim razie nie wiem skąd wzięli takie dane :huh: . W takim razie ponad 1mln to nie jest taki zły wynik :) . Tylko mimo wszystko szkoda tego pierwszego dema z wczesnej wersji gry...

Odnośnik do komentarza
na store pojawiło się nowe demo motorstorma opatrzone numerkiem 2.0.Nie szło takiego dać od razu zamiast wersji pre-alpha?pewnie o wiele więcej ludzi kupiło by fulla

W wątku o GOW III pisałem, że w PRowcy Sony zaczynają myśleć (wydanie pełnego i bardzo dobrego trailera GOW III, a nie to co ostatnio) i wydanie nowego dema MS:PF.

 

Ściągnąłem i prezentuje się od razu lepiej.

Odnośnik do komentarza

Kurczę, jestem lewusem we wszelkie racer'y no i w sumie nie przepadam za tego typu grami, ale w MS gra mi się świetnie (tzn w demko) czuć POWER i muzyka mi pasi ;). Zastanawiam się nad kupnem, a może najpierw jedyneczkę...? Bardzo się te dwie części różnią?

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
wiadomo kiedy patch znowu pojawi się na serwerach?kiedy był dostępny to akurat mojego PR miałem pożyczonego,a teraz już nie można go pobrać :/ tak długo zajmuje im usuwanie jakiegoś błędu ,który był w tym patchu?!

 

btw.ostatnio przeglądałem ranking i w pierwszej dwudziestce na świecie sądząc po nickach jest aż dwóch Polaków.Jest może ktoś z nich na forum np Damian Barwiński :) ?

Ten ziomek jest z Kanady a w Polsce rodzine ma ( chyba wroclaw ) . Fajnie klnie po polsku .

Wracajac do tematu mi sie udalo pobrac patha i wprowadza on tylko kilka kosmetycznych zmian . Mial podobno usunac jakies niedociagniecia w trybie on-line . Jakis czas dzialal poprawnie , ale po godzinie wszystko wrocilo do stanu pierwotnego ( niesprawiedliwe respawny ) i pewnie dlatego go wycofali

Edytowane przez BOSMAN!!
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
GIERKA MIAZKA !!

tu się zgadzam ;)

ja na razie dałem sobie spokój z grą. skończyłem wyścigi na rank 6 (nie wszystko na złoto - został mi jeden wyścig w którym mam srebro -rank 6 na razorback racing truckiem), zagrałem 2 wyścigi na rank 7 (jeden masakra, kompletnie nie wiem jak mam tam dojechać w czołówce, drugi z limitem czasu który po drugim przejeździe nie spełniłem o niecałą sekundę, równocześnie będąc na 4 miejscu ze stratą ok. 1s do 1 miejsca), ok. 10 wyścigów online (kilka podiów, jedna wygrana) i na razie przerzuciłem się na burnouta ale już wiem że nie na długo ;) wyspa wciąga, jak tylko będę miał stabilną sytuację z netem to wracam do online i time trial, może on pomoże mi znaleźć rezerwy w czasem których po prostu nie wiem gdzie mam szukać :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...