Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi przypomniał, że Draymond Green 5 lat temu poleciał do Izraela promować izraelską armię. Strzelał również z ich pistoletów i karabinów do tarczy na promocyjnych wideo, pozował celując ze snajperki itd. Ogólnie cała akcja była wesoła, promocyjna, same uśmiechy i radość.

 

Tak jakoś mi się skojarzyło, nie wiem, w epoce Black Lives Matter i oburzania się że pistolet to zabójcza broń i wszystkiego co robi Izrael, jakoś mnie bawi ten fakt. Ale jak o tym wspomnisz w necie w USA to ludzie od razu minusują "co za debil, rozmawia o skomplikowanych sprawach politycznych na stronie o NBA". No to nie wiem, świecenie udawaną bronią w klubie może też nie powinno nikogo obchodzić bo nie jest częścią koszykówki.

 

W skrócie mówiąc to trudno mi powiedzieć, którą sprawą NBA się przejmie, a którą nie czasami. Jeśli chodzi o amerykańskie prawo, to celowanie do kogoś z broni jest przestępstwem, ale szpanowanie bronią jako obiektem nie. W kontrakcie NBA podpisywanym przez każdego gracza jest zakazane posiadanie broni podczas meczów, treningów, sesji promocyjnych dla NBA itd., nie pamiętam kiedy to czytałem ale zapamiętałem ten fragment mdr. Ale z tego co rozumiem ludzie w USA na co dzień mają prawo szpanować bronią. Dobre pytanie jaką karę może za to dostać. Oczywiście problem z Ja jest inny. 

Odnośnik do komentarza

No problem w tym, że to jest młody głupi nigga, który w tym sezonie zalicza już którąś poważną wpadkę wizerunkową związaną z przemocą, bronią itp. i zamiast skupiać się na najważniejszym etapie sezonu to rozkurwia takimi zachowaniami drużynę przed samymi PO. Trener, sztab i właściciel napewno są bardzo happy. 
 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

I cyk poszło do mediów przeproszenie do wszystkich na świecie i zapowiedź ciężkiej pracy nad sobą i sięgnięcia po pomoc w sprawie swojego zdrowia psychicznego.


Przez ostatni rok w NBA było tak wiele szalonych, durnowatych i śmiesznych dram, że zawodnicy mogą być z siebie dumni.

Odnośnik do komentarza

Ok, cofam to, przeczytałem teraz, że to było wideo na żywo, podczas nocnego pobytu w strip clubie w Denver (nie jest to pewne, ale takie jest założenie ludzi że było po meczu). To by oznaczało, że świecąc spluwą, Ja Morant złamał WIELE praw. Świecenie spluwą w strip clubie nie jest legalne w większości miejsc, podobnie jak świecenie spluwą w innym stanie niż rejestracja, no i można założyć, że Morant miał wobec tego przy sobie spluwę cały czas, skoro ekipa jest na wyjeździe.

 

Tak więc faktycznie za to co pokazał grozi mu kolejna długa wizyta na policji i, w zależności gdzie dokładnie to było i jak, może zrobił na wideo coś, za co jest kara wielu miesięcy w więzieniu.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, ogqozo napisał:

Ok, cofam to, przeczytałem teraz, że to było wideo na żywo, podczas nocnego pobytu w strip clubie w Denver (nie jest to pewne, ale takie jest założenie ludzi że było po meczu). To by oznaczało, że świecąc spluwą, Ja Morant złamał WIELE praw. Świecenie spluwą w strip clubie nie jest legalne w większości miejsc, podobnie jak świecenie spluwą w innym stanie niż rejestracja, no i można założyć, że Morant miał wobec tego przy sobie spluwę cały czas, skoro ekipa jest na wyjeździe.

 

Tak więc faktycznie za to co pokazał grozi mu kolejna długa wizyta na policji i, w zależności gdzie dokładnie to było i jak, może zrobił na wideo coś, za co jest kara wielu miesięcy w więzieniu.

To już raczej LA było (nie wiem jakie prawo tam jest), ten przypał rozejdzie się jeszcze po kościach.

 

No ja tego się spodziewałem, że w końcu przecholuje, ktoś komu zależy na wygranych nie lata po klubach San Francisco 2 dni przed game 3, pewnie będzie miał karierę jak John Wall, on też miał odpal po którym Wizards się go pozbyli za Westbrooka.

Odnośnik do komentarza

W LA to też jest przestępstwo. Jakby to tylko było podejrzenie to co innego, ale tak czy siak Ja nie tylko szpanował na wideo tym że popełnia przestępstwo, ale też uczynił poprzednie zarzuty bardziej prawdopodobnymi dla policji.

 

Dzisiaj rano o 19:00 dwie ekipy z Zachodu, Mavericks kontra Suns. Mavs ładnie potrafią atakować, chociaż obrona to już kompletna kaplica. Z kolei Suns mają problemy z ładną ofensywą, ale mocno się poprawili w obronie od kiedy CP3 wrócił do formy. Największą sensacją jest tutaj Josh Okogie. Kompletnie się nie spodziewałem, że ten koleś po spędzeniu tylu lat jako średni ławkowicz wejdzie do pierwszej piątki Phoenix z takim przytupem. Jakimś cudem, kompletnie nie czuć braku Mikela Bridgesa, i to dlatego że Okogie nie tylko wymiata w obronie, ale też umie trafiać. A więc to była sekretna broń Suns, która ich pchnęła do tej wymiany. Suns po wymianie wyglądają świetnie, chociaż lepiej przeciw ekipom, które nie mają zbyt wielu strzelców wyborowych.

 

No a w południe o 21:30 Lakers-Warriors. CHYBA zagrają Curry i Iguodala. Warriors kończą więc etap bez Curry'ego z bardzo dobrym wynikiem, a Lakers, cóż, mogą zacząć etap bez LeBrona złym wynikiem. 

Odnośnik do komentarza

 Josh Okogie dlatego tak jedzie w ostatnich meczach bo mając Duranta Booka i CP3 ma ocean miejsca zarówno na rzuty jak i wjazdy. Od razu zdradzę mały sekrecik. W większości meczy będzie odpalał jakiś zadaniowiec (Okogie, Lee, Payne, Shamet itd.), bo mają oni bardzo dużo miejsca z oczywistego powodu. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał:

Gdzies czytalem, ze to byla zapalniczka, nie pistolet xD ale filmik ogólnie tłusty, nie dość ze wóda sie leje, w tle ktos posuwa panienke, to jeszcze machasz pistoletem na lajwie, ktory oglada kilkadziesiąt tysięcy ludzi :kekw:

Dodajmy jeszcze, ze jak zawsze w pizdę na wyjeździe plus kontuzja ziomka z drużyny xd

2 minuty temu, balon napisał:

 Josh Okogie dlatego tak jedzie w ostatnich meczach bo mając Duranta Booka i CP3 ma ocean miejsca zarówno na rzuty jak i wjazdy. Od razu zdradzę mały sekrecik. W większości meczy będzie odpalał jakiś zadaniowiec (Okogie, Lee, Payne, Shamet itd.), bo mają oni bardzo dużo miejsca z oczywistego powodu. 

Ale on już tak jechał bez Duranta i Bookera

 

Edit:

Dobra miał już przebłyski

Edytowane przez wojtas011
Odnośnik do komentarza

Sekrecik jest taki, że Durant zagrał dopiero 2 mecze w Suns. Wcześniej skład Suns to był po prostu ten sam co przed wymianą MINUS dwóch ważnych graczy Bridges i Cam Johnson, nic więcej. Mimo to ekipa już wyglądała lepiej.

 

Ogólnie Okogie jest w lidze od lat no i tego to się nie spodziewałem, koleś po prostu wygląda dobrze w każdym meczu, a jak jeszcze coś trafia to w ogóle luksus.

 

Gdy jednak grają ci Dallas Mavericks, to nikt nie może mówić o defensywie... mecz tak leci i leci, a ja mam wrażenie że po prostu wszystko wpada i tak sobie grają akcja po akcji.

Odnośnik do komentarza

Oni to odrobili jak Vanderbilta nie było na parkiecie. 

 

Curry znowu wraca z kontuzji tak zardzewiały, że jest uczucie ulgi jak Poole wchodzi za niego mdr. No nie idzie ten mecz po myśli Warriors. Lakersom jak zwykle brakuje strzelców, ale ta obrona podstawowej piątki jest naprawdę solidna, co łącznie daje... średnio wyglądający zespół? Nie jest tak źle, chociaż Warriors dzisiaj nie grają jak ekipa która coś wygra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...