Skocz do zawartości

Mięsień Piwny


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jesteśmy już przy temacie butów, to w stówie się zmieszczę i kupię jakieś dobre buciki do biegu? bo zielony w temacie jestem, a nie chce mi się szukać w necie :(

No, Pan dwa posty wyżej ma rację. Ja za swoje New Balance, typowo amatorskie, tak na pierwszy raz, dałem 160 zł. Ale na tym nie oszczędzaj, bo to podstawa.

Edytowane przez TeBe
Odnośnik do komentarza

Tip dla zajaranych wspomagaczami spalania:

- nie wszystkie pasy neoprenowe na allegro są cokolwiek warte ^^

- 100% dresów sauna na aukcjach, nie przekraczających 50zł rwą się po 2-3 tygodniach

 

ad1- Zwróćcie uwagę, żeby część przylegająca do ciała była cała z tego gumo-podobnego tworzywa. Zauważyłem że dużo pasów ma powierzchnię jakby materiałową. Przeplatany tam jest chyba polyester z tą gumą. Jedyne co to robi, to zostawia plecione slady na brzuchu, praktycznie w ogóle nie wpływa na ocieplenie brzucha, czy na co Wy tam sobie to zakładacie. Piszę Wam to, bo miałem już kilka tych pasów i ostatnio pokusiłem się na tańszą wersję, która miała właśnie powierzchnię plecioną. (pipi) to daje, krótko mówiąc. Dodatkowo jest strasznie sztywne i przy każdym zgięciu może spaść z brzucha.

 

ad2- Zerwałem już dwa dresy. Straszna maniana, te wszystkie spookey, allrighty czy jak tam się te firmy nazywają. Sama chińszczyzna po dolarze za sztukę zapewne (wliczając fracht, cło i transport lądowy do adresata^^) Polujcie na dres Everlasta, na allegro ostatnio był KUP TERAZ za 90zł, normalnie można kupić za 120-130zł ale warto polować, bo od czasu do czasu ktoś wrzuca w tańszej cenie. Gwarancja na chyba 2 lata- warto. Osobiście używam tego raz na jakiś czas, żeby wyczyścić ciało z toksyn. Lepiej to mi pomaga niż sauna, spróbujcie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To się pochwalę, jestem zadowolony z efektów. Mam plaski brzuch bez sciemy, ale jeszcze oponka jest i sie tak trzyma i trzyma. Jakaś rada? Dalej areoby i dieta + a6w?

 

A teraz pytanie co do utrzymania wagi. Ewentualnej dalszej diecie na oponkę. Wszędzie pisze, że trzeba jeść 6 posiłków dziennie. To aż takie istotne? Ja jem 3 małe posiłki dziennie i więcej nie daje rady. Na sniadanie 4 kromki ciemnego chleba z pomidorem, na obiad sama pierś z kurczaka + jakaś sałata, a o 18 jakieś owoce + serki. Jem tyle i i tak wydaje mi się, że jestem przepełniony, syty i, że za dużo, a tu mi każą jeść dwa razy tyle. Co robić?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
A teraz pytanie co do utrzymania wagi. Ewentualnej dalszej diecie na oponkę. Wszędzie pisze, że trzeba jeść 6 posiłków dziennie. To aż takie istotne? Ja jem 3 małe posiłki dziennie i więcej nie daje rady. Na sniadanie 4 kromki ciemnego chleba z pomidorem, na obiad sama pierś z kurczaka + jakaś sałata, a o 18 jakieś owoce + serki. Jem tyle i i tak wydaje mi się, że jestem przepełniony, syty i, że za dużo, a tu mi każą jeść dwa razy tyle. Co robić?

Przejdź na dietę z prawdziwego zdarzenia i ćwicz dalej, ewentualnie dodaj coś nowego jak pojawi się rutyna.

Odnośnik do komentarza
To się pochwalę, jestem zadowolony z efektów. Mam plaski brzuch bez sciemy, ale jeszcze oponka jest i sie tak trzyma i trzyma. Jakaś rada? Dalej areoby i dieta + a6w?

 

A teraz pytanie co do utrzymania wagi. Ewentualnej dalszej diecie na oponkę. Wszędzie pisze, że trzeba jeść 6 posiłków dziennie. To aż takie istotne? Ja jem 3 małe posiłki dziennie i więcej nie daje rady. Na sniadanie 4 kromki ciemnego chleba z pomidorem, na obiad sama pierś z kurczaka + jakaś sałata, a o 18 jakieś owoce + serki. Jem tyle i i tak wydaje mi się, że jestem przepełniony, syty i, że za dużo, a tu mi każą jeść dwa razy tyle. Co robić?

 

dorzuc do tego jakies bialko trzy razy dziennie (jedno miedzy sniadaniem i obiadem, drugie miedzy obiadame a kolacja i trzecie przed snem) do kanapek z pomidrkiem dorzuc jakas wedlinke np piers z indyka i twarozek , a na kolacje zamienilbym serki na np jakiegos lososia z puchy albo tunczyka w sosie wlasnym powiedzmy co 2gi dzien.

 

aeroby - zrob sobie powiedzmy co 6-8tygodni 4 tygodniowy trening interwalowy (np co 2 dzien + silka(obwody) w dni bez aerobow)

do tego jakies suple np xpandem+gasparin i witaminy (animal pak, genesis etc.)

Odnośnik do komentarza

No tu jest moj problem. Ja się po tym czuje najedzony. Zacznijmy od tego, że jak rano wstane to w ogole nie moge w siebie nic włożyć. Śniadanie jem ok 11. Te marne 4 kromki, bez masła, z pomidorkiem i finito do 16. Po prostu, zawsze mało jadłem, a utyłem przez piwsko.

 

Chyba zaczne jeść na śniadanie jedną kromkę, drugą kromkę za 2 godziny, trzecią kromkę o 15, na obiad poł piersi kurczaka, po 2 godzinach druga połowa piersi kurczaka xDD. Takie dzióbanie bedzie lepsze niż 3 małe posiłki?

 

Dzieki za powyższe posty, od dzis zaczynam trening HIT

Odnośnik do komentarza
No tu jest moj problem. Ja się po tym czuje najedzony. Zacznijmy od tego, że jak rano wstane to w ogole nie moge w siebie nic włożyć. Śniadanie jem ok 11. Te marne 4 kromki, bez masła, z pomidorkiem i finito do 16. Po prostu, zawsze mało jadłem, a utyłem przez piwsko.

 

Chyba zaczne jeść na śniadanie jedną kromkę, drugą kromkę za 2 godziny, trzecią kromkę o 15, na obiad poł piersi kurczaka, po 2 godzinach druga połowa piersi kurczaka xDD. Takie dzióbanie bedzie lepsze niż 3 małe posiłki?

 

Dzieki za powyższe posty, od dzis zaczynam trening HIT

Przy treningu HIIT (nie HIT) to się trzeba dobrze odżywiać. Diecie opartej na 3 posiłkach i kromkach chleba mówię zdecydowane nie - stracisz resztki mięsa ;). Zacznij stosować prawdziwą dietę.

Odnośnik do komentarza

Prawdziwa dieta to?:]

 

Z dietą jest taki mały problem, bo każda rozpisana dieta redukcyjna (ta prawdziwa) to i tak więcej niż jadłem do tej pory. Mam zwiększać ilość spożywanych kalorii na diecie redukcyjnej? Trochę bez sensu. Mi styknie troche płatkow rano, jogurt na obiad i 4 jajka na kolacje.

 

CKD dla mnie za trudna. Może nisko-węglowodanowa? Co dziennie robie areoby, na przemian, raz rower, raz bieganie, raz jakiś spacer po lesie, pływanie itp. Co dziennie brzuszki i ćwiczenia siłowe. Całkowicie zrezygnowałem też z alkoholu (dziwne, ale odkąd zmieniłem diete przestał mi smakować) .

 

 

Odnośnik do komentarza
no ja wodki i piwska nie odstawilem. probowalem, ale no coz, srednio sie umiem bawic bez alkoholu kiedy wszyscy dookola narabani.

 

To są złe nawyki. Rozumeim Cię bo mam podobnie, ale właśnie jak zrobię dłuższą przerwę od alku to się o wiele lepiej czuję i z nachlanymi itp też mogę posiedzieć pogadać. A no i alkohol też gorzej wchodzi i smakuje tak jakos niefajnie.

 

U mnie jakiś śmieszny postęp jest z 5 kg mi odpadło po tych skromnych moich ćwiczeniach i zmianie diety. Wchodze bez problemu w stare clinicki jedynki ;) jednak póki co bardziej skupiłem się na sesji i pogoda z dupy więc nie biegam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...