Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

W końcu Lakers się pozbyli Westbrooka :daddy:

 

11 godzin temu, GearsUp napisał:

A co powiesz na minuty i gry w playoffs jak już jesteśmy przy takich All-Time porównaniach?

 

 

image.jpeg.48ef52cf9671fe614a9f0b6d70f493b1.jpeg

 

Gdyby Jordan rozegrał tyle samo meczów co Lebron miałby ponad 1.2k pkt więcej :)

 

 

No i jak myślicie czy ktoś kiedykolwiek pobije ten rekord strat?

 

 

Nikt Jordanowi nie kazał robić 2 emerytur, więc nie wiem jaki sens mają takie gdybania. Poza tym, all-time scoring list, w której Lebron zajął wczoraj pierwsze miejsce, nie uwzględnia playoffów, a tylko sezon zasadniczy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem no... o ile latami byłem sceptyczny wobec Westbrooka gdy wszyscy się jarali, to jakoś nie czuję, żeby on był AŻ TAK słaby, jak ludzie mówią. Straszna nagonka włącznie z cynicznymi komentarzami samych Lakersów, a wyniki były dużo gorsze gdy LeBron grał bez Westbrooka na parkiecie. Z drugiej strony, D'Angelo w dobrej formie jest lepszy. Jeśli w niej jest.... W tym sezonie nie był. Był raczej w jeszcze gorszej niż Westbrook, no ale umie rzucać za trzy. Ciekaw jestem, co z tego wyjdzie... Ale niby wiele do stracenia nie mają, po porażce z OKC ekipa i tak jest w kiepskiej sytuacji, i przyznajmy - to JEST trzynasta najlepsza ekipa na Zachodzie w tym sezonie, to nie tak jak niektórzy fani myślą że sędziowie im zabrali czołowe miejsce.

 

 

Durant do Suns mnie trochę przeraża. Chociaż bardziej by mnie przerażało, gdyby oddali Aytona. Ayton z Durantem brzmi jak jeszcze mniej przydatny niż był do tej pory. Za to Mikal i Cam Johnson grali ostatnio bardzo solidnie i łącznie byli sporym plusem w ofensywie jednak. W rezultacie zostawia to Suns aż czterech graczy w dobrej formie, bo Chris Paul do niej wrócił i to napędza ich doskonałą ostatnio passę. Kurde, taka Wielka Trójka to nie tylko hype. ALE jakoś i tak odważny ruch zmieniać ekipę, w której wszystko ostatnio szło tak dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jest i niezatapialny ulubieniec jednego forumowicza, szybuje w górę kariery. James Wiseman wymieniony za Saddiqa Beya. NO CÓŻ. Dziwna wymiana, zwłaszcza dla Detroit. Bey chyba wyląduje w Atlancie za picki w drafcie. 

 

Nawet nie wiem na ten moment, czy Warriors próbują kogoś pozyskać, czy tylko obniżyć luxury tax.

 

A Nuggets? Oddali Bonesa Hylanda za picki, cholera wie co dostaną. Na razie przychodzi Thomas Bryant z Lakers za picki, to ma być postęp?

 

 

Spurs i Houston jacy aktywni dzisiaj hehe. Dzisiaj to każdy chce z nimi rozmawiać bo mogą się zgodzić na wszystko, wziąć każdego albo oddać każdego.

 

 

P.S. Okej, teraz widzę że w końcu Warriors pozyskali... Gary'ego Paytona. Czyli wymienili Wisemana za Paytona, genialny ruch. 2 lata temu mogli wymienić Wisemana za dobrego gracza, teraz wymienili go za gościa którego sami odpuścili, mistrzostwo nadchodzi.

Odnośnik do komentarza

Payton II wraca do GSW. Piękny ruch, bo „za” Wiesmann XD  .


O pany ustawienie z Paytonem i Divincenzo w obronie (na piłce), to będzie koszmar wszystkich 1-2 w lidze. No jaram się. Czyli mają matchup na Suns lub Dallas. Gorzej, że dalej tragicznie brakuje mięsa, a jakby Green (tfu)  lub Looney wypadł to nie wiem co oni by zrobili…

 

Tak czy siak mega się cieszę, z powrotu GPII, a widać że on też (w ataku) nie mógł się odnaleźć w iso graniu Lilarda czy innego Simmonsa. 

 

Odnośnik do komentarza

Niektóre wymiany na dole tabeli mnie naprawdę rozpieprzają, oczywiście rekord to fakt że Houston Rockets POZYSKALI JOHNA WALLA, kolesia który nadal jest na ich kontrakcie, i będą mieli okazję drugi raz go spuścić z tego ogromnego kontraktu, nadal przez cały czas go płacąc mdr. Jednocześnie coś tam dostali w zamian. Co za mistrzostwo recyklingu.

 

Dobre w ogóle było jak ludzie w necie czasem przespali ostatnie 5 lat i myśleli, że Wall będzie jakoś wymiatał w Clippers mdr. Koleś był tragiczny, co za niespodzianka.

Odnośnik do komentarza

Lakers na luźno wygrali trade dealine, strasznie podobne do Cavs 2018

Grizzlies wymienili zwłoki Danego Greena na Kennarda, dokładają kolejne 40% za 3 do Bane, za free spoko

Pistons zbierają busty z drugiego numeru w Drafcie

Wymiana Duranta sprawiła, że OG został w Raptors

Szkoda, że Bridges był nie do wyrwania

33 minuty temu, ogqozo napisał:

A Nuggets? Oddali Bonesa Hylanda za picki, cholera wie co dostaną. Na razie przychodzi Thomas Bryant z Lakers za picki, to ma być postęp?

Tak, oni mieli za backup Jokicia zwłoki Deander Jordana i Jeffa Greena, wzmocnili swoją największą słabość

Odnośnik do komentarza

Nie no, od dawna najwięcej jako zmiennik Jokicia gra Zeke Nnaji. I to też jest jeden z powodów dla którego ławka Nuggets stała się dużo mniej beznadziejna i zespół zaczął seryjnie wygrywać. Jordan w ostatnim meczu nawet nie wyszedł na parkiet, mimo że Nnaji nie grał. Ogólnie pojawia się na parkiecie symbolicznie w meczach back-to-back odpuszczanych i tego typu sytuacjach. 

 

Czy Bryant będzie lepszy? Cóż, podobno granie z LeBronem, Davisem i w ogóle supergwiazdami to miała być idealna sytuacja dla każdego role player i tryb easy, więc skoro nawet z nimi przyprawiał fanów tylko o płacze że jest najgorszym defensorem świata to ja nie wiem.

 

Koleś zostanie zapamiętany na zawsze za to że dwa dni temu przy TYM rzucie podnosił ręce żeby LeBron mu podał hehe.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mejm napisał:

Jutro dobry meczyk o luckiej porze. Grizzlies vs Celtics 20:00. Jakos przezyje tego Moranta.

No faktycznie, to musi być ciężkie przeżycie z oglądania chyba najefektowniejszego, najdynamiczniejszego, najlepiej panującego gościa w NBA, do tego kręconego super staty… :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, wojtas011 napisał:

O 21 masz Raptors Pistons, tam nie będzie Moranta tylko potężny Killian Hayes

Ogladac bede dla bostonu, wiec nie da rady.

 

13 minut temu, balon napisał:

No faktycznie, to musi być ciężkie przeżycie z oglądania chyba najefektowniejszego, najdynamiczniejszego, najlepiej panującego gościa w NBA, do tego kręconego super staty… :) 

Nie podoba mi sie jego gra i te spastyczne wbieganie w kosz jak jezdziec bez glowy. A statsami sie nie masturbuje takze :reggie:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

Nie podoba mi sie jego gra i te spastyczne wbieganie w kosz jak jezdziec bez glowy. A statsami sie nie masturbuje takze

Nie, no w tym sezonie dużo bardziej myśli i ma większe wyczucie. 
Mi się podoba, taka pantera w ruchu. Tylko akurat jak nie robi niesionej (rzadko :) )

 

Odnośnik do komentarza

Wlaczylem jakies ostatnie hajlajtsy z nimi i widzialem to samo co w zeszlym sezonie (gdzie tez mi sie nie podobala taka jego gra), ale moze trafilem akurat na takie wybiorcze.  A o niesionej nie chcialem wspominac bo balem sie morantowego linczu. Jeszcze cos tam sapal w zeszlym roku, ze by Jordana 1-1 ugotowal :notlikethis:No nie moj typ zawodnika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...