Skocz do zawartości

Bioshock 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wymagania co do gier które gram i odpie.rdolta się od nich. W kiczowate, tandetne gówna grać nie zamierzam więc nie dziwota, że jak wychodzi sequel lub naprawdę świetna produkcja to mam wobec niej duże wymagania.

I tak trzymaj.

Na razie możemy sobie pogdybać i pod(y)umać, więc nie wiem po co są te uwagi do uwag Goorala. Każdy ma swoje wyobrażenie/nadzieję/opinię i po kiego z tym dyskutować? Potraktować jako jeden z głosów w dyskusji i koniec.

Ja sobie wyobrażam tak, drugi siak a trzeci ma (pipi)zkę, by nie rozpierdzielono kultowego dzieła. I tylko tyle.

 

edit: dlaczego ze słowa opisującego rzadką kupę (na literę s) zrobiło mi pipi? :D

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Każda gra to przecież skok na kasę ..

Mnie Bioshock naprawdę pochłonął i liczę, że 2 będzie jeszcze lepsza (+ multi!)

 

Aktualnie mało info więc nie ma co zaczynać narzekać .. ani chwalić :P

Pomysł z Big Sister mnie nie powalił :P Bardziej liczyłem na Big Mammy :D

 

Poczekamy zobaczymy :) trzymać kciuki Panowie !

Odnośnik do komentarza
Disregard the rumors around the Web and check out the cover. Take a moment and read it slowly out loud. We’ll wait. “Big Sister” awaits your return, not “Big Sisters.” That’s a small, but critical, distinction. Hmmmm… And just wait until you find out what happened to the Big Daddies! That’s all for now, to find out more, check your mailboxes, as the new issue should start arriving in a few days!
http://www.gameinformer.com/NR/exeres/43DF...BF0F4D2BA60.htm

 

Jak będzie tylko jedna, to może to być np. zmieniona Tennenbaum.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
Bioshock 2 = skok na kasę

Mass Effect 2 = ?????

 

chłopie, ogarnij się bo zaczynasz histeryzować

 

edit: każdy tytuł jaki się sprzedał to potencjalny dawca sequeli, w tym biznesie liczy się pieniądz - tylko i wyłącznie

W poście 58 Zeratul wyjaśnił ci wszystko na temat sensu powstawania kontynuacji innych hitów i sensu powstawania sequela Bioshocka. A swoją drogą nie wiem diabeł gdzie ty widziałeś histerię w moim poście. To raczej nieodpowiedni dobór słów z twojej strony.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Diabeu ale weź pod uwagę, że Mass Effect od początku był zapowiadany na trylogię, to samo Gears of War, więc tu kontynuacje są zrozumiałe. Bioshock miał zamkniętą historię.

 

ojej, a to przepraszam, trzeba napisać do Irrational żeby zapuszkowali projekt bo przecież nie zapowiadali kolejnych części

Dead Rising 2 też niech ktoś skasuje, przecież tak być nie może żeby wydawali kontynuacje bez uprzedniego zapowiedzenia co najmniej trylogii (gry planszowej, kolorowanki i ceraty na stół)

 

CHAMY!!!!!!! OSZUŚCI!!!!!!!! a nie daj boże jeszcze jakieś DLC wydadzą bez zapowiedzi!!! wtedy to WOJNAAAAAAAAAAAAA~!!!!!!11111111111

 

Góral, jak w tym poście widzisz sens to ja nie wiem, zakładacie że będzie to bezpośrednia kontynuacja - skąd macie takie info? podzielcie się kontaktami chłopaki, serio

też chcę być tak do przodu jak wy

 

pokazali teaser, stronkę gdzie więcej pytań niż odpowiedzi i jeden art - wy już wiecie co to będzie, szacun za zdolności paranormalne

 

histeryzujesz tak samo jak w temacie o f3, wyciągasz pochopne wnioski i ferujesz wyroki z mniej więcej rocznym wyprzedzeniem - ogarnij się

 

 

Odnośnik do komentarza

ej, Góral, i czego fochy stroisz? nie mam zamiaru wmawiać ci że to będzie za(pipi)isty tytuł, każdy ma swoją opinię

ale ferować wyroki po tak niewielu informacjach uważam że bzdurę

 

Hela, jest to jak najbardziej możliwe że to Tennenbaum, babka miała zajoba z tymi dzieciakami no i została w Rapture

Odnośnik do komentarza

Nie kumam jak sam fakt wydawania kolejnej części gry może komuś nie pasować. Jest szansa że będzie ok, może być też klapa - ale co z tego? Wtedy wystarczy nie kupić. Jakieś chore idealizowanie gier, tworzenie z nich bożków. Dodatkowo bezsensowny argument że BS2 to skok na kasę... tylko naiwniak myśli że ktoś coś tworzy, nie wiem, charytatywnie?

 

Na tą chwilę zapowiada się ciekawie i intrygująco, zwłaszcza po sprostowaniu że chodzi o 1 Big Sister... no i co tam się z tatusiami stało.

Odnośnik do komentarza

Byłem dziś u wróżki, potem u znachora, a na koniec cygankę dopadłem

od wszystkich dostałem potwierdzenie, że Bio2 będzie krwawym racerem z elementami fantasy w świecie rpg

ogarnijcie się gdybacze, można marzyć czy polemizować, ale nie stawiać wyroki przed zapoznaniem się z czymkolwiek

jaka gra będzie wiedzą tylko twórcy i w pewnym stopniu redaktorzy Gameinformera

Odnośnik do komentarza

Bedzie lipna, producenci nie maja juz system shockow do zgapiania ;P

A tak na serio wyrokuje, ze skoro kolesie maja juz sprawdzony system na udanego FPP to postawia wlasnie na niego, pojda za ciosem, dadza nam nowe bronie, nowe upgready, pofantazjuja troche z fabula, poddzwigna grafike i taki produkt dostaniemy. W serwisach gra zgarnie oceny w granicach 8/10, narzekacze ktorzy spodzeiwali sie czegos zupelnie swierzego beda narzekac, ci ktorzy byli nastawieni na kontynuacje beda bronic. Gra zrobi zamieszanie( juz robi nieliche), sprzeda sie nienajgorzej i tylko oczekiwac czesci trzeciej. Amen.

Odnośnik do komentarza

I widzisz diabeł niekoniecznie. Ubisoft ze swoim Far Cry'em dwa jest najlepszym przykładem jak zwiększyć sprzedaż swojego nowego shootera dając mu znany tytuł z dopiskiem dwa. FC (również te konsolowe) z FC2 mają ze sobą wspólnego tylko nazwę i cel gry, czyli strzelanie. To jest takie samo dojenie marki jakie będzie przypadku Bio2. Można to porównać do kolejnych NFSów od EA - nfsy powstają tylko dlatego, że się poprzednie sprzedały oraz, że marka robi swoje wśród grupy docelowej czyli niezbyt wymagających małolatów lubiących e-lans tuningowanymi brykami.

 

Dobra, już schowałem fusy do szuflady :) i nie będę więcej drażnił naszych forumowych optymistów co to każdego sequela wyglądają z zaciekawieniem.

Odnośnik do komentarza
Dobra, już schowałem fusy do szuflady :) i nie będę więcej drażnił naszych forumowych optymistów co to każdego sequela wyglądają z zaciekawieniem.

 

Myslę, że nie trzeba być jakimś niesamowitym optymistą, żeby wypatrywać z zaciekawieniem sequela dobrej gry. W 9/10 przypadków sequele dobrych gier są także dobrymi grami, na które narzekają tylko fanatycy poprzedników (dla których każda zmiana jest zmianą na gorsze), ludzie którzy - wręcz przeciwnie - spodziewają się niezliczonej ilości nowości i ci, którzy z zasady marudzą na sequele. Do głowy nie przychodzi mi żadna kontynuacja wielkiego hitu, która okazała się totalnym gniotem.

Odnośnik do komentarza
Dobra, już schowałem fusy do szuflady :) i nie będę więcej drażnił naszych forumowych optymistów co to każdego sequela wyglądają z zaciekawieniem.

Rozczarowałeś mnie :( - zobaczysz, przez ciebie, najpierw chłopaki zagłaszczą się na śmierć a później będą sobie żyły podcinać i psy wieszać jaki to crap wyszedł (to jest wypowiedź ogólna, bo jestem przeświadczony, że z B2 będzie grą co najmniej poprawną). :D

Gooral - oczekuję od ciebie twojej opinii i przemyśleń (nawet skrajnych) a nie podlizywania się publice :spox:

Odnośnik do komentarza
Myslę, że nie trzeba być jakimś niesamowitym optymistą, żeby wypatrywać z zaciekawieniem sequela dobrej gry. W 9/10 przypadków sequele dobrych gier są także dobrymi grami, na które narzekają tylko fanatycy poprzedników (dla których każda zmiana jest zmianą na gorsze), ludzie którzy - wręcz przeciwnie - spodziewają się niezliczonej ilości nowości i ci, którzy z zasady marudzą na sequele. Do głowy nie przychodzi mi żadna kontynuacja wielkiego hitu, która okazała się totalnym gniotem.

 

 

pierwszy z brzegu niewypal jesli chodzi o kontynuacje - Fallout 3 :D

chociaz tutaj jestem optymista i wierze ze BS2 bedzie dobra gra, juz sama stronka jest dla mnie klimatyczna wiec czekam z niecierpliwoscia

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...