Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Złomowania Celtics ciąg dalszy nawet pomimo tego, że Love i Lowry wnieśli dziś niewiele.  Williams wkurwił Jimmiego w końcówce a ten gospodarzy po prostu zamordował. Liderzy Bostonu już klasycznie - J E D E N kosz łącznie w 4Q, a Mazzulla do tej pory nie wie co to się odjebało w końcówce ( z +9 do -6 w ostatnie 6 minut). Trzeba chyba zacząć kibicować Lakers żeby mieć przewagę parkietu w Finałach z 8-ego seeda:gachigasm: Teraz to już nie żarty - 2-0 w serii to historycznie 92% szans na jej wygraną

Odnośnik do komentarza

Beka z Mazzulli, że tyle trzymał tego Granta Williamsa na boisku i jeszcze mu pozwolił kryć Jimmy'ego 1 na 1 w kilku akcjach z rzędu :pawel:

 

Oczywiście fatalny mecz gral Brown, Al 'elite shooter' Horford nie potrafi trafić żadnej trójki, a i Tatum znowu gdzieś zniknął w czwartej kwarcie, ale nie musiało to wcale tak wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Powiedzieć, że jestem zadowolony, to jak nic nie powiedzieć :) ale jestem im przeciwko nie z tego powodu, że wysłali na ryby GSW (bo ci byli historycznie niepewni w tym sezonie i należał im się wpierdol, mimo smutku wiem to).

Jestem przeciwko nim, bo nienawidzę takiego budowania drużyn ad hoc. Ściąganie kogo się da (czyt. kogo chce Lebron) i oczekiwanie, że może coś  tego będzie. Idealnie pokazuje to ten sezon i ruchy LA Dziaders.

Drużyny budowane na kolanie na ryby!  
 

Ps wyciekła okładka GTAVI

 

Spoiler

9DC2BE23-EB93-4C08-A9FA-C12CE40E3EF4.thumb.jpeg.236281d61abe6751a1ff1fb14a1b8bff.jpeg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lakers walczyli, ale Lebron zmarnował 2 szanse na dogrywkę i zamieceni na rybki. A sam Lebrą będzie się poważnie zastanawiał nad emeryturą, chociaż pewnie wróci coś mnie się wydaje.

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, gra w koszykówkę, tłum i tekst „NBA আুম BUZZ BREAKING: LEBRON JAMES IS UNSURE IF HE WILL BE A LAKER IN 2023-24 & RETIREMENT IS UNDER CONSIDERATION VIA. CHRIS B. HAYNES NBA ON TNT”

 

Warto też pamiętać, że Jokić, który właśnie pobił rekord Wilta w ilości triple double w jednych PO został wydraftowany w trakcie reklamy Taco Bell

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, gra w koszykówkę i tekst „= 6 WU Winion NUGGETS 15 Nikola Jokic PF Serbia RD2 41 DEN Beating the Los Angeles Lakers, the Denver Nuggets advance to the 2023 NBA Finals”

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No cóż, trochę smutno, bo Lakers going fishing, ale w sumie, nie ma tego złego, bo fajna drużyna zasłużenie w Finałach, historycznie pierwszy raz. No i Jokicowi też się należało zagrać w finałach, a jeszcze jak poprowadzi do mistrzostwa i zdobędzie mvp to będzie miazga. Dziwny ten finał konferencji, niby Nuggets sweep na Lakers, ale te mecze były wyrównane i wyniki były na styku. Finał Jokic-Butler to byłoby fajne wydarzenie, także mam nadzieję, że dziś Florydzie będzie świętowanko.

 

Lebron w specyficznej sytuacji, bo jak nie pójdzie na emeryturę, to powinien pogodzić się z tym, że liderowanie i branie odpowiedzialności w kluczowych momentach to już może nie być tak dobry pomysłem jak dotychczas. Aczkolwiek, wolałbym jeszcze go zobaczyć w co najmniej jednym sezonie, bo przecież, pomimo wieku, fizycznie i koszykarsko to nadal zawodnik z górnej półki. Liga bez niego będzie dziwna przez jakiś czas. No i mam nadzieję, że Lakers są przygotowani na wzmocnienia po jego odejściu i nie będzie składu meneli do zamykania tabeli. Aż mi się przypominają wspaniałe czasy Lakers sprzed kilku lat xd

 

Spoiler

image.png.496f09613553f318ff466b62995123d5.png

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nawet gdyby dobili do 3:1 dzisiaj to i tak by odpadli. Denver jest mocne a na lal najwyrazniej odbijaja sie trudy finalow, plus wiecej meczy przez playiny. I tak zaszli daleko grajac totalne go.wno na poczatku sezonu, goniac playiny i co najwaznieszje, odprawiajac gsw.

 

Jak Baston padnie to moze bedzie to pierwszy w historii podwojny sweep w polfinalach? W sumie to fajnie gdyby maiami nie startowalo z jednym meczem do rozegrania wiecej, kiedy w tym czasie denver sobie odpoczywa.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Mejm napisał:

Nawet gdyby dobili do 3:1 dzisiaj to i tak by odpadli. Denver jest mocne a na lal najwyrazniej odbijaja sie trudy finalow, plus wiecej meczy przez playiny. I tak zaszli daleko grajac totalne go.wno na poczatku sezonu, goniac playiny i co najwaznieszje, odprawiajac gsw.

 

Jak Baston padnie to moze bedzie to pierwszy w historii podwojny sweep w polfinalach? W sumie to fajnie gdyby maiami nie startowalo z jednym meczem do rozegrania wiecej, kiedy w tym czasie denver sobie odpoczywa.

Wczoraj gdzieś mi mignęła wiadomość o jedynym podwójnym sweepie w 1958. Tylko zdaje się grano wtedy do 3 zwycięstw.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mejm napisał:

Jak Baston padnie to moze bedzie to pierwszy w historii podwojny sweep w polfinalach?

 

Na pewno pierwszy raz kiedy te 3 czynniki wystąpiły:

 

1. Identyczne wyniki obu ekip w każdej rundzie

2. Obie niepokonane na własnym parkiecie wchodząc do finału

3. Obie robiące sweepa w Finale Konferencji

Odnośnik do komentarza

Lebron 1 połowa jak Jordan Michael, 2 połowa jak Jordan ale POol. Niestety czasu nikt nie oszukał, ale on jest zdecydowanie najbliżej tego w NBA.
 

Podejrzewam, że odpocznie, przemyśli i jeszcze wróci na 2 sezony. 100 mln + wizja za grania z synem są jednak kuszące i historyczne.
On jeszcze naprawdę dużo może dać, ale powinien grać w rs po 15-20 min, aby mieć siłę na intensywne pełne minuty w PO. Niestety może być mu ciężko z wizją rzucania jakiś 10-15 pkt na mecz. Ogólnie to mógłby też zrezygnować z części siana aby pomoc ściągnąć jakiegoś drugiego lidera, który przeprowadziłby ich w miarę bezpiecznie przez rs.

 

Tak czy siak to będzie bardzo ciekawe lato w LA, GSW, Bucks, czy 76ers.  

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...