Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

9788379245390.jpg

 

Przeczytałem wczoraj, tę książkę(w jeden dzień lol) i tak średnio bym powiedział. To w sumie zbiór grzecznych anegdot i laurka dla MJ'a. Widać, że autor spędził kupę lat z Bulls, kumplował się z nimi i broń Boże nie chciał, któregoś urazić. 

Każdy rozdział jest śmiesznie krótki i często urywa się z dupy. 

Weźcie polećcie mi coś dobrego po The Last Dance, nie wiem co wybrać a jest tego trochę. Krew na rogach wydaje się spoko. @krupek czytałeś może? 

 

Edytowane przez Hubert249
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2020 o 13:52, Hubert249 napisał:

9788379245390.jpg

 

Przeczytałem wczoraj, tę książkę(w jeden dzień lol) i tak średnio bym powiedział. To w sumie zbiór grzecznych anegdot i laurka dla MJ'a. Widać, że autor spędził kupę lat z Bulls, kumplował się z nimi i broń Boże nie chciał, któregoś urazić. 

Każdy rozdział jest śmiesznie krótki i często urywa się z dupy. 

Weźcie polećcie mi coś dobrego po The Last Dance, nie wiem co wybrać a jest tego trochę. Krew na rogach wydaje się spoko. @krupek czytałeś może? 

 

Nie czytałem, ale polecam 11 pierścieni Phila Jacksona.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bartg napisał:

Na zachodzie dla mnie to nie jest zaskoczenie - Lakers grali słabo w seeding games, mają mało spacingu, a Lillard i spółka jest w gazie. Takie będą te playoffy, tutaj trzeba odrzucić to co było do marca, ta długa przerwa, braki kadrowe zupełnie wywróciły ligę do góry nogami.

 

Te dwie trójki Lillarda w czwartej kwarcie :obama:

 

Jakie to trzeba mieć jaja i umiejętności, Chryste 

 

LeBron 23/17/16, pierwsze taki cyferki w historii playoffów, ale dziś był troszkę zbyt mało agresywny. 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Jazz rozjechali wczoraj Nuggets i po dołączeniu do kadry Conleya to może być za dużo dla Nuggets. play-offs to przede wszystkim obrona. nawet w bąbelku to jedno się nie zmieniło a tą Jazz mają zdecydowanie lepszą. mają też najlepszego gracza w tej serii. Mitchel gra bardzo dojrzale i ma przewagę nad Jokerem. nie musi grać przeciwko najlepszemu obrońcy na parkiecie. ten blok na zakończenie 2 kwarty :obama: ta seria jeszcze dostarczy emocji ale w tej chwili wydaje mi się, że to klub z Utah jest faworytem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...