Skocz do zawartości

Mięsień Piwny


ping

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się, że 5 razy to i tak za dużo, wiadomo że na początku jak się człowiek rzuci do sportu to chce jak najszybciej i jak najwięcej sadła spalić i po miesiącu posuwać po plaży z 6pakiem na brzuchu ale nie tędy droga ;] ja ci szczerze polecam basen jak uzupełnienie dżogingu, nawet na zmęczenie po ciężkim dniu w robocie nikt ci nie każe nonstop pływać przez godzinę, można du.pę pomoczyć dla samego relaksu na początek. sam się ogarnąłem trochę i po 3 miesiącach basenu 3 razy w tygodniu + dżoging widzę efekty ;]

Odnośnik do komentarza

ile mniej wiecej teraz biegasz? ja staram sie co jakis czas zwiekszac dystans, aktualnie biegam ok 7 kilometrow. jak na moje aktualne mozliwosci to maximum, wiecej jest juz ciezko i po tych 7 kilosach wracam do domu na pol zywy xD zwieksze dystans dopiero jak przebiegne te 7 i bede sie czul na tyle dobrze, zeby kontynuowac bieg.

Odnośnik do komentarza

We wrocławiu chłopaki idą do parku z tarczami i sobie kopią, codziennie rano przebiega po parkach w tym i każdym innym większym mieście masa ludzi. Tylko w miasteczkach i wsiach ludzie są tak zacofani, że musimy się chować po lasach, żeby nikt nia nas nie patrzył jak na debili. Przykre.

 

A co do "biegania w miejscu"- nygga, please

Edytowane przez Tori
Odnośnik do komentarza
We wrocławiu chłopaki idą do parku z tarczami i sobie kopią, codziennie rano przebiega po parkach w tym i każdym innym większym mieście masa ludzi. Tylko w miasteczkach i wsiach ludzie są tak zacofani, że musimy się chować po lasach, żeby nikt nia nas nie patrzył jak na debili. Przykre.

 

A co do "biegania w miejscu"- nygga, please

 

jak jeszcze byłem u siebie w miasteczku to z kumplami i tarczami szliśmy na stadion pokopać sie i było git. Ludzie sie patrzeli bo krzyki wiadomo no i pare osób ubranych było w karate-gi, raz przejechała psiarnia spoglądając tylko (pewnie ktos dał im znać), czasem jakieś laski siedziały na trybunach i sie lampiły :P ogólnie nie ma sie co wstydzic zwłaszcza jak się ekipa zbierze :P

 

Biegać w miejscu a za oknem taka pogoda? Nie warto, poza tym biegając w terenie masz przeszkody typu g.órka/schody no i jumping możesz zrobic :P

Odnośnik do komentarza

no pewnie, ale od czegoś trzeba zacząć jak sie nie ma kondycji i mało czasu - sesja, ktorą wolę zdać by sobie w brode nie pluc. Zreszta jak bym biegał na bieżni automatycznej to bym był elo cool snob, a jak podreptam w miejscu albo po schodach to jestem: :huh:

 

pewnie ze bym sobie z kims chcial pobiegac, taka opcja na pewno byla by lepsza od bieganai samemu czy biegania w miejscu, ale nie ma z kim na za(pipi)u.

Odnośnik do komentarza
no pewnie, ale od czegoś trzeba zacząć jak sie nie ma kondycji i mało czasu - sesja, ktorą wolę zdać by sobie w brode nie pluc. Zreszta jak bym biegał na bieżni automatycznej to bym był elo cool snob, a jak podreptam w miejscu albo po schodach to jestem: :huh:

 

pewnie ze bym sobie z kims chcial pobiegac, taka opcja na pewno byla by lepsza od bieganai samemu czy biegania w miejscu, ale nie ma z kim na za(pipi)u.

Ja Cię proszę, takie gadki o sesji to można wbijać swojej pannie. Nie uwierzę, że uczysz się 14 godzin dziennie. Zamiast na forum siedzieć już mógłbyś zaliczyć jeden tren.

 

Odnośnik do komentarza
no pewnie, ale od czegoś trzeba zacząć jak sie nie ma kondycji i mało czasu - sesja, ktorą wolę zdać by sobie w brode nie pluc. Zreszta jak bym biegał na bieżni automatycznej to bym był elo cool snob, a jak podreptam w miejscu albo po schodach to jestem: :huh:

 

pewnie ze bym sobie z kims chcial pobiegac, taka opcja na pewno byla by lepsza od bieganai samemu czy biegania w miejscu, ale nie ma z kim na za(pipi)u.

Ja Cię proszę, takie gadki o sesji to można wbijać swojej pannie. Nie uwierzę, że uczysz się 14 godzin dziennie. Zamiast na forum siedzieć już mógłbyś zaliczyć jeden tren.

 

od 7-15 jestem w robocie, potem mam pare godzin aby ogarnac sie i uczyc tak do 19 bo wtedy sie scurbs na comedy central zaczynaja, o 20 simsony, cos porobic a potem w kime. a kiedunek mam humanistyczny wiec duzo wkuwania na pamiec jest.

Odnośnik do komentarza
od 7-15 jestem w robocie, potem mam pare godzin aby ogarnac sie i uczyc tak do 19 bo wtedy sie scurbs na comedy central zaczynaja, o 20 simsony, cos porobic a potem w kime. a kiedunek mam humanistyczny wiec duzo wkuwania na pamiec jest.

Haha, to rzeczywiście nie masz czasu na trening. Masakra, brak mi słów.

Bez odbioru

Odnośnik do komentarza

stary jesli u ciebie walka z brzuchem wyglada tak, ze musisz obejrzec simsonow a nie mozesz biegac to po prostu daj juz spokoj. tez nie(pipi) czasem, to biegam albo rano (wstaje po prostu szybciej), albo z czegos rezygnuje.

 

no, ale potem patrze w lustro i micha sie cieszy jak widze, ze to wszystko daje efekt.

 

mniejszy brzuch > seriale

Odnośnik do komentarza

dajcie mi spokój, będę miał więcej czasu to zacznę biegac na dworze. niech każdy moze robi to co chce? zresztą u mnie pogoda jest kiepska, wieje ciagle i pada. co za roznica czy "pobiegam" na poczatku w domu patrzac na tv te parenacie minut, czy na dworze. no moze poza tym ze bedziecie patrzec jak na :slinotok: ale co mi tam, przywykłem i to czyni mnie inym od wszystkich :D od czegos trzeba powoli zaczac od zera a nie przy zerowej kondycji rzucac sie od razu na maraton i sie szybko przez to zniechecic, bo nie wyszło. powoli, powoli do przodu.

Odnośnik do komentarza

A teraz pojawia sie pewnien problem. Zrzuciłem kawał brzucha + prawie wszystkie mięśnie:( Chce zrzucic jeszcze kilka kg, ale bede wyglądał jak patyczak. Da sie temu jakos zaradzić, czy po prostu zrzucać sadło, a jak bede zadowolony to od nowa pracować nad mięśniami?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
dajcie mi spokój, będę miał więcej czasu to zacznę biegac na dworze.
To nie pytaj nas o rady (marnując nasz czas), skoro i tak z góry wiedziałeś, że nic z podanych tipów nie wykorzystasz (pomijam fakt, że liczyłeś na jakąś złotą radę, która pozwoli Ci zrzucić sadło przy simsonach)

 

zresztą u mnie pogoda jest kiepska, wieje ciagle i pada.
"Nie ma złej pogody, są tylko słabi ludzie."

 

co za roznica czy "pobiegam" na poczatku w domu patrzac na tv te parenacie minut, czy na dworze
Hmm... wielka?

 

od czegos trzeba powoli zaczac od zera a nie przy zerowej kondycji rzucac sie od razu na maraton i sie szybko przez to zniechecic, bo nie wyszło. powoli, powoli do przodu.
...

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...