Skocz do zawartości

Mięsień Piwny


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, poradzcie mi coś. Waze ~90 kilosów przy 185 cm. Robie AZ ~30 pompek, jestem zalamany. Pare miechów temu robilem 'troche' wiecej. Miesien piwny sie zrobil lekko za duzy, robie sie grubasem. Teraz o co loto, otoz moglby ktos mi rozpisac jakas diete ? Postanowilem, ze codziennie rano i wieczorem bede robil combo pompki+brzuszki, ale dokladnie nie wiem co mam zrec. Koniec z podjadaniem, jedzeniem po 18 i tak dalej- to juz postanowione. Ale co, gdzie i kiedy do pyska pchac ?

Odnośnik do komentarza

jej, ja przy 184 ważę 83 i uważam się za chudzielca, bym chciał jeszcze z 8 kilo utyć. Nie wiem, na siłkę się zapisz, żeby przetopić sadło w mięśnie ;] same pompki i brzuszki podejrzewam że wiele nie pomogą. Pozamieniaj frytki na ryż, schabowe na piersi kurczaka itd.

Odnośnik do komentarza

odchudzac sie nigdy nie odchudzalem, ale polecalbym jesc ok. 5 posilkow dziennie, oczywiscie ograniczyc wegle i spozywac wiecej bialka, omijac slodycze i napoje gazowane, nie jesc poznym wieczorem i pic duzo wody. diety rozpisywac nie bede, pewnie po chwili googlowania i tak znajdziesz cos lepszego niz sam moglbym zaproponowac.

co do combo: pompki + brzuszki to pewnie za wiele nie da, ale lepsze to niz nic. poprobuj zestawow cwiczen, w Twoim przypadku najodpowiedniejszy bylby chyba abs2, szybki i ponoc skuteczny, sam za jakis miesiac sie za niego zabieram ; ).

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, dzięki. Z cwiczen to jestem w sumie skazany na trening domatora. Cos jutro pomysle i poczytam o tym abs2, mam tu dwa pytania. Ile trwa caly cykl treningowy i ile czasu wykonywuje sie cwiczenia. Chcialem niedawno zrobic 6 weidera, ale czas wykonywania cwiczen w ostatnich dniach mnie porazil, nie mam paru godzin dziennie na wymachiwanie nogami w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
pobiegaj trochę ;] chleb biały na ciemny. unikaj makaronów. nie żryj tyle na mieście. ooo. ;]

Makarony z pszenicy typu "durum" bądź też pełnoziarniste są jak najbardziej zdrowe :)

A z treningu domatora na spalenie tłuszczu to wg mnie najlepszy rowerek, tylko nie jeździj bez sensu tylko wpierw poczytaj o tym np jakie należy utrzymywać tętno podczas treningu itp.

Odnośnik do komentarza
jej, ja przy 184 ważę 83 i uważam się za chudzielca, bym chciał jeszcze z 8 kilo utyć. Nie wiem, na siłkę się zapisz, żeby przetopić sadło w mięśnie ;] same pompki i brzuszki podejrzewam że wiele nie pomogą. Pozamieniaj frytki na ryż, schabowe na piersi kurczaka itd.

 

Zdziwiłbyś się ile by te same pompki i brzuszki pomogły ;) Ja właśnie ładuję pompki od jakiegoś miecha i zdecydowanie WIDAĆ różnice, szczególnie jeśli chodzi o klatę , bary itp No ale tez kilku rzeczy się trzeba wyrzec. Tak jak wyżej wspomniałeś zwiększyć ilość szamanego białka na rzec tłuszczu. Na śniadanie czy kolacje serek wieśniacki bądź tuńczyk no i zero napojów gazowanych (prócz piwka ;)). 40 pompek z rana i 100 wieczorkiem , i tak co tydzień zwiększam o 20 , no i narazie nie narzekam wszystko jest pod kontrolą :]

Odnośnik do komentarza
Nie odpowiedzieliscie mi na moje pytanie, cwiczenia abs2 wykonuje się tak jak przy 6 weidera, tj. w pierwszych dniach po pare minut, a pod koniec po pare godzin ? Co do diety, to nie znalazlem niczego odpowiedniego, ale wiem co jesc, a czego unikac. Dzieki za porady.

 

jak po pare godzin? ja doszłam do końca i nie robiłam tego ''przez parę godzin'' :huh: pomiędzy ćwiczeniami nie robi się przerwy , a pomiędzy seriami max 2-3 min. ; o

Odnośnik do komentarza
Nie odpowiedzieliscie mi na moje pytanie, cwiczenia abs2 wykonuje się tak jak przy 6 weidera, tj. w pierwszych dniach po pare minut, a pod koniec po pare godzin ? Co do diety, to nie znalazlem niczego odpowiedniego, ale wiem co jesc, a czego unikac. Dzieki za porady.

 

abs2 zajmuje max 10 minut.

wieczorem napisze reszte, teraz spie,dalam na silke :pinch:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Nie odpowiedzieliscie mi na moje pytanie, cwiczenia abs2 wykonuje się tak jak przy 6 weidera, tj. w pierwszych dniach po pare minut, a pod koniec po pare godzin ? Co do diety, to nie znalazlem niczego odpowiedniego, ale wiem co jesc, a czego unikac. Dzieki za porady.

Pitolisz. Szóstkę Weidera, nawet ostatnie dni, trzeba wykonywać w maks pół godziny, bo takie jest po prostu zalecenie. Jak można to robić kilka godzin? :mellow:

Jeśli chodzi o jedzenie, to wszyscy wyżej dobrze Ci radzą, ale nie schodź poniżej 1500 kcal kalorii, bo złapie Cię potem jojo. Jedz maks 2000 kcal (byle dietetycznie i zdrowo) i pospalaj to wszystko np. dwoma godzinami ćwiczeń dziennie (polecam skakankę 8) ). To najlepsza metoda, a nie jakieś głodówki, diety z czasopism i inne tego typu pierdoły. To dobre dla starych leniwych bab ;)

Edytowane przez TeBe
Odnośnik do komentarza

Nie wiem , się zobaczy. Nie na każdego wszystko musi działac c'nie, może akurat ja będe tym szczęśliwcem bo dużo to tego tłuszczu nie mam. Praktycznie to bym nie musiał wcale tego stosować no ale dostałem to mam.

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza
właśnie. gadałam ostatnio o tych produktach od Olimpa z kolesiem na siłce. i mówił, że to jedno wielkie gó.no. w sumie koleżanka kiedyś brała Olimp Lady Therm i też ni ch.ja nie pomogło. o.O

 

bo może sie opi.erdalała :P ze swojej strony dodam że słyszałem same dobre opinie o Olimpie, choć nie zaprzeczam że moga być lepsze firmy nie wiem nie znam sie jeno opinie opieram na zdaniu kumpli którzy stosowali co trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
właśnie. gadałam ostatnio o tych produktach od Olimpa z kolesiem na siłce. i mówił, że to jedno wielkie gó.no. w sumie koleżanka kiedyś brała Olimp Lady Therm i też ni ch.ja nie pomogło. o.O
Ogólnie powinno się słuchać kolesi po siłce, bo oni przecież wiedzą wszystko c'nie?

 

Ja z gainera i carbo jestem zadowolony. Carbo wypite w trakcie treningu daje mi pałera, że moge się sparrować nawet godzinę i jeszcze coś z siebie wykrzesę.

 

A co do brzucha- polecam wszystkim to abs 2, naprawdę napina dolne i górne mięsnie brzucha do dobrego poziomu. Już po 2 tyg abs zauważyłem, że wszelkie uderzenia na brzuch jakoś kantem chu.ja mi przelatują. Wczesniej miałem bardzo słaby brzuch.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.