Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem w internetach, że skoro Morant miał broń w Denver, to pewnie zabrał ją również na pokład drużynowego samolotu, co jest zabronione i grozi zawieszeniem nawet na 50 meczy :obama:
To mogą spokojnie rozwiązać tym, ze mu ten jego ziomek z nagrania dał, jestem pewny, ze to on ma taki wpływ na niego, bo to jest jedna z głównych gwiazd tego slynnego "incydentu Pacers", nawet dostał bana w fedex forum na rok.
Odnośnik do komentarza

Zaczyna wychodzić, że Ja lubi dużo wypić:

 

I to prawda ten road trip na wschodzie, gdzie przegrali wszystko wyglądał jak na kacu w 80% gier

 

Mi się mocna zapaliła czerwona flaga, podczas PO kiedy ktoś wrzucił to na reddit 

Dzień przed game 3 gość woli toczyć melanż, potem była ta kontuzja.

 

Oczywiście fanbaza próbuje go bronić mentalnymi problemami i stresem, ale to jest oczywiste, że gość podziwia taki styl życia, obładowany diamentami jak raperzy na południu USA, jego ojciec też podobno zawsze najebany na trybunach

 

Najlepsze jest to, że Tyus zastąpi jego produkcję teraz jak pokazał w meczu z Clippers, będąc first pass, ale problem w tym roku to słabsza ławka, odpada Melton i Kyle

 

No chciałem go wymieniać dopiero za 2/3 lata za worek picków, bo moja teoria jest, że w NBA nie da się wygrać mistrzostwa z dominującym piłkę PG bez rzutu jako pierwsza/druga opcja, patrz AI, Rose, Westbrook, Morant.

Teraz proszę o mistrzostwo bez niego, aby potwierdzić moją wybitną wiedzę :)

 

Odnośnik do komentarza

Oto chyba największe wydarzenie w świecie gierek NBA od czasu smutnych opowieści Aytona.

 

Luka Doncić zmatchował z Moxxym w Overwatchu... Doncić kojarzył od razu z kim gra, a Moxxy nie kojarzył. Jak usłyszał że "gram w koszykówkę w Dallas Mavericks", to jakoś bardzo się nie przejął i grał dalej olewając ten fakt mdr.

 

M0xy Gets In A Overwatch Game With Luka Doncic - Twitch

 

Innymi słowy, Doncić nie tylko gra cały czas w Overwatcha, co wiedzieliśmy od lat (gdy nie może spać, gra do świtu) - on ma tam rangę Grandmastera i wysokie elo. Najlepszy w kosza i najlepszy w gierki... co za miszcz...

Odnośnik do komentarza

GSW to jest jakaś absolutna zagadka, u siebie to czwarta drużyna ligi pod względem bilansu i druga na zachodzie, na wyjeździe to trzecia najgorsza drużyna ligi, czegoś takiego to nawet w Denver dawno nie widzieli (że wysokość wiecie, góry te sprawy). Curry o dziwo nie robi różnicy na wyjeździe - tam są tak samo chujowi jak bez niego. Fajnie byłoby ich jednak w PO zobaczyć, czego pewnie by nie chciala reszta drużyn zachodu, bo u siebie to nadal mistrzowie. A na wyjeździe dzieją się takie rzeczy:

 

Odnośnik do komentarza

Bez kitu, ale jak oglądam NBA od 28 lat, to chyba nie pamiętam takiej dysproporcji dom/wyjazd. Z drugiej strony nadal jestem dość spokojny (chociaż nie widzę ich w serii z dużym i silnym podkoszowym typu Gianis/Embid). W PO wiadomo dojdą jeszcze inne czynniki (choć jak wiemy RS i PO to takie same granie :beka:), jak doświadczenie, granie pod presją itp., a tutaj obecni mistrzowie nie mają konkurencji jako team.
 

Faworyci do obrony misia vs outsiderzy:

88E4BD46-8951-45D6-806D-50E39D8EDCB9.thumb.jpeg.688e9c6d7721352d617d92c07f3c694b.jpeg

Odnośnik do komentarza

Durant kolejna kontuzja, kiepsko to wygląda. Może nawet wpłynie ta kontuzja już wpłynie na jego dyspozycyjność w playoffach. Suns oczywiście są w takiej formie, że się tym specjalnie nie przejęli i wygrali 30 punktami, co ciekawe wszystkie punkty dla Suns zdobył Devin Booker.

Odnośnik do komentarza

Ależ pięknie Green zezłomował Brooksa w podcascie, wyczuwam jakieś 3/21 dzisiaj i technik.

 

Policja zamknęła śledztwo, bez zarzutów, ale Morant pozostaje poza drużyną na przynajmniej kolejne 4 mecze.

 

[Wojnarowski] According to the Pierce (Wash.) Corrections Inmate listings, six-time NBA All-Star Shawn Kemp -- a legendary member of the Seattle Sonics -- has been booked in an alleged drive-by shooting.

 

Morant to amatorka przy tym xd

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...