Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

Half minute hero - przeszedlem tryb rpg, biore sie za strzelanke. Fpyteczkę gierka, hardcorowo-archaiczna grafika ale celowo to jest zrobione i ma swoj urok, dodatkowo jest przejrzyscie. Fajna osmiobitowa muzyczka included, krotkie , latwe misje (na normal) plus humor developerow (zarciki w stylu: 'ku rozpaczy level designerow, przed nami jeszcze wiele bossow do pokonania').

 

Sprawdzic chcę Ił-2 Sturmovik, grał ktos?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio ukończyłem Jeanne d'Arc i zabrałem się za...

 

Gran Turismo (niesmowita części)

Naruto Shippuuden Legend Akatsuki Rising (Bardzo przyjemny Action-Figther)

Grand Theft Auto ChinaTown Wars (Zaczynam dopiero więc ciężko cokolwiek powiedzieci ale wybicie szyby ze samochodu pod wodą czy

włamanie się do samochodu-patenty in plus!)

 

W Kolejca czeka:

MotorStorm Artic Edge

Shadow of Memories -już mam lecz brakuje czasu na ukończenie tego genialnego porta z PS2

 

Przeleciałem demo Metal Gear Solid Peace Walker... Jestem zdruzgotany ta grą.

Gra jest niesmowita. Tylko Kingdom Herts bps lub Final Fantasy XIII Agito moga tej grze dorównaci!

Po prostu cudo. Graficznie i muzycznie gra powala na kolana. Wreszcie mamy otwartą przestrzeni!

Tak się na tą grę napaliłem... :thumbsup:

 

Oj jest w co grać, a to jeszcze się nie zacząłten największy wysyp...

Niedługo wychodzi Tekken 6, Jak And Daxter, Harvest Moon Sugar Village... Kiedy na to wszystko znaleści CZAS!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

też gram w fife, juz trzeci sezon Borussią Dortmund naparzam w niemiecka bundeslige na hiszpanskiej wersji </pirat> Smiac mi sie chce, bo za gnoja non stop jezdzilem po Polsce na turnieje PESa. Ale wyjac psp i szarpnac mecza czy dwa w pociagu, sama radosc.

 

kubson dawaj jakiegos spara walniemy :)

Edytowane przez zduniacz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...