Skocz do zawartości

Mięsień Piwny


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Ja schudłem ponad 30 kg i powiem tyle: dieta i jeszcze raz dieta. Nie ma bata- jesteś tym czym jesz :). Zmień nawyki żywieniowe (początkowo wywalaj wszelkie fast foody, piwsko i słodycze, w dalszym etapie polecam dietkę wysoko białkową- mistrz ;)).

Regularny wysiłek tlenowy- bieganie, rower, na początek moze być i basen. Do aerobów dokładamy trening brzucha. Ja zaczynałem od pływania na basenie 2-3 razy w tygodniu. Najlepsze efekty były jednak po treningu redukcyjnym (tylko i wyłącznie z odpowiednią dietą!!) na siłce. Trening najlepiej 2h- czas jest bardzo ważny.

Generalnie i tak najtrudnej jest sie przedstawić jeżeli chodzi o jedzonko- potem jest już z góry, a jak widzisz efekty w lustrze to już w ogóle bajka ;).

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

żarcie to tam w moim wypadku pal licho, w fast foodzie się nie stołuje bo śmieci nie jadam. Jako że żadnej gosposi sobie jeszcze nie przygruchałem to i obiadów nie mam a wiadomo - jak człowiek nie zje do syta to podżera jakieś zakąski i brzuch rośnie. Pewnie to dla Was oczywiste bo to Wy jesteście specami z działu spartakus ale żarcie na noc to tragedia i z tym muszę walczyć. Kiedyś w jakiejś claudii czy innym damskim tabloidzie czytałem że podstawą jest sycące śniadanie.

Odnośnik do komentarza

Bez obrazy, ale wg. mnie jeśli typy do 25 roku życia potrafią złapać brzuch ala święty mikołaj, to jedynie świadczy o ich lenistwie. Przede wszystkim powinniście grubaski zapamiętać, że przy regularnych ćwiczeniach, regularnym ruchu nie musielibyście się katować grapefruitem na śniadanie i połówką bułki z ziarnem + serek almette.

Odnośnik do komentarza
Kiedyś w jakiejś claudii czy innym damskim tabloidzie czytałem że podstawą jest sycące śniadanie.

 

Nie jedz po 18 - tyle w tym temacie. Wczesniej jedz mniej ale czesciej!

ważniejsze jest co miałby zjeść, jeśli jesteś w stanie zjeść 100g twarogu 0% tłuszczu albo dawkę białka wymieszanego z wodą to jak najbardziej do 20 możesz (zakładając ze ok 23 kładziesz się spać). Dobre odchudzanie to nie tylko spalanie tłuszczu ale dbanie o to żeby utracić jak najmniej mięśni (im więcej mięśni tym więcej spalasz).

 

EDIT: Generalnie planuj sobie dzień wcześniej co zjesz. Białko jest bardzo ważne ale najważniejszy jest ogólny bilans kaloryczny- nie możesz przekraczać swojego dziennego zapotrzebowania na kalorie, nawet jeżeli zdrowo sie odżywiasz ;)

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mimo, że nie należę do Spartakusa, to może choć wysłuchacie mojej rady... Starszy brat miał kiedyś problem "oponki", posłuchał siostry i zamiast piwa pił dużo wody mineralnej & prowadził aktywny tryb życia: więcej sexu, jazdy rowerowej, biegania z żonką ^_^ Na boczny tor odstawił samochód (nawet do sklepu jeździł choć miał rzut beretem, typowe legactwo ), posiadówy z gazetą i browarem w ręku, ograniczył wypad do pubu- tylko w weekend... Przyzwyczaił się do mineralki, dobrze wpływa na przemianę materii, na samopoczucie, na cerę & etcetera :D Taka kuracja działa, bo spalił zapas i wygląda jak człowiek a nie jak baba w ciąży :) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jak żyjemy tak wyglądamy :( Wszystko jest dobre ale w umierze (nie dotyczy gier). jakiś nałog (mniejszy czy większy to każdy) ale najlepiej robić to co ma najmniej destrukcyjny wpływ na dany organizm. Dla jednego piwo jest całym życiem, drugi będzie znaczki zbierał a na nas padło, że gramy. jednemu lekarz zaleci czasem piwko wypic co by nery przepłukać innemu innemu zabroni i minerałkę każe pić, a na starośc delikwent kamienie będzie rodził :lol:

Wracając do opony to świadczy ona o naszym stylu życia. Im mniejsza tym więcej na tym padole pożyjesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Mimo, że nie należę do Spartakusa, to może choć wysłuchacie mojej rady... Starszy brat miał kiedyś problem "oponki", posłuchał siostry i zamiast piwa pił dużo wody mineralnej & prowadził aktywny tryb życia: więcej sexu, jazdy rowerowej, biegania z żonką :P Na boczny tor odstawił samochód (nawet do sklepu jeździł choć miał rzut beretem, typowe legactwo ), posiadówy z gazetą i browarem w ręku, ograniczył wypad do pubu- tylko w weekend... Przyzwyczaił się do mineralki, dobrze wpływa na przemianę materii, na samopoczucie, na cerę & etcetera :) Taka kuracja działa, bo spalił zapas i wygląda jak człowiek a nie jak baba w ciąży :) Powodzenia!
tak, dzięki! Teraz każdy zmieni całkowicie swoje życie, żeby mieć brzuch ładny.

 

Od jakiegoś czasu ćwiczę w pasie neoprenowym. Nie krępuje ruchów w czasie treningu, nawet dość przyjemnie się nosi na brzuchu. Dziennie ćwiczę teraz do 2 godzin non stop, po zdjęciu tego pasa czasem mam wrażenie, że kryją się pod nim litry wody. Tak mokry jest pas, jak też brzuch. Efekt może nie przyjdzie od razu, ale gadżet skuteczny. Muszę przewalczyc bolące gardło, którego się od wesela kumpla nabawiłem, to będę co 2gi dzień biegać w tym.

Odnośnik do komentarza
Od jakiegoś czasu ćwiczę w pasie neoprenowym. Nie krępuje ruchów w czasie treningu, nawet dość przyjemnie się nosi na brzuchu. Dziennie ćwiczę teraz do 2 godzin non stop, po zdjęciu tego pasa czasem mam wrażenie, że kryją się pod nim litry wody. Tak mokry jest pas, jak też brzuch. Efekt może nie przyjdzie od razu, ale gadżet skuteczny. Muszę przewalczyc bolące gardło, którego się od wesela kumpla nabawiłem, to będę co 2gi dzień biegać w tym.

 

widze, ze masa ludzi w tym cwiczy. u mnie na silowni zdaza sie wiele takich kwiatkow, ktore nie przekraczaja 60 kilo zywej wagi, ale owijaja sie twardo. ale pas na pewno uzyteczny, przynajmniej dla tych, ktorzy wiedza do czego sluzy :f.

 

a pingi chyba cienko. nic sie nie chwali....

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Też używam pasa, a dokładniej dwóch. Jeden na bęben, drugi na cycki. Do tego biegam 2,3 razy w tygodniu 12 km, skaczę na skakance (duzo, czasem ponad dwie godziny). Rzuciłem napoje gazowane, słodycze, biały chleb zamieniłem na ciemny i jem go tylko w jednym posiłku, przed ćwiczeniem biorę Thermo Fat Burner + l-carnityna TREC, staram się jeść mniej, ale częściej. No i nie ma h.uja we wsi - za 4,5 miechów muszę być szczuplutki :rolleyes: Mam taką nadzieję bynajmniej....

Z produktów spożywczych polecam warzywa na patelnię z Biedronki ( tylko 30 kcal/100g), tuńczyka w sosie własnym, twaróg chudy, sałatki z pomidora i ogórka i marchewkę gotowaną.

Odnośnik do komentarza

Do tego nigdy nie dojdzie, żebym rezygnował ze swoich ulubionych dań/produktów na rzecz dobrej sylwetki... jeśli ćwiczysz i stosujesz tak jak rzeczywiście mówisz, to nawet nie musiałbyś przechodzić na dietę.

 

BTW. Kto słyszał o spalaniu tłuszczy z klatki piersiowej? O_O

Odnośnik do komentarza
jeśli ćwiczysz i stosujesz tak jak rzeczywiście mówisz, to nawet nie musiałbyś przechodzić na dietę.

w sumie Ci powiem, że też o tym myślałem, ale ta zmiana sposobu odżywiania to taka inwestycja na przyszłość, bo po ewentualnym schudnięciu (co wiąże się z z obniżeniem ilości ćwiczeń) trzeba się będzie jednak lepiej odżywiać, co by nie wrócić do poprzedniej wagi. Nie obżeram się przed snem i ograniczyłem słodycze, ale oczywiście nie wsuwam chlebków wasa i jak mam ochotę na jajecznicę na maśle z 6ciu jajek, to ją po prostu sobie robię i tyle. We wszystkim trzeba mieć umiar.

 

BTW. Kto słyszał o spalaniu tłuszczy z klatki piersiowej? O_O

A widzisz, kupiłem od razu dwa pasy i tak zakładam od samego początku, jest równomiernie. Nie żebym miał tam jakieś wielkie cyce :P

Odnośnik do komentarza
Z produktów spożywczych polecam warzywa na patelnię z Biedronki ( tylko 30 kcal/100g), tuńczyka w sosie własnym, twaróg chudy, sałatki z pomidora i ogórka i marchewkę gotowaną.

Świetne dania, dowal jeszcze jakieś mięcho bo znikniesz :P. Zamiast gotowanej marchewki polecam surową, fajnie się chrupie a i gotowana marchew ma ZNACZNIE wyższy indeks glikemiczny

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...