Skocz do zawartości

Mięsień Piwny


ping

Rekomendowane odpowiedzi

dobry temat, jak robilem mase na silce to sie dorobilem 105cm w pasie, na redukcji po zrzuceniu 12kg brzuch prawie mi nie spadł, dopiero pod koniec redukcji sie go pozbylem. Najciezej zrzucic wlasnie ta cholerna opone.

A jaką diete stosowałeś przy redukcji? Długo to trwało zanim pozbyłeś się brzucha? Bo mi by już wystarczyło, wagę mam odpowiednią, twarz mi tak zeszczuplała, że ledwo się poznaje, a brzuch dalej jest.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Ok, tak od dwoch miesiecy cwiczylem 'na mase' , widac postepy , ale widac tez to, ze na brzuchu mi sie oponka zrobila (starsznie mnie to irytuje).

Diete jako taką staram sie stosowac, duzo bialka + makarony, ryz, kasza itp.

Ostatnio ograniczylem czekolade do 0 (sukces) , tylko czasem zjem jakies ciasto, ewentualnie jak strasznie glodny to paczka :P

 

Chcialbym ją zgubić, równoczesnie zachowujac wszytsko inne ,o ile to mozliwe. Silke robie 3x w tyg, do tego czasem jakies brzuszki w wolnym czasie, czasem pilka + koszykówka.

Boje sie tego ,ze jakbym zaczal biegac, to pozostale partie by mi 'schudly' , a tego nei chce ; /

co robic?

Odnośnik do komentarza

Mam ten sam problem. Byłem "przy kości", teraz mam wagę jakiej potrzebuje, nie chce dalej chudnąć a brzuch dalej jest. Niestety chyba nie mam innego wyjścia jak dalej się katować areobami i dietą. Tobie starczy a6w, albo abs2, żeby uwypuklić mięśnie brzucha co spali troche fatu miejscowo. Inaczej się nie da. Polecam tez to forum http://www.kfd.pl/dieta-f9.html (reklama) :]

Odnośnik do komentarza

Byłaby najlepsza, ale CKD jest strasznie trudna i trzeba się strasznie nagłówkować, w tym robić badania moczu, żeby to coś dało. Mnie to przerosło i po prostu: nie jem węgli przed snem, do tego zdrowe zarcie i nie przekraczam 1800kcl

 

 

 

Albo banana przed ćwiczeniami:]

Odnośnik do komentarza

Jak powinienem zmodyfikować tą dietę, gdy nie będę wykonywał żadnych ćwiczeń siłowych ?

 

1. Płatki owsiane na mleku lub wodzie + jaja.

2. Pieczywo razowe, pierś z indyka, warzywa.

3. (Przed treningiem) Ryz brązowy, pierś drobiowa, warzywa.

4. (Po treningu)Banany + WPC

5. tuńczyk w wodzie, oliwa z oliwek, warzywa.

6. Chudy twaróg, oliwa z oliwek.

 

Coś takiego ?

 

1. Placki owsiane (płatki owsiane, jajka, twaróg półtłusty, oliwa do smażenia) - z odrobiną dżemu całkiem smaczne danie.

2. Pieczywo razowe, szynka z piersi indyka/kurczaka

3. Pierś z kurczaka/wołowina/chuda wieprzowina/ryba, ryż brązowy/makaron pełnoziarnisty /kasza

4. Tuńczyk w wodzie/panga w sosie pomidorowym, warzywa, oliwa

5. Twaróg półtłusty, oliwa z oliwek

 

Trochę uprościłem, nie mam ochoty na pichcenie do drugiego śniadania kury, i pięć posiłków bo pewnie i tak bym omijał jakiś. No i do tego dużo wody, czerwonej i zielonej herbaty itp.

 

I kiedy najlepiej biegać ? Tuż po wstaniu, po śniadaniu czy może wieczorem ? Ogólnie chcę trochę schudnąć w wakacje bo się zapuściłem. No i moja aktywność podczas dnia to jazda rowerem, granie w piłkę itp.

Edytowane przez fazzeer
Odnośnik do komentarza
Jak powinienem zmodyfikować tą dietę, gdy nie będę wykonywał żadnych ćwiczeń siłowych ?

 

1. Płatki owsiane na mleku lub wodzie + jaja.

2. Pieczywo razowe, pierś z indyka, warzywa.

3. (Przed treningiem) Ryz brązowy, pierś drobiowa, warzywa.

4. (Po treningu)Banany + WPC

5. tuńczyk w wodzie, oliwa z oliwek, warzywa.

6. Chudy twaróg, oliwa z oliwek.

 

Coś takiego ?

 

1. Placki owsiane (płatki owsiane, jajka, twaróg półtłusty, oliwa do smażenia) - z odrobiną dżemu całkiem smaczne danie.

2. Pieczywo razowe, szynka z piersi indyka/kurczaka

3. Pierś z kurczaka/wołowina/chuda wieprzowina/ryba, ryż brązowy/makaron pełnoziarnisty /kasza

4. Tuńczyk w wodzie/panga w sosie pomidorowym, warzywa, oliwa

5. Twaróg półtłusty, oliwa z oliwek

 

Dobry zestaw

Odnośnik do komentarza

Olszmits, kiedys pisałeś, że masz problem za skórą. Poradziłeś sobie z tym? Ja odkąd czytam ten temat i się stosuje spadłem o 15kg, już nawet sadła nie mam, tylko cyce mi wisza bardziej niż wtedy, bo tam gdzie kiedyś były mięśnie i tłuszcz, teraz jest wisząca skóra;/ Już (pipi)ac rozstępy, jakiś kremik się kupi, ale co z tą skórą? Teraz trening na mase czy co?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja też się biorę od dziś za to na poważnie. Ostatnie tygodnie to biegi od poniedziałku do piątku, jako taka dieta, a w weekend leciało 20 browców, pizze, kebaby itd itd, więc cały wysiłek na nic i waga nie spadała, głupie to (pipi), wiem :o Od dziś wprowadzam system 2 dni biegu, dzień regeneracji, ustalam menu dzień wcześniej, rzucam browar i fast food, więc powinno być ok. Się zobaczy 8)

I takie pytanie: Będę na redukcji (w tym duża ilość biegu), ale chcę w tym czasie pobawić się hantelkami (biceps, triceps, klatka), ma to jakikolwiek sens? Wiem że wraz z tłuszczem będą lecieć mięśnie, ale na razie nie zależy mi na tym, efekty nie muszą być (pipi) wie jakie. Chcę to na razie tylko trochę wzmocnić .

Odnośnik do komentarza
I takie pytanie: Będę na redukcji (w tym duża ilość biegu), ale chcę w tym czasie pobawić się hantelkami (biceps, triceps, klatka), ma to jakikolwiek sens? Wiem że wraz z tłuszczem będą lecieć mięśnie, ale na razie nie zależy mi na tym, efekty nie muszą być (pipi) wie jakie. Chcę to na razie tylko trochę wzmocnić .

jasne że ma sens, tym bardziej jeśli nie zależy Ci na szybkich efektach "wizualnych". wzmocnisz mięśnie, po jakimś czasie bedziesz czuł sie lepiej bo i kondycha nieco podskoczy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...