Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Bartg napisał:

 

rozmienienie Aytona na 2 dobrych graczy może wyjść na zdrowie, bo raczej nie będzie zadowolony z oddawania 6-8 rzutów na mecz, a tyle może mu zostać mniej więcej. 

 

Ayton to akurat jest zbyt zadowolony z odawania tylu rzutów mdr. Niestety nie za wiele poza tym że trafia rzuty robi w meczu, i to jest cała kwestia. 

 

Z Denver trafił 26 na 45 - niezła liczba. Ale był bezradny i chyba każdy tak uważał oglądając tę serię.

Odnośnik do komentarza

Wizards zajęli 12. miejsce w konferencji, nawet nie byli blisko play-in. W lidze, w której tyle ekip stara się tylko "o przyszłość", "rozwijanie młodych", "tankowanie", to jest wręcz osiągnięcie starać się wygrywać, ściągać doświadczonych graczy, i zająć 12. miejsce. Wizards pod względem wieku i stażu byli w środku ligi. Co ten Beal im konkretnie dał w takim razie? Co, bez niego spadną na 13. miejsce? O ile?

 

No bo tak, to co im dał Beal, dał im w zamian za 250 mln dolarów i klauzulę zgody-na-wymianę (która przesądziła o tym, że dostali słaby zwrot z tej wymiany. Nie wiadomo do końca, jak skończy się deal, CP3 pewnie nie trafi do Wizards, więc nie wiadomo co dostaną. Na razie zapewnili sobie... niewiele, dalekie wybory i Landry'ego Shameta). Nie wiem no, nie widzę tego jako najlepszy sposób spędzenia pieniędzy. Co ci daje że ktoś jest "gwiazdą" jak od lat przegrywasz tak samo jak bez "gwiazdy"?

 

Najzabawniejsze jest to, że... Wizards musieli to zrobić. Przecież gdyby nie dali Bealowi tego kontraktu i Beal by odszedł, to fani by byli oburzeni, że klub "nie chce wygrywać". To jest właśnie moja ulubiona część tej historii, bo z Bealem też od lat przegrywają, ale że to "gwiazda", to fani uważają, że daje im wiele wygranych.

 

Obawiam się, że się o tym nie przekonamy, bo od dawna mówi się o odejściu Kuzmy i myślę, że te dwa odejścia spowodują jeszcze wiele zmian w Waszyngtonie w tym roku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wizards ida w pelne zaoranie

 

Quote

To jeszcze nie jest sfinalizowana wymiana, ale Shams Charania informuje, że Wizards, Clippers i Celtics prowadzą ostre rozmowy, w wyniku których do Boston Celtics trafiłby Kristaps Pozringis, Marcus Morris i picki do Washington Wizards, a Malcolm Brogdon do LA Clippers.

 

Odnośnik do komentarza

Oh wow. Teoretycznie Smart nie ma za sobą jakiegoś genialnego sezonu, ale trudno już sobie wyobrazić Celtics bez niego. Zamiast dość fajnej, wychodzi mocno ryzykowna wymiana dla Celtics. Różnica pensji również sprawia, że Boston pewnie ostatecznie poświęci wyraźnie więcej, choć być może nie będzie tęsknił za ławkowiczami.

 

 

Myślałem, że Wizards może spróbują czegoś w najbliższych latach, Porzingis akurat jest raczej wart swojego kontraktu i mówiło się, że chce zostać. Zamiast tego idą na pełne zdemolowanie, tylko... nic za te gwiazdy specjalnego nie dostali. Ciul wie jaki w tym jest plan. Być słabym? Już byli. Młode talenty, wybory w drafcie? No właśnie wymiany doświadczonych gwiazd to był ten moment, by je zdobyć. No cóż - nowy zarząd oczywiście może powiedzieć, że w takiej sytuacji zostawili ich poprzednicy, Beal nie jest wart swojego kontraktu, a Porzingis był praktycznie wolnym agentem, więc nie było wielkiego pola manewru. 

Ale kurde, nie wiem ile lat Wizards będą musieli zbierać, żeby coś z tego teraz wymodzić.

Odnośnik do komentarza



Jak dla mnie ruch ze Smartem szokujący bo mało który Celt zostawiał tyle serducha na boisku. Niezła defensywa kroi się w Memphis - DPOY '22 i '23 w lineupie:obama:. Co Ty na to [mention=65686]wojtas011[/mention]?

No właśnie nie wiem, bo Grizzlies będą teraz strasznie niscy jeśli Smart będzie gral na 3, cena tez dziwna Tyus i dwie pierwsze rundy dla Bostonu a oni za samego Tyusa dostali KP.

Smart to na pewno upgrade na Brooksa, plus jak Tony Allen przechodził do Memphis tez miał 29 lat, może historia się powtórzy :)
Jednak inaczej poszło, Smart w Grizzlies :obama:
Porzignis -> Boston
Smart -> Memphis
Tyus Jones i Picki -> Was
No wlasnie picki dostal Boston nie Wizards xd
Odnośnik do komentarza

Ok, offseason się zaczął na dobre, dzieje się coś czego pod wieloma względami się nie da opisać.

 

 

W sensie ja jestem największym believerem w to ile daje Chris Paul, jak również uważam że Poole (z Currym) był tragiczny w tym sezonie. A i tak, hm... jestem zadziwiony.

Odnośnik do komentarza

W necie sporo fanów naprawdę nie wierzy, że ta wymiana jest po to, żeby CP3 grał mdr. Ludzie piszą komenty, że Warriors spuszczą jego kontrakt.

 

Teraz to sam nie wiem, różne rzeczy w tej lidze się dzieją, nic mnie nie zdziwi. Ale jak dla mnie ci ludzie serio nie czają ile rzeczy potrafi nadal i ile wnosi po obu stronach parkietu CP3. Jeśli będzie grał chociaż tak jak w ostatnich miesiącach, dla tak dobrej ekipy jak Warriors z Currym, to jak dla mnie jest potężny get (...za srogą kasę).

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gregorius napisał:

Gdzie @balon jak go potrzebujemy?

Nie wiem jeszcze, ale jak będzie zdrowie,  to mamy elitarnego pg na backup - jest szansa że go nie zajdą jak będzie sobie po 20 min w rs z ławki grał), ale wiem, że dobrze że Pool out, czyli zarząd „postawił” na Greena. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...