Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

To jak beznadziejna jest ofensywa Warriors gdy grają naraz Curry, Poole i Klay to jakiś fenomen tego sezonu. Warriors są regularnie rozjeżdżani gdy tylko tak grają, a jak na ironię ich sezon niemal RATUJE to że przez kontuzje itd. często grało tylko dwóch, bo wtedy to wygląda jakoś znacznie bardziej funkcjonalnie. 

 

Nie wiem no. Pierwsza piątka Warriors ma w tym sezonie wynik +145 w 330 minut gry. Każde inne startowe ustawienie wygląda cienko. Nie ma tej perfekcji rotowania piłką i zabójczej skuteczności, trójki nie wpadają, często brakuje zbiórek. Nie wiem jak to jest, że przez cały sezon tego nie wykminili.

Odnośnik do komentarza

Ten Poole to po prostu Jordan Clarkson za 30 milionów, wygląda na głupola, nie dziwie się, że wkurza Draymona cały czas, podobny case jak WIseman, on też miał bbiq na poziomie niczego.

 

Jak zobaczyłem skład z 4 guardami to tylko się zaśmiałem pod nosem, bo w myteam jak używałeś karty Klaya to był bug i gra zawsze ustawiała go do krycia centra przeciwnika, i tak też było w pierwszej kwarcie.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Jokić zagrał dwa słabe mecze pod rząd, hejterzy Jokicia teraz dopiero latają po internecie jak szaleni, uważajcie na głowy.

 

Ogólnie Milwaukee w ostatnich tygodniach odskoczyło reszcie ligi. Lepsza ofensywa, nadal mordercza defensywa. Są 9-1 w ostatnich 10 meczach... w których Giannis zagrał łącznie tylko 190 minut. Jeśli jesteś TAK dobry bez swojego najlepszego gracza, to jesteś kurde dobry. Ponadto druga gwiazda czyli Middleton grał jeszcze mniej w tym okresie.

 

 

 

 

Jest relacja z głośnego wieczoru Ja Moranta.

 

https://nypost.com/2023/03/11/inside-ja-morants-50k-gun-toting-booty-bender-at-strip-club

 

Podobno bardzo grzecznie się zachowywał, jak na standardy tego przybytku, obsypał cały pokój banknotami, szanował dziewczyny i nie pił alkoholu. Aż do momentu gdy wyciągnął spluwę, co miało bardzo przerazić dziewczyny.

 

Niemniej policja stwierdziła, na nagraniach z kamer nie widać spluwy, że nikt z obsługi klubu nie złożył skargi, i ogólnie nie ma dowodów na żadną zbrodnię.

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Gregorius said:

 

 

Patrząc na fotki z klubu, w którym wymachiwał bronią i fakt, że poszedł na "odwyk" czy co to jest to tam grubo nierówno pod kopułką musi być. Może się ogarnie, szkoda by takiego talentu było, ale nie pierwszy nie ostatni, co naoglądał się filmów typu "jak zostałem gangsterem: historia prawdziwa".

Odnośnik do komentarza

Tam większy problem jest z agresją niż alko myślę.

 

Memphis szczęśliwie teraz, najpierw gsw z 4 guardami, potem 2x G league Dallas, Tyus Jones buduje sobie wartość, podobnie jak Brunson rok temu pod nieobecność Luki, takie Spurs czy WIzards może się nim zainteresować.

 

Moranta ten odwyk będzie kosztował gdzieś 39$ mil, bo pewnie nie załapie się do ALL NBA.

Odnośnik do komentarza

Insider z Nike i polski topowy dunker, kolega Gortata, Jucia i balona. Źródło grupa na Viber :yao:

 

No ale z drugiej strony przecież nie trzeba być assem dedukcji, żeby dojść do tego, że zarówno NBA jak i sponsorzy dali typowi różne ultimata. Trzeba z tego wyjść jakoś PRowo. Nie zareagują? Będą jak Wojtyła :) a nie mogą typa już skreślać, bo sportowo to on ma swôj sufit przy  dachu hali. 
Chyba, że wierzysz, że Morant sam uderzył się w pierś i chce się zmienić (już widzę jak mu spada reputacja u ziomków z ulicy!), to naprawdę jesteś wielkim fanem Grizz :) 

Odnośnik do komentarza

Narazie to czekam na premierę Wigginsa. Jak patrzę na potencjalne matchupy jakie mógłby pokryć w PO (Doncic, Leo, KD, Tatum…) i byłby tam jednym z kluczy, to aż nie chcę myśleć co to będzie jak jednak nie wróci już w tym sezonie :/ 

Z dobry wieści dla GSW GP2 wrócił do treningów i za parę dni ma pomoc dołączyć do treningów z drużyną.

A od czwartku seria 5 meczy wyjazdowych :) 

Odnośnik do komentarza

Beka z tym Morantem trochę, bo chłop się pogrążył jakimś nagrywaniem filmiku i udostępnianiem. Jego wyczyny to nic przy 3 dniowych melanżach Rodmana w Las Vegas, albo imprezach zawodników Lakers za czasów Showtime w latach 80.

 

Sochan wczoraj 29 punktów, najlepszy występ rookie w Spurs od czasów Duncana :obama:

Odnośnik do komentarza
Quote

Jak donosi Nick Friedell z ESPN, Jimmy Butler był zniesmaczony porażką jego zespołu w starciu z Orlando Magic.
Jimmy postanowił ukarać kolegów z drużyny za ten wybryk i puścił im w szatni piosenki zespołu Nickelback XDDD
Jak donosi anonimowe źródło z kręgu zawodników - Butler śpiewał każdy utwór na głos, słowo w słowo, głęboko patrząc się w oczy kolegów i przeszkadzając im w pomeczowej rutynie.
W zasadzie samo to jest już zajebiście zabawne i kuriozalne, ale to nie koniec historii - Miami Heat od tamtej pory wygrali oba swoje spotkania 

 

Nickelback GIFs - Get the best GIF on GIPHY

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Mecze Hawks przed Beyem: o nie wchodzi ławka Hawks

 

Mecze Hawks teraz: uff wchodzi ławka Hawks może coś będą trafiać

 

 

Już to mówiłem ale Poole to jest taki kurde Wiseman no. Czy on gra z Curry'm czy wchodzi z ławki to efekt jest beznadziejny. To że on zagrał w tym sezonie najwięcej minut w tej ekipie właściwie samodzielnie tłumaczy wszystko co do wyników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...