Skocz do zawartości

Mięsień Piwny


ping

Rekomendowane odpowiedzi

@Lain Czytaj ze zrozumieniem, chyba napisał że brał efedrynę z thermospeedem który zawiera wysoką zawartość kofeiny , mógłby nawet wszamać te 5 tabletek i napewno by poczuł.

 

Ale tu nie o tym. Tori zaczęłem 3 tydzień weidera to nie za bardzo mi się teraz widzi przejść na abs2 a bym spróbował z chęcią. Co do Olimpu, to z tego co wiem nie jest najgorsza firma. Za tydzień, dwa, wrzucę fotę.

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

Nie mam zamiaru się w temacie o zrzuceniu brzucha sprzeczać o efektywności produktów Olimpu. Z tym jest tak jak ze sprawdzonymi informacjami od kumpli z siłki, którzy czasem niektóre informacje przenoszą z kumpla do kumpla, a tak naprawdę wiele z nich nigdy nie wypłynęło z żadnego wiarygodnego źródła. To tak samo, jak przecież skuteczne jest hartowanie piszczeli codziennym uderzaniem nogi kijem.

 

Prawda jest taka, że przy regularnym ruchu można utrzymać dietę na konkretne żarcie, ale zrezygnowac jedynie z kilku naprawdę drobnych punktów- słodkie napoje, fast food i jedzenie po 20:00. Tyle.

 

Nie oszukujmy się, ale to tak, jak było w ankiecie jakiejś co w tv niedawno puszczali, pytali kobiety co sądzą o brzuchaczach u facetów. 3/4 z nich powiedziało, że facet z brzuchem przed 30stką to porażka na całej linii. A ja Wam mówię tyle, że nie poświęcić choćby 20 min dziennie/a nawet co dwa dni na tren to jest nic jak tylko czyste lenistwo.

 

Fajterzy z mt, by dojść do middle wagi potrafią z 85 kg spaść w 4-6 tygodni do 70 kg. Ale trzeba to czuć, jeśli robisz z siebie męczennika i naprawdę każde zabranie się za trening stwarza u Ciebie wrażenie jak przy wizycie u dentysty to naprawdę zagryź temat czipsem, bo już nie ma dla Ciebie recepty.

Odnośnik do komentarza

Mi by się też przydało schudnąć :| 183 wzrostu, 98kg... Niby stosuję dietę MŻ (mniej żreć) i dodatkowo pomagam sobie tym - http://dietamm.com/index.php?p=ig - ale coś nie chudnę. Ćwiczę jazdę na desce, niedługo odkurzę rower i będę zapieprzał po osiedlu bez celu. Nie wiem czy to coś da :/. Buuuu jestem taki samotny nikt mnie nie kocha idę się zabić.

Odnośnik do komentarza

je.baniutki! To masz gorzej ode mnie ;) Dobra rada wujka Pingwina -> zapisz się na siłke albo coś, zwykłą dietą i deską/rowerem nic nie zdziałasz. Osobiście byłem na diecie przez 2 tygodnie, kumpela mi zrobiła dobrą rozpiskę i jechałem według niej, żarcie po 18 oczywiście odpadało, w między czasie zrezygnowałem ze wszelkich środków lokomocji typu autobus, tramwaj, samochód i smigałem wszędzie na rowerze - dziennie robiłem minimum 20 kilometrów i czym to się skończyło? niby zrzuciłem te 6-7 kilo ale berbeć nadal miałem. Trzeba po prostu to wyćwiczyć, spalić. Sam rowerek i nie obżeranie się mało daje. Ja nie mam czasu na siłkę ani ochoty na zapieprzanie z brzuszkami, jestem facetem poniżej 30 z brzuchem i z jednej strony to porażka z drugiej mam to w (pipi)e i tak mi to w niczym nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

Jakbyś ci to nie przeszkadzało to byś nie próbował tego zrzucić.

 

Faktem jest że ogólnie aeroby pozwalają zrzucic tłuszcz, jednak jeśli działasz na całe ciało a nie na sprecyzowaną cześc ciała to tłuszczyk będzie znikał z całości równomiernie. Do tego co robiłeś pink tzreba było zapierdzielać z brzuszkami codziennie- efekty na bank były by lepsze.

 

Co do tematu o Olimpie. Zależy jaki produkt kupujemy i jak nasz organizm na niego działa. Bawiłem się kiedyś właśnie z thermospeedem, tym co ma teraz Psychonaut i po 2 tygodniach miałem spadek na brzuchy 2cm. Jednak później, przy takiej samej intensywności ćwiczenia i odzywniania się spadków z brzucha praktrycznie nie było.

 

Krealkalyn Olimpu. Stosowałem wraz z Glutaminą równierz Olimpu i jako że nigdy wcześniej nie stosowałem odzywek przyrosty były aż zadziwiające. Cykl się skonczył, póxniej miałem długą pauzębez odżywek i po jakimś pół roku znowu zasotsowałem Krealkalyn- tej samej firmy tylko mocniejszy- wersję 2500. Przyrostów nie zauwazyłem. Może i były ale nie takie jak za pierwszym razem.

 

Tak więc pieprzenie że Olimp jest bee i nie dizała jest o kant du.py rostrzaść. Ostatnio naczytałem się że Trec jest nędzny i większośc jego produktów nie działa.

 

Zakupiłem Nitro Bolon II. chciałem czegos nowego wypróbowac (kumpel zakupił Nano Vapor z Muscletecha równoczesnie- zobaczymy co lepsze) i jak się okazało gdzieś w drugim/trzecim tygodniu stosowania zauwazyłe widoczne dla oka efekty. Raz że jest tak jak pisze- pompa po ćwiczeniu jest dłuższa i "większa". Poprawił mi się zarys mięśni i ogólnie spadło mi nawet z brzucha;p Akurat to ostatnie to raczej zaleta pogody i rowerka/joggingu aniżeli tego Nitro, ale fakt faktem że produkt działa. Zostało mi tego jeszcze trochę, a zanotowałem pewne wymiary mojego ciała więc po spozyciu całości dam znac co i jak się zmieniło.

Odnośnik do komentarza

Co do przeszkadzania to doszedłem do takiego wniosku po schudnięciu ;) teraz mam to gdzieś. A brzuszki faktycznie, jak człowiek jest systematyczny i ma chęci to wyrzeźbi sobie klatkę piersiową idealnie.

Thermospeed tak ludzie zachwalają a z tego co widzę po Twoim poście to jakoś tak kiepsko, może na każdego działa inaczej? Nie znam się na tym. Ogólnie chemią się nie faszeruje bo nie ćwiczę regularnie, pobiegałbym/porobiłbym brzuszki ze 3 dni, nawpier.dalał się tablet a potem cierpiał bo zarzuciłem trening :)

Odnośnik do komentarza

Ping nie do konca masz racje mowiac ze dieta nic nie da.Akurat w przypadku brzucha to co jemy mocno definiuje efekty jakie osiagniemy.Oczywiscie chocby jedzac i 1000kcal nie pojawi sie nam brzuch o jakim marzymy jesli nie zaprzegniemy sie do pracy.W przypadku brzucha nie jest koniecznie napieranie z brzuszkami dzien w dzien.Wystarcza dwa dni w tygodniu.Na kazdy dzien dwa cwiczenia w trzech seriach do bolu.I brzucha dotycza te same zasady regenarcji jak i innych miesni zeby nie bylo :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Mam pytanie dot pasa neoprenowego. Od dłuższego czasu staram się spłaszczyć swój brzuch (brzuszki, basen - nieregularnie bo mam mało czasu i jakieś inne ćwiczenia; jem niedużo i raczej zdrowo ale dość nieregularnie i raczej tak zostanie), może nie jest on jakoś specjalnie duży ale mnie denerwuje. Zacząłem się zastanawiać czy nie kupić sobie tego pasa żeby wspomóc spłaszczanie i tu się rodzi moje pytanie, czy warto? czy to coś pomoże? Głownie w zamyśle jest to żeby pozbyć się trochę zbędnego tłuszczu z brzucha, resztę raczej ćwiczeniami załatwię. To jak, kupować?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Co do pasa neoprenowego, nie wiem, czy to akurat takie ma działanie. Ale jak ćwiczyłem z nim wiele miesięcy zimą i wiosną, to coraz mniej się pociłem na brzuchu. Jak już do lipca udało mi się nawet niezły 6pak utrzymać, to praktycznie nic się już tam nie pociło po treningach, wiadomo, jak było sporo sparringów to cały byłem mokry, ale niewiele więcej było tego na brzuchu, co całym ciele. Po urlopie i kilku tygodniach obijania znowu trochę zaniedbałem brzuch i teraz od 2 tygodni po zakończeniu każdego treningu mam mokre majtochy i po odpięciu pasa z brzucha wręcz wylewa się spod niego woda (o ile i tak już w majty w trakcie wyleciała masa wody).

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi czy jak sie robi codziennie w domu a nie zadnej silce brzuszki . pompki , przysiady itp to dostanie sie jako taka rzezbe? Nie licze ze od tego miesnie pojda w gore bo nawet odzywki nie wchodza w gre ale czy chociaz rzezba bedzie? Aha i ilo kilowe hantle polecacie zeby sobie przed tv z nudow popodnosic?

Z nudów to sobie możesz bobra poczochrać. Co chcesz rzeźbić jak nie masz mięśni, kości?

Odnośnik do komentarza

Po 1wsze to trochę nie ten temat.

 

Po 2gie, jak już ma robić te pompki to niech je robi, tylko niech oszczędzi kręgosłupowi brzuszków (no chyba, że będzie robić sumiennie powoli z naprężaniem mięsni te powiedzmy 25/20/15 to jeszcze git). Chodzi mi głównie o to, że początkujacy robią gówniane 100 brzuszków bez żadnego wkładu, tylko majdają tymi plecami w dół i w górę, a potem podnieta sięga zenitu, że taką ilość zrobili.

 

Drązek sobie chociaż skombinuj. Wtedy możesz mały trenik zmontować taki 20 minutowy.

 

PS. Nie wiem jakie teorie mają chłopaki z siłki, ale ja nie widzę sensu narzucać sobie dietę na jakieś robienie pompek.

 

Odnośnik do komentarza
PS. Nie wiem jakie teorie mają chłopaki z siłki, ale ja nie widzę sensu narzucać sobie dietę na jakieś robienie pompek.

Zależy jakiej jest budowy. Jak jest szczupły to ok, ale tłuszczu w taki sposób się nie da spalić (wyraźnych mięśni też sobie zresztą nie wyrobi).

Odnośnik do komentarza

To się pochwalę - schudłem 9kg w 3 tygodnie, plus wcześniej na obozie żeglarskim 6 w 2 tygodnie, co daje razem 15 w trochę ponad miesiąc. To chyba dosyć niezły wynik ;) Dużo ruchu, MŻ (najlepsza dieta), plus od tygodnia biorę tabletki Therm Line II - strasznie naspidowany po nich jestem, dzisiaj po zażyciu wzięło mnie na bieganie, przebiegłem z kilka kilosów, co jest (było?) dla mnie zupełnie niepodobne...

Odnośnik do komentarza
To się pochwalę - schudłem 9kg w 3 tygodnie, plus wcześniej na obozie żeglarskim 6 w 2 tygodnie, co daje razem 15 w trochę ponad miesiąc. To chyba dosyć niezły wynik ;) Dużo ruchu, MŻ (najlepsza dieta), plus od tygodnia biorę tabletki Therm Line II - strasznie naspidowany po nich jestem, dzisiaj po zażyciu wzięło mnie na bieganie, przebiegłem z kilka kilosów, co jest (było?) dla mnie zupełnie niepodobne...

Brawo, tak z 2-3 razy za dużo. Pochwal się za 2 miesiące jak tam ci idzie dalej xD.

Odnośnik do komentarza
To się pochwalę - schudłem 9kg w 3 tygodnie, plus wcześniej na obozie żeglarskim 6 w 2 tygodnie, co daje razem 15 w trochę ponad miesiąc. To chyba dosyć niezły wynik ;) Dużo ruchu, MŻ (najlepsza dieta), plus od tygodnia biorę tabletki Therm Line II - strasznie naspidowany po nich jestem, dzisiaj po zażyciu wzięło mnie na bieganie, przebiegłem z kilka kilosów, co jest (było?) dla mnie zupełnie niepodobne...

przyjdzie zima a z nia efekt jojo.tylko zamiast 15,przybyje ci 30 ; -)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.