Skocz do zawartości

Mięsień Piwny


ping

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
To sie biorę za siebie bo american lajfstajl doprowadził mnie do poniższej tragedii:

bandzioruq7.th.jpg

fota ku przestrodze XD

 

Taka sama sytuacja u mnie. Jak z Tobą ping? Zbiłeś coś ze swojego „daszku”? Co Ci najlepiej pomogło na taki bebzon? W moim przypadku to przede wszystkim browary mnie skrzywdziły. Jak byłem dobrze wkręcony to potrafiłem dziennie z 8 wypić na wieczór :\ Do tego rozleniwiające zielone i siedzący tryb życia. Żadnych fast foodów (pier.dolę nie będę wspierał imperializmu ;) ), pizza to może raz na miecha. Poza tym normalne jedzenie czyli śniadanie, obiad, kolacja. Słonecznik jako przekąska do browarów. Przez ponad rok pracowałem fizycznie, a mimo to bebzon mi nie zszedł, ale to pewnie przez picie do i po robocie.

 

Zacząłem od wczoraj robić brzuszki, z tego tematu widzę, że to za dużo nie da, ale na początek aby się rozruszać może chyba być. Kolejny dramat to się okazuje, że nie mogę się więcej niż raz po zimie podciągnąć. Trzeba coś z tym zrobić. Wczoraj zrobiłem pięć serii po 20 brzuszków. Porobię tak przez jakiś czas, potem dorzucę pompki, a potem na siłownie może zacznę chodzić, choć myślę, za panem Cejrowskim, że to odmóżdżanie trochę http://www.youtube.com/watch?v=ouV2Wnz0oQI ;) Ogólnie to sportu nie lubię, ale cos trzeba zrobić ze sobą. Sie ogarnąć. Siłownie mam praktycznie darmową, muszę tylko dup.ę ruszyć.

 

Odnośnik do komentarza

Nadal to samo. No może troszkę gorzej - 85 kilo przy 177. Browary i dieta 4xP (Pierogi, Piwo, Pizza i Parówki) zebrały swoje żniwa :) Ludzie mówią że z tym już nic nie zrobię, zainwestowałem w clenbuterol, będę wpier.dalał kurczaka z ryżem przez miesiąc + bieganie i może coś pomoże. Od poniedziałku zaczynam bo teraz jestem chory i nie chcę brać tego śmiecia razem z lekarstwami.

Ps. Zapomnij o piwach. Ja w dalszym ciągu próbuję :(

Odnośnik do komentarza
Ps. Zapomnij o piwach. Ja w dalszym ciągu próbuję :(

 

Powiem Ci tak. Ja w browary byłem bardzo wkręcony. Dzień bez piwa dzień stracony. Piłem przez ostatnie 4-5 lat (o kur.wa dopiero teraz sobie to uświadomiłem, że to juz tyle) W sylwestra niby piłem ten ostatni raz. Miałem ciężką sesję na studiach i chciałem się ogarnać, bo szkoda głowy, kasy i brzucha. Prze pierwsze trzy miesiące było zaje.biście ciężko. Dwa razy musiałem przerwać abstynencję, ale były to trzy miesiące bez ciągu więc całkiem dobrze. Potem znów się zaczęło. Niby nie winnie, ale zaskoczyłem. Jednak teraz znów od paru dni nie piję i potrafię olać ten głód alka. Nawet o piwie nie myślę, wbijam w to. Chcę to już całkowicie olać i zamiast tego raz na rok sobie grzyby zjeść ;) Nie wiem jak Ty jesteś w to wkręcony, ale przygotuj się, że te pierwsze trzy miechy będą najgorsze. Jak pierwszy raz złamałem abstynencje i wypiłem browara to myślałem, że się pochewtam. Choć piłem w sumei na pusty brzuch to nie miałem juz miejsca na drugie piwo.

 

Co do tego co piszesz to, to ma pomóc zbić brzuch? Czy to taka ogólna odżywka? Ja póki co żadnej chemii nie chcę i też nie zależy mi na masie, rzeźbie tylko obaleniu bebzona.

 

Odnośnik do komentarza
Dieta. Obecnie wpier.dalam śmieci i zapijam piwskiem więc zastąpienie tego kurczakiem i ciemnym ryżem przy odpowiednich proporcjach i ilości posiłków powinno troszkę pomóc.

 

Dodaj do tego w chooy błonnika imo kluczowa sprawa przy szybkim wyrzucaniu tłuszczu - ogólnie owoce, warzywa - szczególnie polecam brokuły - popatrz w necie za zródłami błonnika - sranie po dużej ilości będziesz miał nieziemskie %) ale o to chodzi. Ryż najlepiej brązowy, dziki, parboiled - generalnie bym wy(pipi)il ryż i jadł płatki górskie błyskawiczne lub inne wieloziarniste. Cyca z kurczaka oczywiście gotuj, najlepiej zalewaj to łyżką oliwy z oliwek. Do picia tylko woda, zielona herbata. 6 małych posiłków dziennie w każdym staraj się mieć warzywo, owoc albo garść jakiś orzechów. Generalnie to szeroki temat ale w miesiąc można naprawde wy(pipi)ic z organizmu sporo tluszczu tylko trzeba mieć wiedzę o odżywianiu (jak czytałem kiedyś forum o odchudzaniu dla bab to tragedia - zastanawiają się czy zjeść lepiej czekolade czy orzechy bo to i to ma dużo kalorii X_x) Generalnie dużo pisania, clen bym naprawde stąd wypi.erdoil no ale twoj wybór. To tak na szybko bo to temat rzeka chyba że masz jakieś konkretne pytania to wal - moge ci pomoc z dieta zebys tego nie s(pipi)il

Edytowane przez hustler
Odnośnik do komentarza
Dieta. Obecnie wpier.dalam śmieci i zapijam piwskiem więc zastąpienie tego kurczakiem i ciemnym ryżem przy odpowiednich proporcjach i ilości posiłków powinno troszkę pomóc.

 

Dodaj do tego w chooy błonnika imo kluczowa sprawa przy szybkim wyrzucaniu tłuszczu - ogólnie owoce, warzywa - szczególnie polecam brokuły - popatrz w necie za zródłami błonnika - sranie po dużej ilości będziesz miał nieziemskie %) ale o to chodzi. Ryż najlepiej brązowy, dziki, parboiled - generalnie bym wy(pipi)il ryż i jadł płatki górskie błyskawiczne lub inne wieloziarniste. Cyca z kurczaka oczywiście gotuj, najlepiej zalewaj to łyżką oliwy z oliwek. Do picia tylko woda, zielona herbata. 6 małych posiłków dziennie w każdym staraj się mieć warzywo, owoc albo garść jakiś orzechów. Generalnie to szeroki temat ale w miesiąc można naprawde wy(pipi)ic z organizmu sporo tluszczu tylko trzeba mieć wiedzę o odżywianiu (jak czytałem kiedyś forum o odchudzaniu dla bab to tragedia - zastanawiają się czy zjeść lepiej czekolade czy orzechy bo to i to ma dużo kalorii X_x) Generalnie dużo pisania, clen bym naprawde stąd wypi.erdoil no ale twoj wybór. To tak na szybko bo to temat rzeka chyba że masz jakieś konkretne pytania to wal - moge ci pomoc z dieta zebys tego nie s(pipi)il

Dzięki za treściwe pościwo. Ogółem plan był taki żeby na cały dzień mieć rozłożone 7 posiłków z czego 5 to 150g kurczaka z 1/3 torebki brązowego ryżu, jako ostatnie posiłki twaróg beztłuszczowy i w międzyczasie 2-3 razy dziennie 25ml oliwy z oliwek bo słyszałem że dzięki temu tłuszcze szybciej spale. Problem to mało urozmaicona dieta jednak po wkrojeniu do ryżu jakiegoś pomidorka, kapusty pekińskiej czy czegoś podobnego mogłoby pomóc.

Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o blonnik to polecam otreby i siemie lniane. wrzucasz to i to do miski, zalewasz jakims np. jogurtem naturalnym niewielka iloscia. najesz sie bo to pecznieje w brzuchu, a blonnika jest w tym mnostwo.

 

mysle nad wywaleniem chleba i ryzu z jadlospisu. jakie polecacie zamienniki? bo na obiad do kurczaka czy tam ryby warto by cos dorzucic cnie?

 

ale nie wiem czym zastapic chleb. bo jednak na uczelnie kanapki ciemne pieczywko+szynka z indyka i salata/ogorek/pomidor sie dobrze sprawdzaly.

 

dzisiaj rano sie wazylem - 84 kilo, tempo chudniecia stale, mniej wiecej kilo na miesiac. nie katuje sie zbytnio dieta, wywalilem po prostu najgorszy syf, do tego biegam codziennie. teraz mam zamiar znow troche zmienic diete, czyli ograniczyc mocniej wegle.

 

 

ping - fajny posilek to np. ja jem jako drugie sniadanie, czasem pierwsze. do miseczki wrzucam calego odsaczonego tunczyka z puchy, do tego wkrajam pomidorka calego, jajko gotowane, ogorek, oliwki. do tego jedna plaska lyzka majonezu (light), ktory wprawdzie ma sporo kalorii tluszczu itp ale jednak mocno poprawia smak. mega syte a i bialka sporo i ogolnie zdrowo raczej. nie wiem czy fachowcy od jedzenia pochwala cos takiego, ale na chlopski rozum jest ok.

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...