Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak and Daxter: The Last Frontier - bardzo udana gra, nie wiem skąd oceny w stylu "7/10". Ta gra poniżej "8/10" nie powinna schodzić. Fakt, może nie przeszedłem całego Daxtera (bo miałem pożyczonego), ale te wydanie IMO lepsze, ciekawsze, efektowniejsze. No i grafika, o mój Darwinie! Po prostu cud, miód i orzeszki. Chyba obecnie najładniejsza platformówka na PSP, i jedna z najładniejszych gier na PSP w ogóle ;)

 

F1 2009 - nah, zżynka z Toci 3 z PSP (też od Codemasters). Niech nawet nie udają, że się przy tej grze wysilili. Zmienili modele pojazdów (a i też niewiele, bo F3 chociażby były w Toce), torów dodali parę, włożyli licencję, leciutko zmienili styl jazdy (ale po Toce każdy może sobie w to grać), a na koniec wyrzucili sprawny game sharing. Gra też nie jest jakoś specjalnie ładna. Można sobie za to Kubicą pojeździć. Ogółem Toca była jednym z lepszych symulatorów jazdy, więc analogicznie F1 2009 też jest.

Odnośnik do komentarza

Parappa - dostałem od mojej połówki, i wspomnienia wrociły. Przypomniały mi się czasy, kiedy katowałem na psx demko z Chop Chopem jako mały dzieciak. :D Wie ktoś jak to jest z tymi dodatkowymi piosenkami do ściągnięcia? Bo niby można, ale ja jakoś nie mogę... :/

 

Dissidia - tłukę Duel Colosseum żeby wydropić rzeczy na Ozma Splintera, ale single player powoli zaczyna mnie nudzić. Chyba najwyzszy czas zaopatrzyć się w jakiś sprzęt do X-linka. ;)

Odnośnik do komentarza

a ja walsnie przeszedlem noewgo metal sluga XX

 

przyznam ze w porownaniu ze składanką 7 części to ten jest dosyc marny ;p

tzn dosyc typowy metal slug, z kilkoma nowymi bajerami,

przejscie zajelo mi 50 min czyli dosyc typowo, poziomow jest aż 7 , ale niestety wiekszosc jest bardzo podbnych

tak na oko to 5 prawie takich samych - jakies szaro-bure kopalnie/jaskinie/ruiny, i 2 inne: wodospady i zimowy

 

ogolnie wysztko takie malo kolorowe i bez polotu

 

kilku nowych przecinikow, mieszanka starych z roznych czesci itp

mozna jezdzic wielkim robotem, tyle ze to nie jest jakas mega atrakcja

najwieksza roznica jest przerabany poziom trudnosci, caly czas padają strzały ze wszystkich stron na raz i ciezko tego unikac, zwykle metal slugi rpzechodze na okolo 15-20 continiue, a tym razem az 45 O_o

chyba chcieli poziomem trudnosci odwrocic uwage od brzydkiego tła ;p

serio od poczatku jest masakra ktora zwykle jest dopiero w final mission

 

 

ogolnie jako fan metal sluga posawil bym tą część raczej pod koniec stawki

nadal najlepsze dla mnie są

1 ms3

2 ms5

3 ms2/x

 

jedynka jest troche "mała" bo byla pierwsza, 4 jest z(pipi)ana copy-pasta, a 6 tak jak XX ma brzydkie tła nie pasujące do reszty (chociaz i tak lepsze to niz ms4)

 

 

 

EDIT: ta gra serio jest hardkorowa! prawie jak prinny! (jedyna roznica ze tu mozna brac continue)

wczesniejsze metal slugi zaczynaly sie łatwo, a dopiero ostatnie misje mialy sporo elementow wymagajacych zrecznosci (5 rzeczy strzelajacych na raz z kazdej strony) , a nawet wtedy nie bylo tego az tak duzo, a teraz juz w 1 misji jest sporo rzeczy wyskakujacych ze wszystkich stron na raz, a czasem nawet tak ze nie ma czasu zareagowac, trzeba wiedziec ze wyskocza i walic granatami odrazu bo taranują (motory i samoloty)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...