Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o jakich dziadków chodzi, ale patrząc jak twoi młodzi gniewni się rozwijają, to nieokreśleni dziadkowie mogą pograć dłużej w tej lidze niż gansta z miasta czyli Ja i Dilon XD 
 
Ja jak coś życzę Zionowi jak najlepiej bo styl ma mega i jest super przeciwwagą na ligę opartą na trójkach, no ale nie wygląda to za optymistycznie. 
Jego 4 lata w lidze 24,61,0 i 29 meczy w obecnym sezonie - średnia do 24,5 meczy na sezon  
Gdzie w swoim poście przytoczyłem Morata i Dillona?
Napisałem o unicornach w southwest division, gdzie jest teraz tam 3 (czterech jeśli uznamy Doncicia jako PG unicorna).

Tak zdrowie to jest wada, ale jak uda się takiemu ugrać jeden zdrowy sezon to kończy się jak Lakers w bance

Reszta unicornow jest rozłożona po różnych diwizjach, wizards maja KP, Lakers AD i OKC Cheta.
Odnośnik do komentarza

Kto ogląda cały ten run Heat może napisać - spodziewane zwycięstwo:leo: 

To nie oznacza oczywiście,że faworyt w serii się zmienił, bo Celtics wtopili w Garden już po raz czwarty i zawsze do tej pory mocno odpowiadali, ale jest spora szansa. Jimmy nie jest sam bo ma Spoelstre i Adebayo na poziomie all nba a Love i Lovry są jak wino i to dobre.

 

Dobry meczyk i duży fuck up Celtics którzy byli już chyba +16 po przerwie.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, krupek napisał:

Bardzo dobrze, nie lubię Celtics, a Butlera dobrze się ogląda w akcji. Chciałbym finał Lakers - Heat, czyli pojedynek outsiderów z play-out.

Play-in :) 

 

Miami ok ale Los Angeles Dziaders już zapraszam na rybki.

 

ps 

Buty Ja Moranta nie są już dostępne w aplikacji Nike…

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
26 minutes ago, balon said:

Play-in :) 

 

Miami ok ale Los Angeles Dziaders już zapraszam na rybki.

 

ps 

Buty Ja Moranta nie są już dostępne w aplikacji Nike…

 

Chlop chyba sie nie ogarnie nawet jak straci kilkadziesiąt milionów dolarów... Zawieszenie w przyszłym sezonie i nie zagranie min 65 spotkań wykluczy go z super maxa kontraktu i będzie z 200mln w plecy. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bartg napisał:

 

Chlop chyba sie nie ogarnie nawet jak straci kilkadziesiąt milionów dolarów... Zawieszenie w przyszłym sezonie i nie zagranie min 65 spotkań wykluczy go z super maxa kontraktu i będzie z 200mln w plecy. 

Już go wykluczyło, teraz musi zbierać nagrody do następnego

 

A co do butów to okaże się w przyszłym tygodniu bo ma być drop nowego koloru, te poprzednie były sold out i tak, więc mogły zniknąć.

Jak wchodzę na stronę nike z lokalizacją na USA to dalej się pokazuje image.thumb.png.67f903453ba4ed896647599cf8e62efc.png

Edytowane przez wojtas011
Odnośnik do komentarza

Celtics od zawsze, za czasy historyczne i pomaganie sobie halą Boston Garden - słynne grzanie w szatni i przerobione obręcze w koszach dla gości, po późniejszą erę klałna Pierca, finał 2008, a obecnie za tę ich nijakość. Suns w zasadzie mi obojętni, ale pierwsza faz playoff to dla nich odpowiednie miejsce, moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, wojtas011 napisał:

Wolves nic nie zrobili głupiego, tylko sobie przygarnęli lepszy fit w postaci Conleya.

To Jazz i WIzards im oddało za free zadaniowców.

Tak, tak mój błąd o jazz mi głównie chodziło (Vando i Beasly). Wizz wsunie też Japońca za nic oddali. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...