Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Bartg napisał:

Co za mecze w nocy :sadkek: Jeszcze jakby Smartowi to wpadło przed syreną.

Ciekawe czy Suns będą w stanie przejść Denver grając w dwóch, to byłoby coś awansować do finałów konferencji mając 2 graczy rzucających 10+ pkt.

No właśnie w tych dwóch ostatnich meczach  Book i KD dostali wsparcie i od razu lepiej to wyglądało. 
 

Dziś mi dzieci narysowały laurkę. Oby się sprawdziło!!!


 

ABE9B53D-40D5-4AA8-BF66-A35D902111C2.jpeg

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Lakers jak powstali z kolan jak GSW już im odjeżdżali na kilkanaście punktów :obama: Fajnie, że grę ciągną różni zawodnicy, dziś 3 zawodników ze zdobyczą +20 pktów, do tego Walker pociągnął w ważnym momencie. Martwi tylko taka bierność w obronie. Było sporo akcji, w których GSW penetrowało pod kosz, a ktoś z pomoc się patrzył jakby to była połowa sezonu, a nie playoffy. No i Heat też już o krok od finału konferencji, niezła historia.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, krupek napisał:

Na śniadaniu u balonów była dziś cisza.

Hehe była, straszny wkurw przed pracą. 
Pool 0 pkt i średnie 6,7 pkt oraz 29% z gry w ostatnich 6 meczach PO… 

Pool jak tylko wchodzi to są zawsze na minusie. Cały mecz kontrolowali przebieg grając konsekwentnie p’n’r i co? Nagle od połowy q4 przestali go ustawiać.  

4 godziny temu, Yap napisał:

To nie jest postawa mistrzowska. 

 

Odnośnik do komentarza

Embiid wyglądał dziś znakomicie. Był agresywny,skuteczny i przede wszystkim świeży na nogach. Oby to utrzymał.

 

Ja dzisiaj liczę przede wszystkim na zamknięcie serii przez Miami a następnie, mocno życzeniowo, na sensacyjne wygranie Wschodu. Z pozycji totalnego underdoga to może się udać bo nie ma nic do stracenia.

 

Na Zachodzie finał wymarzony Denver - Warriors ale to drugie się nie wydarzy jak Klay nie dojedzie. Poole do zaorania. I gdzie do chuja jest Looney dominujący deski po obu stronach jeszcze kilka/kilkanaście dni temu?

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, ogqozo napisał:

NmvUOv5.jpeg

Puchar leci tylnymi drzwiami do historycznie niesamowitych Kings. 


Mnie bardzo 76ers cieszy. Przed PO byłem serecem za 3 drużynami. GSW i druga opcja to Bucks/Phila. Jak mi Golden na ryby pojadą do całe serce za MVP :) 

W przypadku odpadnięcia GSW, mój finał z obecnych drużyn to 76ers-Denver i cudowny pojedynek wybitnych centrów. Chyba ostatni taki pojedynek był w 95 roku w finałach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pool w tych PO

10 pkt na mecz 

28% z gry 

29 % za 3

76 % za 1!

pensja ok 3 mln 

 

Pool w PO w 2022

17 pkt

51 % z gry

39% za 3

91 za 1

pensja ok 30 mln 

 

To jest brakujący element. Tak to każdy gra na podobnym poziomie jak rok temu. W tamtych PO Pool często dawał iskrę i był energaizerem jak Curry odpoczywał. 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, GearsUp napisał:

I pewnie znowu dostanie się też Greenowi i ludzie gdzieś tam będą go jebali za ten wyprowadzony cios na sparingu. Sam się po tym zastanawiałem w tamtym czasie jak on się będzie prezentował jak przyjdzie playoff time i czy zostanie coś w psychice

Daj spokój. To zawodowiec. Nie może od jednej bomby tak pękać. Zresztą RS miał dobry, lepszy niż rok temu. Niech bierze przykład od swojego trenera, który bomby prawdy JOPA  bardzo dzielnie znosił :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...