Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Crisis Core 100% i bida bo nie ma w co grać :( (polećcie coś)

 

W międzyczasie grania na PS3 masteruję MS Arctic Edge.

 

A ja jeżdżę na rowerze samochodem. Chyba Ci się PlayStation pomyliły ;).

 

Chodziło mi o to, że pomiędzy czasem spędzonym przed PS3 gram w MS na PSP :F

 

Rzeczywiście, coś źle przeczytałem. My bad :).

 

Final Fantasy Tactics.

Odnośnik do komentarza

Jeanne D'Ark - niesamowity taktyczny jrpg,tak dalej pójdzie to go postawie zaraz obok FFT jako najlepszego przedstawiciela tego gatunku

Lumines- partyjka na kibelku lub w drodze do pracy,dziewczyny to idealnie sprawdza się dla tej gry

Virtua Tenis 3 - patrz wyżej

Motorstorm Arcitc Edge- jako wielki fan serii ps3 jestem zachwycony jej odsłoną na psp,najlepsza arcadowa ściagała na tej konsoli

Odnośnik do komentarza

Armored Warriors, Alien vs Predator, Dungeons & Dragons Tower of Doom + Shadow over Mystara

 

Genialnie się te gry sprawdzają na PSP. Naprawdę pojąć nie mogę dlaczego co chwila wydają setne klony jakiegoś Street Fightera na wszelkie możliwe platformy ale dobrych beat'em'upów z CPS2 do żadnej cyfrowej dystrybucji wprowadzić nie chcą.

 

Poza tym teoretycznie Star Ocean: Second Evolution, ale chwilowo odstawione na rzecz innych platform.

 

 

Jeanne D'Ark - niesamowity taktyczny jrpg,tak dalej pójdzie to go postawie zaraz obok FFT jako najlepszego przedstawiciela tego gatunku
*cough*Disgaea*cough*

Jeanne jest przyjemna, ale prosta i uboga - nie ma ona nic szczególnie się wyróżniającego na tle innych taktyków.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Silent Hill Origins. Do gry podchodzilem wczesniej dwa razy, tyle ze za kazdym razem konczylem save'ujac przy pierwszym save pointcie w szpitalu, ale teraz kupilem i trzeba przejsc ;p

 

Na razie mam godzine grania za soba i jest niezle, klimatyczna gierka :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza

Wlasnie ukonczylem Diver 76' i w sumie to calkiem przyjemna gra. Na plus mozna zaliczyc model jazdy, klimacik, duza ilosc fur, rozlegle miasto,sporo misji pobocznych, naprawde fajnie sie gralo.

Teraz zabieram sie za Armored Core 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...