Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

To żadna kontuzja, zresztą ich trener powiedział, że on już się bardzo dobrze czuje.

 

Sam tak dostałem z łokcia w skroń podczas gry, szybko przechodzi.

 

“Obviously, everyone saw he took a shot to the head, but we just checked in on him, he seems to be doing really good already,” Ham said. “That’s just where he’s at. That’s the status of it right now.”

Odnośnik do komentarza

No to co mamy GM6 tak naprawdę mecz o wszystko dla LA jaki GSW (to już drugi z rzędu).

LA muszą wygrać GM6 u siebie jak chcą grać dalej. Jakby GSW to wzięło na wyjeździe, to rozpędzeni zdmuchną LA u siebie w GM7.

 

Co do samego meczu to od trzech spotkań GSW postawili mocno na pnr oraz więcej grania na piłce Currego. Co raz lepiej to wygląda.
Dziś co ważne nawet przy super meczu w 1 połowie Davisa (20 pkt i bdb oborna), GSW i tak prowadziło 11pkt do przerwy. To nowość w tej serii, bo jak Davis grał dobrze to LA kontrolowali mecz.  
Pytanie na GM6 kto weźmie punkty Poola? W tym meczu zrobił to Green. No chyba że może jednak dojedzie na serię?

Odnośnik do komentarza

Philly:reggie: Wygrać dwa razy w Garden i mimo wszystko postanowić jechać tam po raz kolejny na G7 to niezły wylew. I to wszystko przy bardzo ale to bardzo słabym Tatumie w przekroju całej serii. 76ers naprzemiennie grają albo jak team to beat albo pazdzierz także mimo wszystko loteria co się tam wydarzy.

 

Dla PHX brak Aytona to było już za wiele. Do tego w końcu przytrafił się słaby, jak na nich, rzutowo mecz liderów i nie było co zbierać. Jeśli tracisz 50 punktów w pierwsze 14 minut to wiedz, że coś się dzieje. 

 

Rewanż z LAL za finał zachodu w bańce lub mistrz - piękny to będzie matchup. 

 

Odnośnik do komentarza

Jokić pozamiatał Suns, dla mnie zdecydowany MVP sezonu i zasadniczego i póki co PO. Świetny mecz Payne'a w Suns, ale skończyło się paliwo Bookerowi i zostali zmieceni z parkietu. Tak jak przewidywałem ja i wielu nieuchronna kontuzja Paula w PO i brak głębi zrobiły swoje, nie wygrasz serii jak widać 2 graczami, zwłaszcza, że Ayton niespecjalnie przyszedł do gry w tej serii (dzisiaj jeszcze nie zagrał w ogóle). Ciekawe lato teraz w Suns, bez mistrzostwa teraz nie wiem czy Paul ma jeszcze coś w baku na następny sezon, regularny pewnie jeszcze przejdzie grając ok 60 spotkan po 30 minut w meczu, ale w PO pewnie znowu to samo.

 

76ers za to zesrali się metr od kibla i pewnie polegną w meczu nr 7 w Bostonie, tak coś czuję, chociaż Tatum ma póki co bardzo słabą serię i ratuje ich Brogdon ze Smartem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Bartg napisał:

Ciekawe lato teraz w Suns, bez mistrzostwa teraz nie wiem czy Paul ma jeszcze coś w baku na następny sezon, regularny pewnie jeszcze przejdzie grając ok 60 spotkan po 30 minut w meczu, ale w PO pewnie znowu to samo.

On nie ma od 2-3 lat w już tego paliwa, co widać jakie cyrki są z nim w PO co rok. Oddać pół składu za leciwego Durant, stracić głębie i dalej być mocno zależnym od CP3? no nie za mądra decyzja. 

To co Durant do Denver teraz? :) 

8 godzin temu, Gregorius napisał:

Jedno wiem na pewno - dzisiaj w Denver wszyscy za Warriors

i w Gorzowie :) 

Odnośnik do komentarza

Heat w finale Wschodu po raz trzeci w ciągu czterech lat:banderas: Ciężki to był mecz ale udało się. W historii tylko raz ósmy seed doszedł do Finału NBA a byli to... Knicks:) Teraz bez żadnej presji liczę na powtórkę - Jimmy musisz !

 

Trzeba oddać honor Brunsonowi bo zagrał obie serie na poziomie all-nba (spokojnie top5 PO) a Cuban prawdopodobnie popełnił błąd życia, choć jak sam twierdzi nie ma sobie nic do zarzucenia w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...