Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

 

2 godziny temu, balon napisał:


Ehhh co to Jarki są historycznie specyficzne. Masz swój moment triumfu, dla takich chwil się żyje!


No nie mam czasu ani ochoty pisać dosłownie praktycznie codziennie jak twoje słowa proroka są ośmieszane przez prawdziwe wyniki, zresztą nie ma po co bo ciebie kompletnie nie obchodzą prawdziwe wyniki, ktoś może przegrać i tego samego dnia będziesz pisać że "X zawsze wygrywa" i wstawiać te durnowate pojazdy, jakby ktoś kto po prostu napisał że ekipa która zdobyła 30 punktów więcej była lepsza, jest klaunem, beka z niego, bo jakieś tam wyniki prawdziwej rzeczywistości przytacza. Tobie się wydaje że każdy toczy jakąś swoją wojnę jego fanostwo vs. rzeczywistość, nawet nie umiesz załapać że czasami po prostu się opisuje to co się stało przed naszymi oczami i tyle, nic więcej, o niczym więcej to nie świadczy, można napisać raz co się stało i tyle, nie ma żadnego powodu mieć na tym punkcie religijnej obsesji, nie ma żadnych "momentów triumfu" w opisaniu sucho tego co jakiś milioner daleko w USA zrobił mdr. James Wiseman ci coś zapłacił za ujadanie na jego "hejterów" tak zawzięcie, ciągłe pisanie że kto wątpi w karierę Wisemana ten jest specyficzny i klaun? Koszulkę chociaż wysłał z autografem? No właśnie.

 

Miałem np. napisać same fakty o tym, ile rzutów trafił Curry kryty przez Dennisa Schroedera, który zresztą krył Ja Moranta w pierwszej rundzie z podobnym rezultatem, ale kogo obchodzą suche fakty i prawdziwe wyniki które się zdarzyły, lepiej sobie wymyślać i hehe śmiać hehe jakie to śmieszne.

 

Ale to nawet nie jest najsmutniejsze w twojej personie, tylko to że się tak ekscytujesz wymyślanymi przez samego siebie cytatami co jakiś karzeł napisał w internecie po polsku. Tak sobie coś wymyśli coś czego nikt nigdy nie napisał jak z Kyle'em Korverem i będzie napierdalał codziennie z jakąś obsesją. Z tym to już w ogóle nie wiem, co w tym jest ciekawego.

Odnośnik do komentarza

Jakie prawdziwe wyniki weryfikują? To że Philadelphia z  Embidem na jednej nodze i z Hardenem grającym w co 3 meczu doprowadziła do 7 meczu (jakby mieli trenera na ławce to w GM6 by to skończyli) z faworyzowanym Bostonem?

 

Powolutku. Naprawdę chcesz się licytować na głupoty? Twoje ostanie kwiatki, które pamiętam:

- historyczne Kings (zmiana warty z GSW),

- Sabonis niszczator światów 

- w PO nie wygrywa się obroną  (proszę popatrz na def Lakers, Miami, Boston),

- granie w RS jest takie same jak w PO (to jakby tak było mvp sezonu regularnego Embid rzucałby po 40 pkt w PO, bo przecież nie przez kontuzje grał tyle słabiej, historyczny Sabonis byłby dalej historyczny, a Harden który zawsze zawodzi w PO dalej by grał w okolicach 21/11/7 przy dobrej skuteczności). 

- drużyny które są nisko w rs, odpadają szybko w po (8 i 7 seedy w finałach konfy, a 6 seed w 1 rundzie wygrał z 3).

itd mdr no ale tak można do końca się licytować. 

No i dlaczego tak bardzo personie mnie atakujesz? To jest chyba  bardzo złe miejsce na leczenie kompleksów Jarosławie. Masz do tego przecież kącik Premier League.
Piszemy tutaj o NBA, to wbrew pozorom bardzo nieskomplikowany temat.  
 


 


 

 

 

  

Odnośnik do komentarza

Dziś najważniejszy moment dla przynajmniej połowy ligi, a więc loteria draftu po Wenbabembebebayame

 

TEAM    RECORD    WIN%    LOTTERY PROBABILITY
Detroit    17-65    .207    14.0%
Houston    22-60    .268    14.0%
San Antonio    22-60    .268    14.0%
Charlotte    27-55    .329    12.5%
Portland    33-49    .402    10.5%
Orlando    34-48    .415    9.0%
Indiana    35-47    .427    6.8%
Washington    35-47    .427    6.7%
Utah    37-45    .451    4.5%
Dallas1    38-44    .463    3.0%
Chicago2    40-42    .488    1.8%
Oklahoma City    40-42    .488    1.7%
Toronto    41-41    .500    1.0%
New Orleans    42-40    .512    0.5%

 

Jakieś mam dziwne przeczucie, że albo Spurs, albo Portland, nie wiem czemu, a jak u Was?

Odnośnik do komentarza
21 hours ago, Bartg said:

 

 

Jakieś mam dziwne przeczucie, że albo Spurs

 

Mogłem obstawić miliony monet :frog: W sumie fajnie, że nie trafił do organizacji z historią przegrywania od lat jak Hornets, Pistons czy Orlando. Ciekawe czy Pop wykrzesa z niego 120%, czy chłop w pierwszym sezonie się połamie i będzie drugi Porzignis.

 

Spurs zakrzywiają czasoprzestrzeń w loteriach

 

Quote

Since moving to San Antonio, the Spurs have only had 3 seasons below .300: 1988, 1996, and 2022. All 3 seasons earned them the #1 pick: David Robinson, Tim Duncan, and Victor Wembanyama.

 

Komentarz dnia 

 

Quote

I watched the Pistons win 17 games for the 5th pick, kill me please.

 

Za to Jokic pokazuje jasno, kto w tej lidze jest MVP 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ajj szkoda, że Lakers tego rajdu w końcówce nie sfinalizowali jak trzeba, tak blisko było. Fajnie by było jakby urwali game 2 w Denver, bo tak to może być ciężko potem.

 

7 godzin temu, Ludwes napisał:

ja pierdole, Jokic jest wszędzie :pawel:

 

12 zbiórek, a grają dopiero 9 minut xd

Niesamowicie skuteczny grajek, ale oczywiście, Jokic razi za 3 pkty, a Davis zostawiał mu miejsce xd Za to pojedynek tych dwóch grajków to top podkoszowe, co za maszyny.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał:

Zion? Facet nigdy nie zagra więcej niz 60-65 spotkań w sezonie więc żadna bestia już z niego nie będzie, chyba ze bestia kawałka sezonu regularnego 

Boże daj mu te 60-65. Chyba każdy wziąłby to w ciemno z jego obozu. 
 

Jokic gra miazgę w ataku. Myślę, że z chęcią zamieni MVP rs na MVP finałów i przy obecnym zestawie drużyn bardzo mu tego życzę. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o jakich dziadków chodzi, ale patrząc jak twoi młodzi gniewni się rozwijają, to nieokreśleni dziadkowie mogą pograć dłużej w tej lidze niż gansta z miasta czyli Ja i Dilon XD 

 

Ja jak coś życzę Zionowi jak najlepiej bo styl ma mega i jest super przeciwwagą na ligę opartą na trójkach, no ale nie wygląda to za optymistycznie. 
Jego 4 lata w lidze 24,61,0 i 29 meczy w obecnym sezonie - średnia do 24,5 meczy na sezon :( 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...