Skocz do zawartości

Czy zbieracie gry ? , czy może je sprzedajecie/wymieniacie


Rekomendowane odpowiedzi

Wlazłem sobie na amazona zobaczyć po ile stoją xenogears i vagrant story. 100$ i 111$ ;]. Teraz żałuję, że nie miałem wtedy siana jak lodu, to bym kupował po 2 egzemplarze takich gier. Jedną do grania i do trzymania na półce, a drugiej nawet bym nie rozpakowywał, teraz ładne siano na niektórych klasykach można robić.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja tam zbieram wszystko w co grałem. Sprzedając zawsze można by odzyskać większość kasy, ale jakby człowiek tak podchodził do wszystkiego, to by niczego nie miał, a tak zbiór gier, filmów, płyt CD i książek zawsze ładnie wygląda :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Przewaznie wymieniam/sprzedaje, jedyne gry na mojej polce to Wiedzmin 1 i 2 kolekcjonerki oraz saga MGS. Oczywiscie mam tez skromna biblioteke gier na steamie ktorych rowniez raczej nie sprzedam, jednak to tylko dlatego ze sie nie oplaca :). Doszedlem do wniosku ze to tylko kurz zbiera i nie oplaca sie tego trzymac po premierze, lepiej sprzedac z malutka strata i jesli kiedys najdzie mnie ochota, to kupie sobie za kilkukrotnie mniejsze pieniadze. Najwyrazniej juz nie jestem typem kolekcjonera skoro patrze i widze magnes na kurz oraz topniejaca wartosc z kazdym mijajacym dniem :D

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Zbieram, kolekcjonowaniem tego nie nazwę bo nie mam bzika na punkcie jakiś wypasionych wersji. Czasem wietrzę magazyn i kilka razy w roku sprzedaję to co ograłem a raczej nie będę już do takiego tytułu wracał. Raz zdarzyło mi się, że sprzedałem trochę więcej gier, bo się po prostu nie mieściłem z nimi w szufladzie, skończyło się na tym, że cześć z nich odkupiłem i znalazłem nowe miejsce na pudełka. Muszę niektóre tytuły mieć choć pewnie w nie nie zagram. Korzystają z nich znajomi, koledzy którzy mało kupują gier.

Odnośnik do komentarza

Sprzedaje jak leci.

Nie przywiązuje się do przedmiotów i mam lekką rękę do wyrzucania/oddawania/sprzedawania... choć czasem żałuję - tak było z Heavy Rain bo mnie w(pipi)ili, że nie będzie story DLC (sic!), które tak zapowiadali więc szybko, za jakieś grosze, sprzedałem swoją "kolekcjonerkę" żałując trochę potem. Ale już nie żałuję.

Z obecnej generacji świadomie z "pudełek" zatrzymałem: GTA4, Uncharted 2, wszystkie God of Wary, Red Dead Redemption, Maxa 3, Vanquish, Mass Effecty - niestety Deus Ex poleciał bo przeszedłem go w każdą stronę i uznałem, że czas się rozstać ale P+ mi go oddał ;) O dziwo tylko dwa RPG sobie zostawiłem (poza tym czego jeszcze nie ruszyłem/skończyłem, niestety ten gatunek nie miał dobrej reprezentacji na tej generacji. Na PC (oprócz steama) oba Wiedźmaki (na PC zatrzymuję tylko RPG). Na Wii chyba nic nie zostawię. No a XO dopiero kupuję.

Pewnie GTA5 zostanie ze mną dłużej, może TLoU i Gyrosy.

 

Jak będę sprzedawał PS3 to polecą chyba wszystkie...

Odnośnik do komentarza

Wymieniam, sprzedaję. Nawet ulubione tytuły. Zawsze przecież za grosze mogę je kupić znowu jak mi się zachcę, a tak to leżą i się kurzą zamrażając kaskę. W kolekcji zawsze mam najnowszą Fifę, GTA IV, NFS: Hot Pursuit (od niedawna ale zostanie) Gran Turismo 5 (ale to prezent był) i DJ Hero (bo nie chce mi się robić paczki i wysyłać). W dodatku dużo gier kupuję na premierę, Daję ponad 200zł, przechodzę w tydzień czy dwa i mam odstawić na półkę podczas gdy za nią mogę kupić ze dwie straszę albo wymienić na podobną nowość? Nie dzięki. Nie mam duszy kolekcjonera :(

Odnośnik do komentarza

Zostawiam. Mam ze 20 gier na konsole ogólnie, ponad drugie tyle na PC. Nie jest to aż tak dużo, ale mało też u mnie gier, które mi jakoś nie podpasowały (co najwyżej Thrillvile na PSP, ale kupiłem to za 10 zł, więc nawet nie chce mi się fatygować ;)). Często są to gry, do których lubię co jakiś czas wracać (THPSy, Tekkeny, KOTOR, RE4, UT itp.), więc tym bardziej nie sprzedaję.

 

Co najwyżej myślałem, żeby GTA IV dać na wymianę bo zawiodłem się na niej mocno, ale jakoś dałem sobie spokój...

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Drozdoo

Wymieniam/sprzedaję, W dobie cyfrowej dystrybucji oraz wydań HD trzymanie gier zupełnie się nie opłaca. Oczywiście zachowuję tytuły wybitne jak np Shenmue na Xboxa czy Silent Hill 2 oraz MGSy na ps2. W obecnej generacji zostawiłem sobie Heavy Rain, trylogie Uncharted oraz Yakuze 3.

 

mam bardzo podobne podejście, oprócz tego ze nie mam starszych sprzętów heh. zostawiam to co wywyołało najwiecej emocji i mialo dla mnie fajną historię (Mass Effecty, Heavy Rain, Mafia2, L.A Noire,RdR,Castlevania,Deus Ex) lub takie w które zawsze fajnie się gra i mają swój klimat(Unchartedx3, Batmany). czasem fajnie sie gra w jakoś gre, a po jakims czasie juz gra nie ma czym przyciągnąć, albo zagram w coś co mnie roz(pipi)ie i potem na inne gry patrzę inaczej:)

Odnośnik do komentarza

Zbieram gry, nie potrafiłbym ich sprzedać bo bardzo często wracam do starych tytułów. Sporo gier zwłaszcza na PS2 kupowałem nówki i w takim stanie też mam do dzisiaj. Wiem, że jeślibym kiedyś chciał je kupić po raz drugi nie znalazłbym już ich w takim stanie. Kilka gier mam nadal oryginalnie zafoliowane (m.in. japoński Wind Waker na GCN, japoński Jet Set Radio Future, Quake III na DC i kilka innych). Jeśli gry są na cartridgach jak w przypadku N64 staram się też kupował w pełni oboksowane i wyposażone w folie i instrukcje kopie. Tak samo z konsolami, wszystkie zachowuje (raz sprzedałem DS'a i żałuje), wszystkie są w oryginalnych boxach i świetnym stanie - w sumie 10.

 

Na ten moment w kolekcji mam 136 gry :)

Edytowane przez Czappi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...