Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Spodziewałem się, ze dzisiaj jak już zacznę sprawdzać wyniki, to zobaczę jakieś standardowe 20-25 punktów, biorąc pod uwagę, że to drugi mecz w przeciągu dwóch dni, i to jeszcze z Utah Jazz (inna sprawa, że ostatnio ciągle przegrywają; obecnie 5 meczów z rzędu w dupę), ale nie - 51 punktów na niesamowitej skuteczności. 

 

Gość jest opetany.

 

Portland miało pełno kontuzji, nadal zresztą maja, ale już są bliziutko ósmego miejsca, a w niedalekiej przyszłości po kontuzji ma wrócić Nurkic i Collins. No jakby tak Lakers trafili w pierwszej rundzie playoffow na zdrowe Portland :obama: 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

“I don’t feel like I need to prove to anybody how bad I wanna win it ‘cause it shows in my work. It shows in my approach to the game. I’m not gonna go and try to team up with top players in the league cause I know that’ll make the chances better because that’s not who I am.”

 

“It’s been a good time to have to work and grind and do all this stuff for everything that I get because when I get it, I worked for this and its more gratifying. On the outside they gonna say, he’ll never win in Portland. They don’t have enough, they don’t have this. For me it’s like, if we never get it done, we never get it done."

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, maciucha napisał:

troche mnie nie było w koszykówce, ale niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego taki koleś gnije w jakimś Portland, zamiast grać w zespole z perspektywami na sukces

Jakieś tam Portland to drużyna z mega tradycjami, świetnymi kibicami i dość wysokim nawet jak na NBA budżetem, która w tamtym roku była w finałach konferencji. Jednak mają co rok mega pecha do kontuzji. 
Maćku fajnie, że zacząłeś NBA oglądać, ale musisz jeszcze trochę się wdrożyć. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Czezare napisał:

Houston oddali Capelę. No mądre to nie jest na pewno. Ciekawe komu brodaty będzie odgrywał nad obręcz po wjeździe jak mu się dwóch obrońców na ręce uwiesi...

 

Nikomu, bedzie czekal na faul :D Kolejne wymiany, Iguodala w Heat, Glenn Robinson i Alec Burks w 76ers, Dedmon z powrotem w Atlancie (lol), Len i Parker w Kings.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.02.2020 o 15:17, Czezare napisał:

 

Houston oddali Capelę. No mądre to nie jest na pewno. Ciekawe komu brodaty będzie odgrywał nad obręcz po wjeździe jak mu się dwóch obrońców na ręce uwiesi...

 


Odda na trójkę do rogu lub sam skończy. Capela od jakiegoś czasu zalicza zjazd w dół. Bez niego w tym sezonie Hou jest 10-1.

Zobaczymy jak dziś z wysokim LA pograją xd

 

Tradeline za nami. 
GSW będzie za rok strasznie mocne

Curry, Klay, Wiggins, Green, jakiś szybki center.

Do tego na ławce Pascal, rookie z ich piku (pewnie top 1-3), rookie z picku pierwszej rundy od Minnesoty (zapewne coś 4-10) + wartościowe mięso.

 

Dostać za DLO > Wigginsa, pick z pierwszej rundy (chroniony 1-3) oraz pick z drugiej to mistrzostwo. Wiggins może w końcu nauczy się lepiej wykorzystywać swoje ciało i atletyzm pod okiem jakby nie było jednego z najlepszych coachów i zespołu trenerskiego. 
 

Za to „na teraz” LAC zdecydowanie wygrywają te okno, pozyskując Morris. Typ mogący, robić 20 pkt/mecz, twardziel nie pękający przed nikim, dość dobry obrońca.

 

Trio

Beverly, Morris i Leo. Straszne trio na PO.

Odnośnik do komentarza

Heat też wyglądają świetnie, obok Bucks i Clippers mogą mieć najlepszą 10tkę graczy w lidze. 

Smuci mnie trochę, że eksperyment Rockets działa, właśnie wygrali z Lakers mimo fatalnego meczu Hardena :( Covington z ławki od razu zrobił różnicę i mimo grania przeciwko Lebronowi, AD Mcgee i Howardowi przegrali tablice tylko -1.

Odnośnik do komentarza

liczyłem, że Pacers po powrocie Oladipo zaczną naciskać czołówkę a tymczasem bęcki 6 meczów z rzędu i bez wygranej w lutym. sam Victor póki co nie wygląda najlepiej. nie dość, że widać brak tej "eksplozywności" to jeszcze próbuje grać takie akcje jakby był w pełni zdrowy. albo rzuca cegiełki. słabo to wygląda. i to nie przypadek, że od jego powrotu drużyna ssie pałe. powinni wprowadzać go powoli a nie rozpieprzać rotacje z tej okaji. no i powinni mu zakazać heroball dopóki nie będzie w 100% zdrowy bo występ w Shaqtin a fool jest kwestią czasu.

Odnośnik do komentarza

Kiedy następny Polak w NBA? Bardzo nieprędko. Każdy z obecnie grających rodaków nie jest nawet na ćwierć przebytego dystansu do najlepszej ligi świata. A Gortatowi trzeba po prostu podziękować za te wszystkie lata. Był taki czas, że pierwsze co rano robiłem to sprawdzałem wynik drużyny Marcina i jak jemu samemu w meczu poszło. Kuśwa, jest mi zwyczajnie smutno :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...